Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Spódniczki

Anonymous - Czw 06 Mar, 2003 15:37
Temat postu: Spódniczki
Cześć dziewczyny. Wkrótce maj (no jeszcze trocszke:)), ciepła pogoda... i z wiazku z tym mam do was takie pytanie. Czy lubicie latem chodzić w mini? Czy może wolicie krótkie obcisłe spodenki? Jeśli juz decydujecie się na krótkie sukienki i spódnice nie przeszkadza wam to, że chłopaki ogladają wasze majteczki, bo przecież nie zawsze udaje sie nam to ukryc? Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
NaStKa - Czw 06 Mar, 2003 18:39
Temat postu:
Ja z chęcią się wypowiem:
- po pierwsze i najważniejsze ten dział niejest odpowiedni na tego typu pytanka , powinnąś/eś umieścić swój post w bardziej pasującym tematycznie miejsu , czyli dziale np. "MODA"

- po drugie , żyjemy w czasach gdzie większąść dziewcząt woli nosić spodnie lub spodenki (rybaczki) , a jeżeli sięgają po spódniczki lub sukienki to zazwyczaj dlatego ze niewypada wyśjć w spodniach

- po trzecie , ja wolę nosić obcisłe spodenki (latem) , wynika to głównie z komfortu , można usiąść w pozycjii jakiej nam się tylko podoba , i ogólnie są bardzo wygodne , no ale i spódniczke zdarza mi sie założyć , i wcale niewstydze się tego ze widać majteczki , w końcu każdy je nosi Rolling Eyes
deg - Czw 06 Mar, 2003 19:10
Temat postu:
A ja tradycyjnie wywalam ten post z dojrzewania i wrzucam do mody.
Anonymous - Wto 25 Mar, 2003 14:40
Temat postu:
ja jestem tego samego zdania co Nastka, jeśli chcesz ubrać spudniczkę to nie możesz usiąść tak jak ci się podoba, bo wiesz że może ci widać majteczki, ja z reguły wole nosić spodenki lub rybaczki bo wtedy wiesz że możesz usiąść jak chcesz. Ale nie ras zdarza mi się zakłaać spudniczkę.
GoMati - Pią 28 Mar, 2003 23:14
Temat postu:
Ja jako chłopak uważam, że trochę na tym polega Wasza kobiecość. Przecież chłopacy któzy Was pierwszy raz widzą zwracają w pierwszej kolejności na urodę. Jeśli dana dziewczyna jest ładna to znaczy że mżna ją bliżej poznać i może coś z tego wyjdzie. Dziewczyny nie będą siem za Tobą oglądać ale może będziesz miała populację wśród cłopców! Więcej nie będe pisał bo możecie mnie źle odebrać [ Razz ] a przecież nie o to chodzi.
Gwiazdka - Pią 11 Kwi, 2003 18:45
Temat postu: ....
Hejka!! Nie wiem po co zadajesz takie pytania ale mogę ci powiedzić że dziewczyny zdecydowanie wolą krótkie spodenki biggrin najlepiej jensowe. Mogą w nich robić prawie wszystko i nie muszą sie martwić że jakiś palant gapi się na ich majtki.
SŁONECZKO - Sob 12 Kwi, 2003 14:36
Temat postu: JEANSY
ZDECYWODAWIE JA WOLE KROTKIE JEANSOWE SPODENKI!!!!! :D
Wicherek - Pon 21 Kwi, 2003 16:33
Temat postu:
W spodenkach i spodniach jest o wiele wygodniej. Mozna biegać, skakać, schylać się nie myśląc o swoich majtak, które wszyscy mogą zobaczyć. Zresztą to nie jest przyjemne (chyba, że dla jakies kokietki). Wyobraź sobie, że pochylasz się w spudniczce, wszyscy się na ciebie gapią i przy okazji znajdzie sie jeszcze jakis człowiek, który zacznie komentować coś na temat twojej bielizny lub jeszcze gorzej, klepnice cię w pupę. To są przecierz bardzo intymne miejsca, każdy powinien choćby tylko czuć sie zakłopotanym w takiej sytuacji. A najlepiej się czuję w wodzie w stroju kompielowym biggrin Ciao Mr. Green
Iśka - Czw 24 Kwi, 2003 16:35
Temat postu:
Ja osobiście bardzo lubię chodzić w spudniczkach, ale chodzę w nich rzadko, bo (niektórzy) chłopcy ciągle się na mnie patrzą... To wcale nie jest przyjemne !!! Confused Sama odkryłam świetny rodzaj spudniczek, taki, który pomaga na widoczne majteczki, dlatego też nie mogę zgodzić się z NaStKą. Otórz taka spudnica nazywa się: biggrin spudnico-spodnie biggrin
Wiem, że brzmi śmiesznie, ale jest naprawdę super. Pod supernowoczesną spudniczką znajdują się... tak... krótkie spodenki (!!! biggrin ), których kompletnie nie widać !!! biggrin Kupiłam ją nad morzem, latem, ale jest świetna do chodzenia w niej też zimą. (Oczywiście latem)Można też ubrać tylko strój kąpielowy a na niego nałożyć spudnico-spodnie !!! biggrin
Fajne, prawda ??? Bardzo polecam !!!

Paaaaaa, paaaaaaaaaa
Nemeia - Czw 24 Kwi, 2003 17:00
Temat postu:
Sukienke zalozylam trzy razy w zyciu... Hehe, na komunie potem na studniowke a ostatni raz na slub Smile A spodniczke to chyba tylko raz, na pierwsza randke z moim mezem. Nie mialam problemu ze bedzie mi widac bielizne po spodniczka byla do kolan, tyle ze miala wysokie rozciecia po bokach Smile Jak bylam mlodsza, tak jak Iska chodzilam w spodnico-spodniach. Modne, wygodne i nie ma zadnego problemu z siadaniem czy schylaniem sie Smile A teraz chodze tylko w spodniach, najlepiej bardzo niskich biodrowkach biggrin Cool
Iśka - Czw 24 Kwi, 2003 17:29
Temat postu:
Ja osobiście bardzo lubię chodzić w spudniczkach, ale chodzę w nich rzadko, bo (niektórzy) chłopcy ciągle się na mnie patrzą... To wcale nie jest przyjemne !!! Confused Sama odkryłam świetny rodzaj spudniczek, taki, który pomaga na widoczne majteczki, dlategoteż nie mogę zgodzić się z NaStKą. Otórz taka spudnica nazywa się: biggrin spudnico-spodnie biggrin
Wiem, że brzmi śmiesznie, ale jest naprawdę super. Pod supernowoczesną spudniczką znajdują się... tak... krótkie spodenki (!!! biggrin ), których kompletnie nie widać !!! biggrin Kupiłam ją nad morzem, latem, ale jest świetna do chodzenia w niej też zimą. (Oczywiście latem)Można też ubrać tylko strój kąpielowy a na niego nałożyć spudnico-spodnie !!! biggrin
Fajne, prawda ??? Bardzo polecam !!!
Iśka - Czw 24 Kwi, 2003 17:32
Temat postu:
Sorry, że dwa razy wysłałam ten sam post !!!
Anonymous - Pią 25 Kwi, 2003 08:04
Temat postu:
Ja bym wolała chodzić w spodenkach. Wiecie...przyznam się Sad Wstydzę się chodzić w króciótkich spodenkach i mini spódniczkach. Ja się wstydzę, bo jestem chuda Crying or Very sad i na dodatek niska, a mam 12 lat Crying or Very sad
Iśka - Pią 25 Kwi, 2003 14:06
Temat postu:
Rozumiem Cię KleO. Ja też jestem strasznie chuda. Ale co z tego !?! Te dziewczyny, które są tęgie powinny nam zazdrościć, prawda ?!? Więc nie przejmuj się, możesz z powodzeniem nosić spudniczki !!! biggrin biggrin biggrin

Paaaaaaaa Wink paaaaaaaaaaaa biggrin
Anonymous - Pon 19 Maj, 2003 21:51
Temat postu:
Wiecie ja tez jestem chyda, ale chcialabym nosic krotkie spodniczki i spodenki latem. Ale sie wstydze! Dlatego w lato (jak juz musze) nosze spódniczki do kolan i rybaczki. Ale kiedy widze dziewczyne w krótkich spodenkach to az mnie skręca z zazdrości Sad no ale cóż, nikt nie jest doskonały Smile[/quote][/list]
Lillian - Sob 21 Cze, 2003 11:51
Temat postu:
A ja wolę nosić spodnie i to długie... Nie przepadam za spódnicami, wogóle... siakieś takie niewygodne....
Gościówa - Pią 18 Lip, 2003 14:00
Temat postu: Spudniczki
FAjnie jest nosić spudniczki i krutkie spodenki. JA bym na twoim miejscu nie wybierała pomiędzy tym a tym. Noś to i to! Na zmiane!! Ale raczej bym odradzała takie mini że jak się schylisz wszytko ci widać...lub takie spodenki gdzie troche pośladków wystaje...dziewczyny czy wy nienaoglądałyście sie za dużo reklam i kolorowych czaspomis?? Ubierajcie się ładnie ale z głową !!! Nie jak jakas panna "K"
U nas jest jedna w klasie co ciagle nosi miniówy i za jej plecami dużo jest rozmów na jej temat Confused
JA osobiście chodź jestem dziewczyną lubie krutkie spodenki. Gdy moje długie dżinsy już sa za krutkie obicinam je i postrzepiam na dole...nieraz naszywam jeszce jakieś znaczki z napisami...najczęsciej sama robie sobie stroje. I wasnie to lubie!! Nie będę się dała omamiać kreklamom i nosić to co każe moda...ja nosze to co mi się podoba i to w czym jest mi wygodnie...Wiecie że ostatnio sa modne obciśle spodnie ...ale pierw trzeba sie zastanowić czy coś wam się podoba czy do was pasuje i czy dobrze się w tym czujecie...bo mnie aż skręca jak widze gruba dziewczyne w obcisych dzwonach..wg. mnie taka osoba powinna dobierać ciuchy(nawet jeśli by były niemodne) Takie co ukryją jej otyłość,!!! Niektórym może być ładniej w czymś niemodnym niż modnym!!
JA akurat jestem w sam raz ale mimo to wiele żeczy co sa w tyms ezonie modne nie podoba mi się..i chodze w tym co uważam że dla mnie jest dobre !!
Iśka - Pią 18 Lip, 2003 16:26
Temat postu: Re: Spudniczki
Gościówa napisał/a:
FAjnie jest nosić spudniczki i krutkie spodenki.


Całkowicie podzielam to zdanie. Zgadzam się z Tobą Gościówa !

Do wszystkich:
Nie patrzcie na to czy jesteście chude czy grube, bo przecież nie ma ideałów. Noście to w czym wam jest wygodnie, lub co się wam podoba ! Nie patrzcie na siebie takim krytycznym okiem, bo niedługo, będziecie chodzić nago ! biggrin biggrin biggrin
Blanka - Nie 03 Sie, 2003 13:50
Temat postu:
u mnie to zalezy od okazji i chumoru
gdy chcę poderwac akiegos chlopaka wskakuje w rzeczy krudkie i tu juz chumor i intuicja podpowiadają mi czy ma to byc spudniczka czy spodenki
Karolina Załęgowska - Sob 09 Sie, 2003 22:30
Temat postu:
Do NasTki: to jest dział Moda,uroda ,wygląd i ta wiadomosć pasuje do działu.
Anonymous - Nie 10 Sie, 2003 09:40
Temat postu:
Ja nosze długie spodnie na uroczystości i tak wogóle
Kaniusia - Sob 27 Gru, 2003 20:55
Temat postu:
Droga Karolinko nie musisz się unosić a NasTka tylko zwróciła uwgę na temat nie pasujący do działu bo rzeczywiście powinien się znależć w dziale Moda. A co do tego tematu wole nosić spodnie czuje się lepiej i wygodniej i łatwiej się w nich biega no i oczywiście mogę uśąść w dowolnej pozycji.
mroweczka - Nie 28 Gru, 2003 22:30
Temat postu:
U mnie to zależy. Też jestem strasznie chuda i niska ale mi to nie przeszkadza. Sukienke,spódniczke nosze TYLKO na jakąś okazje. Najczęściej nosze dżinsy lub krótkie spodenki(nie tylko obcisłe). A do Kaniusi: czasmi Ty i Karolina Załegowska to nie ta sama osoba?
MeGi111 - Nie 28 Gru, 2003 22:49
Temat postu:
a ja bardz lubie chodzic w mini spodniczkach... czuje sie jakos tak... kobieco... Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group