Dzieci OnLine

DOM RODZINA - tata zdradza mame

Anonymous - Nie 19 Sty, 2003 20:27
Temat postu: tata zdradza mame
zrobiłam cos bardzo złego, ale wiem ze to musiałam zrobić
włamłam się na poczte mego ojca, były tam listy od jego pracownicy, co w nich było wywołało umnie szok!pisała w nim cos o miłości, o kłamstwie, i o tym żeco z tego że moja mama wróciła, rasumując wynikneło z tego ze ojciec zdradza mamę Sad
jestem na niego tak zła, Evil or Very Mad nie wiem jak będe dalej z nim gadać
spułczuje mamie nie wiem moze o na o tym wie?i może ta kobieta się nie chce od ojca odczepić
nie powiem mamie bo......nie chce by cierpiała
pomocy
deg - Czw 23 Sty, 2003 22:06
Temat postu:
Hej!
Poważna sprawa. Muszę to chwilę przemyśleć i dopiero wtedy napisać coś sensownego. Wytrzymasz jeszcze dwa, trzy dni?
Fuzzy - Sro 05 Lut, 2003 13:49
Temat postu: odp
Myślę że narazie powinnaś trzymać to w tajemnicy przez jakiś czas a gdy twój tata się do tego nie przyzna mamie to powinnaś z nią porozmawiać ale delikatnie nie prosto z mostu.
Gwiazdka - Pią 11 Kwi, 2003 18:58
Temat postu: Poważna sprawa
Hej!! Myślę że masz naprawdę poważny proble. Ja na twoim miejscu upewniła sie czy przypadkiem nie twój ojciec ale ta kobieta coś kręci. Może wysyła mu takie maile bo to wkońcu jej szef i chce sie podlizać, a twój ojciec nie ma z tym nic wspólnego. NIe wiem oby tak było.
Ulka - Nie 20 Kwi, 2003 15:46
Temat postu:
Ja myśle ze powinnaś jednak porozmawiać z tatą. Zapytaj go czy to coś poważnego. ( Oczywiscie bądź poważna i zła, zeby cie przypadkiem nieokłamał). Wink
Maciek - Sob 10 Maj, 2003 21:31
Temat postu: Re: tata zdradza mame
gośc napisał/a:
co w nich było wywołało umnie szok!pisała w nim cos o miłości, o kłamstwie, i o tym żeco z tego że moja mama wróciła, rasumując wynikneło z tego ze ojciec zdradza mamę Sad


mozna jakies dokladniejshe informacje ??
bo moglas <moze> to zle zrozumiec Laughing
Marcinek - Pią 13 Cze, 2003 21:40
Temat postu:
Postaram się dać Ci kilka rad z własnego doświadczenia (niestety Sad )
Zwróć uwagę na kilka zachowań Twojego taty:
-czy od jakiegoś czasu nie zdarza mu się później wracać z pracy?
-czy częściej niż normalnie dzwoni do niego komórka i przychodzą smsy?
- czy stara się częściej wychodzić sam z domu?
- czy stara się by nikt nie miał dostępu do rzeczy takich jak jego komórka i e-mail?
Oczywiście nawet jeśli jest tak jak napisałem, to nie znaczy to, że Twój tato zdradza Twoją mamę. Jednak, gdy będziesz pewna, że tak jest to porozmawiaj z nim, jeśli będziesz udawała, że nic nie wiesz i Twoja mama nie będzie nic wiedziała, to może być tylko gorzej.
Iśka - Pon 16 Cze, 2003 17:34
Temat postu:
Ojojoj, strasznie zagmatwana sprawa. Myślę, że możesz tan temat poruszyć np. przy wspólnej kolacji. Zapytaj tatę (podstępem) co to za pani wcziąż do niego wydzwania. Jeżeli tata będzie zdenerwowany i zaciekawiony, to myślę, że masz silne podstawy aby poważnie oskarżyć go o zdradę. Ale nie znam się na tym... Wiesz zawsze mogłaś coś źle odczytać lub coś w tym stylu... No nie wiem, lepiej spokojnie poczekaj na wypowiedź Dega.
deg - Pon 16 Cze, 2003 18:11
Temat postu:
List ten napisała osoba, która od pewnego czasu tu nie zagląda.
(jeśli tak nie jest, to proszę o kontakt)
girl_in_black - Nie 24 Sie, 2003 23:23
Temat postu:
Dobrze zrobiłaś że nie powiedziałaś o tym mamie. Moze na prawdę to tylko da kobieta nie chce się od Twojego taty odwalić. Nie przejmuj się tym jeśli nie masz jakiś innych dowodów!
Alice_10 - Pon 25 Sie, 2003 11:58
Temat postu:
moze twoj tata tez chce zeby sie ona od niego odczepila???? a odpisywal jej cos?
cornelia - Sob 30 Sie, 2003 21:01
Temat postu:
Nigdy nie spotkałam się s tak smutną Crying or Very sad sprawą i nie wiem jak Ci pomóc Sad
cornelia - Sob 30 Sie, 2003 21:07
Temat postu:
girl_in_black napisał/a:
Dobrze zrobiłaś że nie powiedziałaś o tym mamie. Moze na prawdę to tylko da kobieta nie chce się od Twojego taty odwalić. Nie przejmuj się tym jeśli nie masz jakiś innych dowodów!
Jesteś bardzo optymistycznie nastawiona Very Happy i to bardzo dobrze i ciesze sie z tego że do każdej sprawy podchodzisz optymistycznie Smile Smile
Xesquio - Sob 30 Sie, 2003 21:08
Temat postu:
Teraz kolej namnie Wink. Ten przypadek słysze na gg i jest on bardzo częsty ale to strasznie częsty. Ja ci proponuje poczekać jakiś czas bo może sie Twój Tata przyzna a jesli nie no to niemasz wyboru i będziesz musiała powiedzieć Crying or Very sad . Pozdrawiam
Anonymous - Sob 30 Sie, 2003 21:11
Temat postu:
Ale może ta facetka go kocha, a on ją nie.
Anonymous - Sob 13 Wrz, 2003 13:53
Temat postu:
Cze
autorka postu się nie pojawia czyżby problem został rozwiązany
Kinga - Sob 13 Wrz, 2003 13:55
Temat postu:
Cze
sory nie zalogowałam się
wiec chciałam zapytać czy atorka sie pojawia bo już spory czas minął
Kalahari - Wto 23 Wrz, 2003 17:23
Temat postu:
Hej!
A może jest tak że ta kobita coś kręci, czasami zdarząją się takie kobiety którym wydaje się że facet cos do nich ma jak tylko apyta się która godzina?
Ja na twoim miejscu na pewno nie mówiłabym nic mamie, bo możesz tylko namieszać i nadszarpnąc zaufaniem twojej mamy do ojca no i do Ciebie jeśli to okazę się nieprawdą...pogadaj delikatnie z tata, albo poczekaj na rozwój wypadków. Powodzenia.
nika - Pią 17 Gru, 2004 14:25
Temat postu:
niewiem co napisać ale zaobserwuj tatę może zachowuje sie jakoś inaczej albo często niema go wdomu np: z powodu nadgodzin. Niewiem czy to dobry pomysł ale załuż sobie e-maila którego nik niebędzie znał i napisz do tej kobiety, wypytaj ją o stosunki do twojego ojca itp. Niewiem czy to dobry pomysł ale tylko to przychodzi mi do głowy. Confused
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 14:31
Temat postu:
nika - nie odnawiaj starych tematów, są jeszcze sprzed roku.
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 15:45
Temat postu:
włąsnie!tu sie nie odkopuje strych tematow :]
Miracle - Pią 17 Gru, 2004 16:58
Temat postu:
Przeciez ona jest tu nowa i skad ma to wiedziec???
Kinga - Pią 17 Gru, 2004 17:01
Temat postu:
Warto czytać ogłoszenia :> http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=5095
Miracle - Pią 17 Gru, 2004 17:23
Temat postu:
Aha.Dobrze zapamietam to Mr. Green
Agentka - Pią 17 Gru, 2004 18:42
Temat postu:
przecież są daty
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 15:43
Temat postu:
ojj nie chcialabym byc w twojej skorze Sad

pozdrawiam
Słupek - Pon 01 Maj, 2006 23:47
Temat postu:
weroskaaa napisał/a:
ojj nie chcialabym byc w twojej skorze Sad

pozdrawiam

Dziecko drogie! Na miłość bogów! Nie odnawiaj starych tematów, nie pisz nikogo nie interesujących jednozdaniowców, nie wnerwia Słupka. Nie musisz odpowiedzieć w każdym możliwym temacie! Nikogo nie obchodzi Twoja opinia w dawno rozstrzygniętej sprawie! Nikomu nie chce się brnąć przez Twoje posty, by wyłuskać coś naprawdę wartościowego pod ich zalewem.
EOT
weroskaaa - Wto 02 Maj, 2006 11:16
Temat postu:
no to usuńcie ten post... :/
Słupek - Wto 02 Maj, 2006 11:53
Temat postu:
Własnie z tym jest problem, że moderatorzy zaginęli w akcji, ale jeśli chcesz znać moją opinię, to jakby sie zabrać do usuwania, to z Twoich postów nie zostałoby więcej niż połowa. Mała rada, dowiedz się co to jest netykieta, przeczytaj regulamin tego forum i zacznij się do ich stosować. Jeśli masz jakieś wątpliwości i chcesz o tym porozmawiać, zapraszam na [GG] 3358971 lub [TLEN] slupekrotfl[malpa]tlen.pl. Dalszych osobistych utarczek na forum nie będę prowadzić. EOT raz jeszcze.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group