Dzieci OnLine

PRZYJAŹŃ MIŁOŚĆ - NIE WIEM CO ROBIĆ :(

YO !!! - Pon 15 Lis, 2004 19:55
Temat postu: NIE WIEM CO ROBIĆ :(
MOJA KOLEŻANKA CAŁY CZAS SIĘ OBRAŻA NA MNIE O BYLE CO I ROZGADUJE O MNIE RÓZNA KŁAMSTWA NIE WIEM JAK SIĘ ZACHOWAĆ W TEJ SYTUACJI Sad Sad
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 20:01
Temat postu:
Zapytaj się jej dlaczego to robi, powiedz jej, że jeżeli coś do Ciebie ma - niech mówi w żywe oczy, a nie za plecami. Albo po prostu olej ją - pewnie Ci czegoś zazdrości.
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 20:02
Temat postu:
obić jej dziunie(bużke)albo mniej skuteczne rozwiazanie porozmawiac z nia
tylko ze to duzo nie pomoze +_+'
Ursus - Pon 15 Lis, 2004 20:03
Temat postu:
kto się czubi ten sie lubi Razz
ja ostatnio dostałem książką w ryj od kolezanki więć nie wiem co mam o tym myśleć Razz
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 20:09
Temat postu:
BuAhAHa powaga kobita ci przylozyła w dziunie hahahah
za co o_O ?
Ursus - Pon 15 Lis, 2004 21:02
Temat postu:
Sie obruciłem i tu nagle bach książka leci :/
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 21:39
Temat postu:
A to okropne... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 12:49
Temat postu:
Elo PAti, witam na forum Smile ja chyba woem czemu Hania sie obraża, bo ty musisz mieć do niej więcej szacunku i poświęcać jej więcej czasu, wspólne wypad np. do kałuży na zapiekanke dobrze by wam zrobił Smile pozdro Kwiat
justka007 - Wto 16 Lis, 2004 14:15
Temat postu:
Poprostu powiedz jej, ze nie chcesz, zeby tak sie zachowywała.
YO !!! - Wto 16 Lis, 2004 16:36
Temat postu:
piotrek (aren) ja mówiąc to muslałam o paulinie a nie hanni
Anonymous - Wto 16 Lis, 2004 16:41
Temat postu:
Aha sorx, ale to z Pauliną to chyba od nie dawna boja nic nie widziałem ... hmmm...
YO !!! - Wto 16 Lis, 2004 16:43
Temat postu:
no od nie dawna od wczoraj . nie wiem o co jej chodzi . znowu ją popieprzeyło Sad
Naomi - Wto 16 Lis, 2004 16:49
Temat postu:
Nie zwracaj na nią uwagi, poprostu ją olej...
I przestań się z nią kolegować. Nie jest warta twojej uwagi Rolling Eyes
YO !!! - Sro 17 Lis, 2004 19:37
Temat postu:
POGADAŁAM Z NIA WEDŁÓG WASZYCH RAD NO I PRZEPROSIŁAM (NIEWIEM ZA CO )
ALE ONA PRZEPROSIN NIE PRZYJEŁA Sad ALE PO CHWILI DODAŁA ZE SIE ZASTANOWI (TYLKO NAD CZYM ?) ZABAWNE JEST TO ZE GDY JEJ ZNUDZI SIE JEJ NAJLEPSZA PRZYJACIÓŁKA TO IDZIE DO MNIE SIE WYŻALIĆ I WOGÓLE JES SUPPER CHODZIMY WSZĘDZIE RAZEM ITD, ALE JAK ZNÓW SIĘ POGODZI Z PRZYJACIÓŁKA TO JA IDE W ODSTAWKĘ Sad
Akacja12 - Sro 17 Lis, 2004 20:07
Temat postu:
Skoro tak się wobec Ciebie zachowuje znaczy ze po prostu traktuje Cie jak zabawke którš z braku innych można sie pobawić...Myœle że nie powinnaœ sobie za dużo robić z jej przyjazni jesli tak to można nazwać.
Grohówa - Czw 18 Lis, 2004 17:54
Temat postu:
Przede wszystkim dziewczyna, która rozgaduje o Tobie kłamstwa, żadną koleżanka nie jest.

Gadałaś z nia o tym?
Anonymous - Pią 19 Lis, 2004 07:01
Temat postu:
Witam.
Nie możesz być w jej rękach zabawką. Postaw na swoim, pokaż, że nie dasz sobą tak pomiatać. Jeżeli traktuje Cię jak deskę ratunku, którą się używa, gdy wszystkie inne środki zawiodą, pokaż, że nie masz ochoty, by Cię tak traktowano. I jeżeli Twoja koleżanka tak się zachowuje w stosunku do Ciebie, to jest tylko znajomą. Nawet nie koleżanką.
Pozdrawiam Kwiat
aska - Pią 19 Lis, 2004 13:40
Temat postu:
powiedz jej że jest "mierna" itp. itd. dogadaj jej jakoś i powiedz że masz jej dosyć !!! a na kłamstwa nie reaguj ...
Elly - Wto 23 Lis, 2004 13:28
Temat postu:
dogadałyśmy się jakoś i puki co jest ok Very Happy ale nie wiem czy na długo Sad

zabaczymy ....
Elly - Wto 23 Lis, 2004 13:35
Temat postu:
Troche zamieszania sie zrobiło bo login "YO !!!" mi nie chce zadziałać Sad i mósiałam zrobić sobie nowy ..... :-( No więc informuje ze "Elly" to poprostu "YO !!!"
Anonymous - Sro 24 Lis, 2004 16:58
Temat postu:
Do vel "Elly": Ukradlas mi nazwe. Ale co ja sie przejmuje. Ty poprostu ją pomalpowalas! Ja bylam na tym forum gosciem (patrz temat: "Jak go poderwać?") Bylam tu pierwsza i mimo, ze sie nie zarejstrowalam to Ty poprostu bezczelnie przystąpiłaś do plagiatu...
=(
Jeśli nie wiedziałaś jak się nazwać to nie musiałaś po mnie "małopwac" ksywki... "...najprościej zobaczyć u innych i zrobić to samo. Trudniej postarac się o to samemu..."
Pozdrawiam,
Elly
Akacja12 - Sro 24 Lis, 2004 18:45
Temat postu:
goœciu elly może elly zaarejestrowana nie zauwazyła ze tak sie nazwalaœ? zbieg okolicznoœci ja myœle
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 11:22
Temat postu:
Witam.
Elly (gościu): To wcale nie musiał być plagiat. Napisałas niewiele postów, więc wcale nie musialaś być zauważona na forum. Może to być po prostu przypadek, nie osądzaj nie mając mocnych podstaw.
Pozdrawiam Kwiat
mroweczka - Czw 25 Lis, 2004 17:10
Temat postu:
Dokładnie to samo chciałam napisać. Osoba ta wcale nie musiała wiedzieć,że ktoś jako Gość na forum już pisze. poza tym Elly to dość popularny nick.
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Czw 25 Lis, 2004 17:40
Temat postu:
Sorry ze "ukradłam ci nika" ale ja poprostu nie zauważyłaam że taki nik juz istnieje, a pozatym byłaś gosciem i nick "elly" nie był zarejestrowany więc każdy mógł go sobie bez problemu zarejestrować . A z resztą skoro chciałaś mieć ten nick to czemu go sobie od razu nie zarejstrowałas ??
Elly - Czw 25 Lis, 2004 17:42
Temat postu:
TO NA GÓŻE TO JA PISAŁAM .... ZAWSZE ZAPOMNE SIĘ ZALOGOWAĆ ....
Miracle - Nie 05 Gru, 2004 17:31
Temat postu:
Najlepiej z nia szczerze porozmawiaj i zapytaj dlaczego tak robi....
Anonymous - Pon 06 Gru, 2004 07:22
Temat postu:
Witam.
Temat jest już stary, odpowiedzi na niego zostały udzielone. Możliwe, że problem został rozwiązany, nie wiem tego. W każdym razie - uważam go za zamknięty.
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group