Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - Chłpocy

weroskaaa - Czw 13 Kwi, 2006 22:35
Temat postu: Chłpocy
Noo więc zacznijmy od początku...
Chodzę do szkoły... i bardzo podniecają mnie chłopaki z mojej klasy... podoba mi się to że dojrzewają i wogóle. Na przerwach lubię koło nich siedzieć. Razem chodzimy na lody, wygłupiamy się... wole ich niż moje kumpele. Lubię mieć z nimi w-f wogóle wszystko... po lekcjach spotykamy się i gramy w piłke... oczywiście jestem sama z dziewczyn...

proszę o pomoc czy ja jestem jakaś nienormalna Neutral :/

z góry dziękuję i pozdrawiam Wink Very Happy
Shaunri - Pią 14 Kwi, 2006 10:20
Temat postu:
Zależy, jeśli prezentujesz typowo-męskie zachowania (Wide przesadnie agresywna ta gra "w piłkę", chęci do bitki itd.) to nie powiem że to nienormalne, po prostu bym Cię nie polubił : )

Jednak jeśli to po prostu czysty fakt, że lubisz z nimi przebywać (Fakt że Cię podniecają jakoś nie razi w oczy... : ) ) to nie widzę przeszkód. Na pewno żadna choroba psychiczna za tym nie siedzi...
Mroczny_jogurt - Pią 14 Kwi, 2006 21:12
Temat postu:
Ja tez tak mam, zawsze mialam i miec bede, laski to dla mnie w 99% skretyniale istoty zalegajace niepotrzebnie ten piekny swiat, chichoczace gdzies po katach, myslace o tipsach i rozowych sweterkach ;] faceci, to towarzystwo w ktorym uwielbiam przebywac i niekoniecznie dlatego, ze mnie ono podnieca czy kreci.

PS. Nie nazwalabym sie normalna wiec mozesz zaczac sie bac ;]
Anonymous - Pią 14 Kwi, 2006 21:48
Temat postu:
Ojj, dobrze to znam... Trzymałam się z chłopakami, ubierałam jak facet i w ogóle, ale przez to... no cóż, wiadomo, jakie okrutne mogą być rówieśniczki... Więc zaczęłam udawać, że jestem taka jak one... Po ponad pół roku otrząsnęłam się. Nie. To nie ja. Nie nie myślę tyłkiem, jak one. I połączyłam to i to. Nie ubieram się już jak facet, nie zachowuję jak facet, ale trzymam się z nimi Smile I jest git Smile
weroskaaa - Pon 01 Maj, 2006 14:33
Temat postu:
Juz mi to przeszłoRazz Smile dzieki za okazaną pomoc Smile

pozdrawiam Smile Razz
LaLa18 - Pon 08 Sty, 2007 18:31
Temat postu:
ja nie bylam jedna z tych hlopczyc ale tez lubilam towarzystwo hlopcow ,tylko ze starszyh i mialam u nich wieksze powodzenie nirz u tych z mojej klasy Smile
kasia0001 - Pon 08 Sty, 2007 19:30
Temat postu:
LaLa18 napisał/a:
ja nie bylam jedna z tych hlopczyc ale tez lubilam towarzystwo hlopcow ,tylko ze starszyh i mialam u nich wieksze powodzenie nirz u tych z mojej klasy Smile


buahaha ^.^
Monik - Pon 08 Sty, 2007 19:50
Temat postu:
kasia0001 napisał/a:
buahaha ^.^

Dwie możliwości:
1.Pisała, że ma dyslekcję i może naprawdę ją ma. Co robić? Nie wyśmiewać.
2.Robi to specjalnie, żeby mieć z nas polew, że się nabieramy. Co robić? Ignorować.

LaLa18, nie odnawiaj już tylu tematów, a do całej reszty: nie piszcie bezsensownych postów typu "heh", "xD", "^^" itp.

Zamykam.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group