Dzieci OnLine

Programowanie - Kazaa emule...

malenstwo - Nie 31 Paź, 2004 18:52
Temat postu: Kazaa emule...
Jaki znacie dobry program do ściągania muzyki program (wszytskiego Wink)
Ale taki aby nie miał on wirusów?????

Kaza... mma.... Sad( i to du żo przekonałam sie na własnej skóze...
Anonymous - Nie 31 Paź, 2004 19:03
Temat postu:
Emule - dobry program, jak pamiętam trzeba czekać aż cię przyjmą na serwer.
Kazaa - używam, dobry program, łatwy w użyciu, często ściąga spy'e i wirusy. Ale jak masz np. Antywirusa i program anty-spamowy, anty-spy'owy, to możesz używać.


Ja od zawsze używałam Kazyy. Wg. mnie jest najlepsza. Smile
EU07 - Nie 31 Paź, 2004 20:05
Temat postu:
Używam jedynie DC++. W polączeniu z programem antywirusowym bardzo bezpieczne. Choć i tak nie zdażylo mi się nigdy ściągnąć czegoś z DC żeby byl wirus.
Anonymous - Nie 31 Paź, 2004 20:31
Temat postu:
Ja od zawsze używam Kazaa Lite PL Wink (nie ma to jak Kazaa biggrin).
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 12:52
Temat postu:
Ja na poczatku miałam kazze, ale teraz cały czas ciągnę z e-mula, jest jeszcze e-donkey. Ale ja używam e-mula i mi nie ciągnie wirusów, bo raz na miesiąc robię skanowanie dysku i przy kazie miałam z 200 wszelakiego rodzaju trojanów, robaczków i innych, a teraz z 18 to chyba i tak jest lepiej, a po za tym wogule nie mam antywirusa
altruista - Pon 01 Lis, 2004 16:46
Temat postu:
do mp3 tylko i wylacznie soulseek - sciaga pelne albumy, bez wirusow [uzywam jakies 2 czy 3 lata, nie trafilem zadnego wira] z szybkoscia 30-60kbps. Do filmow i innego pajero dobry jest dc++, azerus czy edonkey
Anonymous - Pon 01 Lis, 2004 16:59
Temat postu:
Witam.
Ja używam eMule'a...Ale Soulseeka najprawdopodobniej w najbliższej przyszłości ściągnę i zobaczę Wink
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 08:04
Temat postu: :)
a możecie mi podać strony skąd moge to pościągac??????? :))
Anonymous - Sob 11 Gru, 2004 21:36
Temat postu:
WWW.EMULE.COM I WWW.KAZAA.DE !
Elly - Sob 11 Gru, 2004 21:48
Temat postu:
A ja mam ja zwykle pecha ! Mam poblokowane porty na serwerze ... i nie moge ściągać muzy ... Sad Sad Sad Sad Sad
nidhogg - Sob 11 Gru, 2004 21:51
Temat postu:
kazee to jezeli juz to lita - mniej syfu i nie szpieguje (ponoc ta standartowa cos tam robi - nie wiem co ale napewno spowalnia jak cholera) [www.klite.prv.pl]

a jezli juz to mimo wszytsko najlepsiejszy jest dc++, pzrerobilam czesc - i kaze i kaze lite i mula i soulseeka i shareaze, ale nic tak nie dziallo jak dc.
z kaza jest o tyle 'problem', ze jak szuka sie czegos oryginalniejszego - to mozna sie usrac czekajac az pojawi sie zrodlo. natomiast z mula zawsze musialam strasznie dlugo czeakc, no a z dc 'problem' polega na tym, ze trzeba sporo udostepniac, zeby cos znaczyc Wink
Agentka - Sob 11 Gru, 2004 22:19
Temat postu:
ja "przetestowałam" kaaze emula i edonkey'a i najlepsza jest kaaza Mr. Green
Elun - Nie 12 Gru, 2004 11:22
Temat postu:
emule jest o tyle glupie, ze trzeba czekac w kolejce Sad Kazaa jest najlepsza, i tylko raz sciagnela mi wirusa
Miracle - Sro 15 Gru, 2004 19:34
Temat postu:
Kazaa podobno dobry...Polecali mi wszyscy a co sie okazalo???Caly zawirusowany komputer roznego typu trojanami-uff dobrze za mam Avasta bo bym musiala caly komp wgrywac na nowo Surprised
adam(o)_1991 - Pią 17 Gru, 2004 20:38
Temat postu:
a moze mi powiecie co ma sciaganie muzy wspolnego z programowaniem!?
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 16:19
Temat postu:
a gdzie bys przeniosł ten temat jakbyłbys moderatorem?
nidhogg - Nie 19 Gru, 2004 01:56
Temat postu:
ja bym do 'gier i programow' w koncu to o czym mowimy to programy, przeciez sami ich nie piszemy
misia*** - Sob 25 Gru, 2004 18:49
Temat postu: Re: Kazaa emule...
malenstwo napisał/a:
Jaki znacie dobry program do ściągania muzyki program (wszytskiego Wink)
Ale taki aby nie miał on wirusów?????

Kaza... mma.... Sad( i to du żo przekonałam sie na własnej skóze...



ja mam kazaa lite revolution bez wirusa(no może dobrze nie sprawdziłam) ale sprawdza się
Anonymous - Wto 01 Lut, 2005 14:57
Temat postu:
żaden program do wymiany plików nie ma w sobie wirusa. zainfekowane mogą być pliki które ściagasz. w przypadku Kazy (również Lite) zainfekowane jest kilka procent wszystkich plików, w Emule trochę mniej.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group