Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Ręka czy nos?

Magwill - Czw 26 Cze, 2008 22:32
Temat postu: Ręka czy nos?
No więc takie mam pytanko dla chłopaków: Co byście wolili aby Wasza dziewczyna złamała: nos czy ręke? Very Happy
PotworAreturn - Czw 26 Cze, 2008 23:06
Temat postu:
Poleglaaaaaaaaaam biggrinbiggrinbiggrinbiggrin Laughing
Słupek - Czw 26 Cze, 2008 23:48
Temat postu:
A po co mi powypadkowa? Znalazłbym jakąś w lepszym stanie Rolling Eyes
PotworAreturn - Pią 27 Cze, 2008 12:34
Temat postu:
zawsze ozesz liczyc na czesc ubezpieczenia Cool
Magwill - Nie 29 Cze, 2008 17:13
Temat postu:
Ok, słuchajcie:
Pewnego razu Wasza dziewczyna pojechła na wycieczkę no i podczas niej odbył się mecz baseballu. Macie wybór: albo Wasza dziewczyna dostanie piłką w nos i go złamie, lub potknie się i złamie ręke, Blackeye
stefcio - Pon 30 Cze, 2008 10:53
Temat postu:
Oczywiście, że lepiej, aby złamała rękę.
Jak złamie nos to będzie łaziła z krzywym, a ręka się zrośnie i nie widać różnicy.
Ponadto, jak złamie rękę to nie będzie miała w niej dawnej sprawności i nie będzie mogła mnie nią zbyt mocno okładać.
Proste!
PotworAreturn - Pon 30 Cze, 2008 11:31
Temat postu:
byle nie prawa bo nie bedzie mogla robic dobrze Rolling Eyes
Shaunri - Pon 30 Cze, 2008 17:48
Temat postu:
stefcio - Jak złamie rękę to może nie móc robic wiele innych rzeczy. Nieco bardziej przydatnych niż okładanie.

A tą rękę co ma złamać to ręka "główna" czy "dodatkowa" : )?
stefcio - Pon 30 Cze, 2008 22:37
Temat postu:
Moja żona potrafi gotować ręką prawą i lewą, więc ja żadnych problemów nie widzę.
Słupek - Pon 30 Cze, 2008 23:45
Temat postu:
A okłada Cię tak samo mocno prawą i lewą?
Magwill - Sro 02 Lip, 2008 18:53
Temat postu:
Wiecie dlaczego was zapytałam o to?
Bo ja złamałam nos zaraz po mojej koleżnace która złamała ręke i ja nie wiem czy bym się podobała chłopakom Sad
stefcio - Sro 02 Lip, 2008 21:41
Temat postu:
Cytat:
A okłada Cię tak samo mocno prawą i lewą?

Nie. W prawej ma więcej siły, ale i lewą, i prawą potrafi dobrze mieszać makaron.

Cytat:
Bo ja złamałam nos zaraz po mojej koleżnace która złamała ręke i ja nie wiem czy bym się podobała chłopakom

Prawdopodobnie Twoja twarz na tym trochę straciła o czym w przypadku Twojej koleżanki mówić nie można.
Kimex - Czw 03 Lip, 2008 00:00
Temat postu:
ręka .
Magwill - Nie 06 Lip, 2008 21:28
Temat postu:
Ok, mój nos już dochodzi do siebie i z każdym dniem powraca do swojego dawnego stanu....a z moją twarzą nic się nie stało stefcio, to tylko nos. Wink
stefcio - Pon 07 Lip, 2008 10:01
Temat postu:
Cytat:
Ok, mój nos już dochodzi do siebie i z każdym dniem powraca do swojego dawnego stanu....

ta, jasne Laughing

Cytat:
a z moją twarzą nic się nie stało stefcio, to tylko nos.

Na krzywym nosie traci cała twarz.
Shaunri - Pon 07 Lip, 2008 18:48
Temat postu:
stefcio - Zamilknij.
Magwill - Pon 07 Lip, 2008 19:10
Temat postu:
No coments. Mad
stefcio - Pon 07 Lip, 2008 22:37
Temat postu:
Rasizm na każdym kroku...
Shaunri - Wto 08 Lip, 2008 13:32
Temat postu:
Wyjdź, szczeniaku.
stefcio - Wto 08 Lip, 2008 21:24
Temat postu:
z Regulaminu:
4. Na forum obowiązuje zakaz:
- używania wulgarnego słownictwa (również ze zmienioną pisownią - literka u na v, itp.)
- używania avatarów, podpisów i nazw użytkownika wulgarnych, obraźliwych, raniących uczucia religijne, etc.
- obrażania innych użytkowników
[...]

Może i czarnych w Polsce się gorzej traktuje, ale na tym forum ja również jestem równoprawnym użytkownikiem i nazywanie mnie, czy też któregokolwiek użytkownika szczeniakiem uderza w godność moją lub innego użytkownika.
Zanim znów kogoś obrazisz dobrze się zastanów bo-z tego co wiem- wszyscy tutaj są zobowiązani do przestrzegania regulaminu.
Shaunri - Wto 08 Lip, 2008 22:56
Temat postu:
Nie jesteś równouprawnionym użytkownikiem - jesteś szczeniakiem. Całkiem głośno szczekasz, szczeniaczku, ale wyjdź.
Monik - Sro 09 Lip, 2008 21:40
Temat postu:
Magwill - nie martw się, nie będzie źle Wink

a Ty, stefcio, znajdź trochę empatii w sobie i pomyśl jak to jest być kilkunastoletnią dziewczyną ze złamanym nosem i się zastanów nastęnym razem jak będziesz chciał napisać coś takiego.
i nie przyczepiaj się do słów Shaunriego, bo idąc tym tokiem myślenia można również przyczepić się do tego:
stefcio napisał/a:
Cytat:
Ok, mój nos już dochodzi do siebie i z każdym dniem powraca do swojego dawnego stanu....

ta, jasne

czy to nie było w pewnym sensie obrażenie jej? Jej słów? Wyśmianie?

i proszę mi się tu nie kłócić ;] jeden i drugi ;]
stefcio - Czw 10 Lip, 2008 19:21
Temat postu:
Monik napisał/a:
i nie przyczepiaj się do słów Shaunriego, bo idąc tym tokiem myślenia można również przyczepić się do tego:
stefcio napisał/a:
Cytat:
Ok, mój nos już dochodzi do siebie i z każdym dniem powraca do swojego dawnego stanu....

ta, jasne

czy to nie było w pewnym sensie obrażenie jej? Jej słów? Wyśmianie?

Czym innym jest niedowierzanie i czym innym jest wyzywanie człowieka od szczeniaków!

Ja się ani przez chwilę tutaj nie kłócę, czuję się jedynie nieco urażony.
Monik - Czw 10 Lip, 2008 19:41
Temat postu:
Mogłabym się kłócić o to niby zwykłe "niedowierzanie", ale mi się nie chce tłumaczyć.
Magwill - Pią 18 Lip, 2008 21:43
Temat postu:
Mój nos jest złamany, a z tym że dochodzi do swojego dawnego stanu chodziło mi o to, że nie jest już fioletowy,a złamany jeszcze jest. Lekarz powiedział, że jeszcze przez całe wakacje będzie taki, nie mogą nic zroić, kość sama musi odrosnąć....

Ja tutaj nie chce żadnych kłótni, więc napisałam wczesniej "no coments", bo już nie chciałam się jakoś źle wyrażać.

Monik dzięki, mam nadzieję, że tak będzie..... Very Happy
Pavel - Nie 24 Sie, 2008 18:45
Temat postu:
Ja wole rękę bo ręka to nic a nos to krzywy hehe
Shaunri - Nie 24 Sie, 2008 21:03
Temat postu:
Słowa że "ręka to nic" nie są tak do końca prawdziwe : )

Szczególnie akurat mężczyzn bardziej powinny właśnie interesować zdrowotne aspekty złamania, nie zaś estetyczne : )
krystian603 - Nie 22 Lut, 2009 12:50
Temat postu:
Ale pytanie chyba wolałbym rękę bo by się wiecej ubezpieczenia wzięło biggrinbiggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group