Dzieci OnLine

AIDS/HIV NARKOTYKI SEKTY - Sekta szatana !

holyparapet - Sob 05 Sie, 2006 12:45
Temat postu: Sekta szatana !
Wczoraj szłam przez las i zobaczyłem grupke chlopcow ubranych na czarno, w dziwne wysokie, duże, skorzane buty i z długimi włosami na głowie ! Mowili cos o jakichs strasznych rzeczach. Jakieś behemoty, pentagramy. Potem gdy ja przchodzilam obok z moja kolezanka to oni sie mnie takim dziwnem glosem zapytali "Co tu robisz ?! Musimy cie teraz tu zostawic mala" Ja sie przerazilam i ucieklam bardzo daleko ale moja psiapsioleczka zostala ! Ja sie malo nie spuściłam w majtki ze strachu wtedy, a ona zostala z tym szatanami ! Co ja mam zrobic ? Love
Słupek - Sob 05 Sie, 2006 13:58
Temat postu:
Jak jesteś dziewicą, to poproś ich by cię złożyli w ofierze.
joasia1990 - Sob 05 Sie, 2006 14:52
Temat postu:
Z twojego opisu wynika ze to byli jacys kolesie ktorzy sluchaja ostrej i ciezkiej muzy. Napewno nic nie chcieli wam zrobic tylko was przestraszyc i posmiac sie.

a twoja przyjaciolka wrocila do domu?
Słupek - Sob 05 Sie, 2006 14:55
Temat postu:
joasia1990 napisał/a:
Z twojego opisu wynika ze to byli jacys kolesie ktorzy sluchaja ostrej i ciezkiej muzy. Napewno nic nie chcieli wam zrobic tylko was przestraszyc i posmiac sie.

a twoja przyjaciolka wrocila do domu?

Nie widzisz, że to prowokacja? Neutral
Nikita - Sob 05 Sie, 2006 16:56
Temat postu:
Hmm...a jeśli to prawda, że została z tymi 'szatanami', a z tego co piszesz to twoja przyjaciółka, to czemu od razu nie zawiadomiłeś kogoś dorosłego? ;p Tylko czekasz nie wiadomo na co i prosisz nas o pomoc, zamiast powiadomić kogoś o tym co się stało, że twoja przyjaciółka może być w niebezpieczeństwie...

Ech...mimo to coś mi tu śmierdzi i czuję, że autor tego tematu po prostu robi sobie z nas 'jaja', dlatego temat zamykam.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group