Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - Ja :(

Naomi - Sob 20 Lis, 2004 18:59
Temat postu: Ja :(
Nie wiem od czego zacząć... Od jakiegoś czasu widzę, że przez mój charakter nie wzszyscy mnie lubią tak jak bym chciała... Czasem jestem poprostu zbyt luźna. Prawie wszystkie moje teksty zawierają w sobie chumor... Myślicie sobie, że to dobrze, ja jednak tak nie uważam. Chciałam się zmienić, nie potrafię Sad
Wszyscy na tym forum są jakoś zesobą zaprzyjaźnieni, mili...
Chciałam, żeby ktoś mnie tu polubił, sama nie wiem dlaczego...
Mam łzy w oczach, choć nie mam po co płakać.
Taka osoba jak ja,
spontaniczna, wesoła, lubiana, a jednak czuje, że mi czegoś brakuje... Sad
Może miłości?
Sama nie wiem... Nawet nie wiem po co to piszę...
Depresja? Ale dlaczego?
Przecież nie ma powodu...
Napiszcie, mieliście coś takiego...?
Kinga - Sob 20 Lis, 2004 19:09
Temat postu:
Oj ja Cię lubię Wink I pamietaj że sie spotykamy pod kocykiem Ffierzbiatka :>
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 19:22
Temat postu:
Ja tam nic do Ciebie nie mam. Smile Lubię Cię, nie super mocno, nie leciutko, ale lubię. Hm.. A co do takich sytuacji - raczej nie. Ja sobie tłumaczę tak - jeśli nie lubisz mnie taką, jaką jestem - spadaj. Ja się nie będę dostosowywać i się nie zmienię. Ludzie muszą Cię lubić za Twoją naturalność. Smile A tutaj sporo osób Cię lubi, więc nie zadręczaj się i nie wymyślaj bzdur. Pozdrawiam. Smile
Inteligencja - Sob 20 Lis, 2004 19:53
Temat postu:
A masz jakieś hobby, jakąś pasję, coś, co lubisz?

Jeśli to jest tylko muzyka, to chyba wiem, czego Ci brakuje...
Anonymous - Sob 20 Lis, 2004 20:16
Temat postu:
Witam.
Dlaczego tak myślisz? Nigdy nie rozmawialiśmy, ale od początku wydałaś mi się osobą przede wszystkim sympatyczną. I lubię Cię. Wiele osób Cię lubi. Wink I tak jak powiedziała Femme - jeżeli ktoś Cię nie lubi takiej, jaką jesteś - Out. To tyle.
Pozdrawiam Kwiat Smile

Ps: Humor. Wink
BamBI - Sob 20 Lis, 2004 20:27
Temat postu:
Hey Razz
ja cię bardzio lubię. Na to żeby kogoś polubili trzeba zapracować. I ty to zrobiłaś Very Happy
Naomi - Sob 20 Lis, 2004 20:27
Temat postu:
Boże... Jestescie kochani :* Nie wiem co ja bym bez was zrobiła...
A jednak czuję pustkę w sercu... Mam pewnego chłopaka na oku i coś czuję, że on mnie podrywa...Wink Miłość... Hm... Tak bym chciała żeby mnie ktoś przytulił Sad

do Kingi: KoCyk już coraz cieplejszy Wink
do Femme Fatale: Może i tak... Chyba sobie odpuszczę te znajomości, które mi się nie udają Wink
do Kota: Błąd krytyczny... Embarassed Poprostu troszkę się zagalopowałam;)
do BamBI: Dzięki Smile
Pozdrowienia, umiecie przywracać wiarę człowiekowi :*
Anonymous - Nie 21 Lis, 2004 13:02
Temat postu:
E tam, po prostu słabszą chwilę miałaś Smile
Kwiat
Anonymous - Pon 22 Lis, 2004 10:56
Temat postu:
Młoda, oczywiście nie znam Cię na tyle, ale sądzę, że polubiłybyśmy się Wink Wydajesz mi sie miła Smile I fajna! biggrin
havranek - Pon 22 Lis, 2004 11:00
Temat postu:
młoda poćwicz ortografięSmile nie stresuj sie weź 4 tabletki metki i jest okej.
Mirula - Pon 22 Lis, 2004 19:57
Temat postu: Re: Ja :(
Młoda napisał/a:
Nie wiem od czego zacząć... Od jakiegoś czasu widzę, że przez mój charakter nie wzszyscy mnie lubią tak jak bym chciała... Czasem jestem poprostu zbyt luźna. Prawie wszystkie moje teksty zawierają w sobie chumor... Myślicie sobie, że to dobrze, ja jednak tak nie uważam. Chciałam się zmienić, nie potrafię Sad
Wszyscy na tym forum są jakoś zesobą zaprzyjaźnieni, mili...
Chciałam, żeby ktoś mnie tu polubił, sama nie wiem dlaczego...
Mam łzy w oczach, choć nie mam po co płakać.
Taka osoba jak ja,
spontaniczna, wesoła, lubiana, a jednak czuje, że mi czegoś brakuje... Sad
Może miłości?
Sama nie wiem... Nawet nie wiem po co to piszę...
Depresja? Ale dlaczego?
Przecież nie ma powodu...
Napiszcie, mieliście coś takiego...?


Wiesz młode dziewczyny często przeżywają takie rozterki.
Zresztą starsze też.
I nie ma w tym nic dziwnego. To hormony.
Co do zmieniania się....
Ja uważam, że skoro chciałabyś się zmienić, coś w sobie poprawić,
wykształcić w sobie jakąś cechę, której Ci brak, a którą uważasz za pożądaną,
to postaraj się to zrobić.
Jednak tylko i wyłącznie wtedy, kiedy jest to potrzebne Tobie.
Nie rób tego jeśli miałoby to na celu przypodobać się komukolwiek.
Pozdrawiam Cię.


Rolling Eyes
panienka_wierzba - Wto 23 Lis, 2004 17:39
Temat postu:
nie tyle co cieplejszy ale coraz wiecej ludków pod nim =>hyhy i mały chomik Cie lubie ^^ ciesz sie ciesz buehehe =)
mroweczka - Wto 23 Lis, 2004 19:20
Temat postu:
Oj Młoda... Wink Ja Cię lubie od początku(musze przyznać,że najbardziej lubię właśnie Ciebie i parę innych osób i to wcale nie jest wazelina!). Od kiedy przyszłąś na forum wiedziałam,że z Ciebie ludzie będą Mr. Green Naprawdę! Po Twoich postach widać,że dużo potrafisz pomagać ludziom w Trudnym Pytaniach. Zastanawiałam się,czy Ci to napisać ale uważam,że bardzo madrze piszesz Wink Musze przyznać,że ja gdzieś tak w 5,6 klasie (a teraz to już w ogóle Razz ) stałam się bardziej żatobliwa,miałąm o wiele więcej poczucia humoru niż jako kujonica w okularkach z pierwszej ławki w 4 klasie. Naprawdę się zmieniłam ale wg. mnei na lepsze i dla mnie poczucie humoru to naprawdę pozytywna cecha. Pozdrawiam i nie smuć się już Wink .
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 17:55
Temat postu:
Młoda ty jesteś super Smile Przecież wiesz że wszyscy Cie lubią !! Mnie już mniej lubią niż Ciebie !! Ty jesteś taka odważna a ja nie potrafie się przełamać (czasami) !! Jesteś suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuper i tyle Smile
Anonymous - Czw 30 Gru, 2004 18:47
Temat postu:
doda,nie odkopuj tematów bo to sie robi wnerwiające.Chyba tym odkopywaczom powinno sie dac superrangę:archeolog! Rolling Eyes
Anonymous - Pią 31 Gru, 2004 06:43
Temat postu:
Dobry.
Kolejny temat do zamknięcia, pani archeolog jest proszona o zaprzestanie tego piekielego procederu. Wink
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group