Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - ankieta

Anonymous - Sob 26 Mar, 2005 21:59
Temat postu: ankieta
Wiem, ze mnie zaraz zjedziecie i wysmiejecie, ale moja koleżanka ostatnio latała po szkole i sama prowadziła taką ankietę, więc ja pomyslałam, że was popytam i może jej pomogę w wynikach. Ankieta przeprowadzona z powodu podawania danych, ze około 70% ludzi podczas całowania się z języczkiem zamyka oczy... A więc pytanie czy wy tez zamykacie oczy... wiem idiotyczna, ale chyba gorsze tu widziałam =] po za tym liczę tylko na zagłosowanie nie wypowiadanie się jak ktoś nie chce, bo uzna to za zbyt osobiste... dyskusje są dobrowolne Smile
panienka_wierzba - Sob 26 Mar, 2005 22:05
Temat postu:
dziecko było coś takiego
sama zakładałam
tylko w diabły
gdzie ja to zalożyłam
dobra ide poszukać
Anonymous - Sob 26 Mar, 2005 22:09
Temat postu:
A mi sie zdaje że chyba pytałaś wtedy o coś innego, ale pamiętam, ze coś zakładałaś =]
panienka_wierzba - Sob 26 Mar, 2005 22:15
Temat postu:
http://forum.dziecionline.pl/viewtopic.php?t=4951
taaaaaak =D
haaaaaaa
^________________________________________^
Anonymous - Sob 26 Mar, 2005 22:37
Temat postu:
ale wierzbul nie mów tak bo gdyby sie elfka w tamtym temacie wypowiedziała to przyjeciała by zwariowana jedenastka z meczetą i ją zarżnęła za bycie archeologiem
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 10:34
Temat postu:
oh nie-e nie zwariowana jedenastka tylko BlackLady!! ^______+_______^
Nikita - Nie 27 Mar, 2005 10:58
Temat postu:
Co do tematu to nie całowałam się nigdy z języczkiem Razz A jak już się całować to z zamkniętymi oczętami ^^
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 20:53
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
ale wierzbul nie mów tak bo gdyby sie elfka w tamtym temacie wypowiedziała to przyjeciała by zwariowana jedenastka z meczetą i ją zarżnęła za bycie archeologiem

Widzisz Wierzba a Ty chcesz tu taką masakrę na biednej małej Elfce... a ja już mam problem z tematem, bo ja wolę mieć otwarte, a pewien osobnik się po mnie wiesza, ze wypada zamykać =/
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 21:03
Temat postu:
omygy weź Ty tego faceta rzuć tak sie rzuca o wszystko - -"
ja juz bym psychicznie nie strzymala i bym mu chyba cos zrobila
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 21:07
Temat postu:
A Ty wiesz, ze wyskoczył z hasłem "Czemu wkońcu nie pojechałaś?", a mialam iśc na to Ghost in the shell, tylko oczywiscie wkońcu nikomu się nie chciało... a więc całą niedzielę spędziałm dołując się wdomu, wtedy chyba sesje mieliśmy na gg i zeżerałam zapasy slodyczy, jak zawsze gdy mam doła...
W sumie to teraz ja się bardziej po nim rzucam... i wszycy są happy
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 21:09
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
zeżerałam zapasy slodyczy, jak zawsze gdy mam doła...


dobra ja nie w temacie nie chce przeszkadzać ale widze że słodycze i dół to normalne? tak mnie chyba też na smutki zbiera bo za czekoladą jęcze...:]
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 21:15
Temat postu:
u mie tez to normalne Wink
wiec dziecko następnym razem go nie sluchaj i przyjezdzaj = )
Anonymous - Nie 27 Mar, 2005 21:19
Temat postu:
Teraz mam zamiar bez opowiadania gdzie jadę wybyć do Waszawy, bo mnie kolega zaprasza, co ja się będę prosić biggrin masz kogoś w okolicach =] to się abierzemy we dwie... teraz coraz bardziej sobie uświadamiam, ze niezbyt należy go sluchać, bo nic dobrego z tego nie wychodzi...
panienka_wierzba - Nie 27 Mar, 2005 21:20
Temat postu:
czy mam kogoś w poblizu?
Kindzie i Pulkownika\
wiec moze mzoe : >
Kinga - Nie 27 Mar, 2005 21:25
Temat postu:
Uuaaa :> zapraszam serdecznie Smile
A co do czeko czeko Razz to ja wcinam jak jestem zdenerwowana biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group