Dzieci OnLine

Zwierzęta - Chomik

Marcia10 - Sob 17 Wrz, 2005 10:52
Temat postu: Chomik
Moja przyjaciółka miała chomika http://www.chomiki.pl/galeria/displayimage.php?album=lastup&cat=0&pos=2 ktory az tryskał zdrowiem. na tym zdjeciu pije sobie spokojnie mleczko z łyżecki. To zdjecie zostalo zrobione okolo 2 tygodnie przed jego smiercia. dzien przed smiercia wyladowywal swoja energie jak zawsze na kolowrotku i w kulce plastikowej w ktorej sie krecil po calym domu(dzialanie podobne do kolowrotka). nastepnego dnia gdy jego wlascicielka obudzila sie aby dac mu jedzonko zobaczyla ze jest caly sztywny. istnieja pogloski ze to mogl byc zawał serca.
A teraz prosze specjalistow od chomikow o powiedzenie chociaz swoich przypuszczen na temat smierci.
nidhogg - Sob 17 Wrz, 2005 11:20
Temat postu:
Zeby stwierdzic przyczyne zgonu - nalezaloby wykonac sekcje zwlok.
Marcia10 - Sob 17 Wrz, 2005 11:28
Temat postu:
Tak, tylko ze ona nie chce aby rozkladali na czeci jej chomika. Juz nawet zobila mu pogrzeb a ja karte na nagrobek. Schowala go do pudeleczka i zakopala glepoko pod ziemia
Anonymous - Sob 17 Wrz, 2005 12:02
Temat postu:
Więc przyczyna ¶mierci jest wraz z nim, pod ziemi±.


Swoj± drog± - lol.
nidhogg - Sob 17 Wrz, 2005 12:17
Temat postu:
No to cos za cos - albo pogrzeb, albo sekcja.
Marcia10 - Nie 18 Wrz, 2005 16:06
Temat postu:
No nie wiem czy to jest takie lol, heyah.
No, ale Mika wybrała pogrzeb. i tak Puszek "rozłoży" sie w tym pudełku...jesli wiecie o co mi chodzi
Anonymous - Nie 18 Wrz, 2005 18:57
Temat postu:
Marciu my wiemy co oznacza słowo ''rozkład naturalny'' i mamy nadzieję że ty też wiesz Very Happy
Marcia10 - Nie 18 Wrz, 2005 19:51
Temat postu:
To dobrze ze ty wiesz ze ja wiem biggrin
Anonymous - Nie 18 Wrz, 2005 20:05
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
No nie wiem czy to jest takie lol, heyah.

Lol było do mojej wypowiedzi.
I z łaski swojej, Marciu, pisz "HeyaH" z dużej litery, jak możesz...
Marcia10 - Nie 18 Wrz, 2005 20:11
Temat postu:
Dobra postaram sie, ale jak widzisz przecinki pisze tak ot, od siebie a duzej litery i znakow zmiekczen itp. wogole nie pisz e bo tak jest szybciej.
ja do tematu: jesli juz wszystko jest wiadome to prosze o zamkniecie tematu.
Anonymous - Nie 18 Wrz, 2005 20:14
Temat postu:
Marcia10 napisał/a:
No nie wiem czy to jest takie lol, heyah.
No, ale Mika wybrała pogrzeb. i tak Puszek "rozłoży" sie w tym pudełku...jesli wiecie o co mi chodzi

Wcale. :>
Dobra, spoko Wink[/b]
Marcia10 - Nie 18 Wrz, 2005 20:23
Temat postu:
wiesz, wtedy to mi sie akurat nudzilo bo czekalam na smsa czy mam isc do miki czy nei ale jesli wedlug ciebie jest spooko o looz, Heyah

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group