Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - ><" Natrety

Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 14:58
Temat postu: ><" Natrety
a wiec zaczeło se tak:stałam se gdzies w plecaku,na ktorym miałam napisane jakies tak mgrupy rockowe,666,pentagramy i inne gowna.I napis 'ave',dla jaj.I najwieksza szkola metalówa to wyczytała i zaczela sie smiac.Mam kolezanke,marte.Ona podkochuje sie w chlopaku z klasy tej metalówy,totez cała klasa jej nie daje spokoju].I ja se stałam z marta prrzy sklepiku i tam kolezanka tej metalowy stała i ta metalowa i metalowa sie spytała;znasz je?bo chcemy je poznac [ironicznie powiedziała] i one łaziły za mną i sie smialy i gadały ze 'chcemy was poznac',ale najhgorsze miala marta,bo jak pisałam,one sa z klasy w ktorej jest niby chlpak marty.Mne tez nie dadza spokoju,szczegolnie jak łaze z marta.Co zrobic zeby sie odwaliły? bo ja juz nie wytrzymam,nasmiewaja sie z nas ze jestesmy kindermetalowy itd i nie daja nam sposoby bo ona qrde mysli ze jest tru ><"
zazulita - Czw 10 Mar, 2005 15:58
Temat postu:
Może spróbuj z nimi pogadać, a jeżeli się nie da to próbuj je ignorować. Traktowac je jak powietrze. W najgorszym wypadku, ale tylko wtedy gdy będzie naprawde źle, powiedz o tym komuś.

Pozdrawiam
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 16:01
Temat postu:
ignorujemy je,ale ona nie daje za wygrana Confused
ajeczka11 - Czw 10 Mar, 2005 16:07
Temat postu:
Wg. mnie najlepszy sposób to ignorowaćWink

Nie zwracaj poprostu na nie uwagi chdzcie sobie i gadajcie o czymś zupełnie innym!
mroweczka - Czw 10 Mar, 2005 16:08
Temat postu:
Hm...Gabra o ile mam byc szczera to ja sie tej "metalówie" nawet nie dziwie Razz Tzn. nie popieram jej ale nie wiem jak ja bgym sie zachowała widzac dzieciaka z podstawówki z 666 ==' . Tzn, bez obrazy to tylko moje zdanie Mr. Green . No ale po porstu...śmieszy mnie to... Moim zdaniem to tak dla szpanu jakby jest troche...No ale dobra. W każdym razie u mnie w szkole dużo jest "metali" w kostkach,glanach,naszywkach i ciemnych ciuchach ale raczej z trezecich klas(w mojej klasie(pierwsza) są trzy osoby w tym ja) i jakoś nie zjeżdżaja za kostke,glany itp. ale nie sadze czy by dali mi spokoj gdybym byal z podstawóki a an plecaku miała napisane 666 i ave...==' no to jest śmieszne moim zdaniem jak juz mowilam...A co do dziewczyny...No raczej zawsze rzuci sie jakies haslo i sie laska odwali... Ale w Twoim przypadku bedzie trudno...Skoror ona jest starsza a Wy jestescie tylko w dwie...Sadze ze juz bedziesz musiala sie przyzwyczail ze zawsze cos do ciebie bedzie miala ale nie dogadujjej w ogole sie do niej nie odzwyaj to sobie wkoncu znajdzie innego kozła ofiarnego ;P .
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 21:11
Temat postu:
mrówa,jesteś zabójcza xD
Juz mam sposób: Olać je,ale nie unikać ;]

PS. Ja chodze do 1 gim,a nie do podst. a ona jest z 3 gim ;/
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 21:29
Temat postu:
Zgadzam sie z Mróweczką. Sorry Gabra ale poprostu to jest smieszne jesli ktos robi z siebie jakas satanistke... no bo przez co mam rozumiec 666... eh.. i to jeszcze w tak młodym wieku. Musisz sie do tego przyzwyczaic... albo zdejmij te naszywki.
Anonymous - Czw 10 Mar, 2005 23:00
Temat postu:
666 to suma oznaczajaca z przekładu na litery Cezar Neron
spytaj je czy potrafia tak jak on pięknie spiewać po metalowemy rzecz jasna...
ciekawe czy growluja jak orangutany gdy posowa je Belzebub w ich żelazną dziewiczość
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 14:03
Temat postu:
Tsej,juz cie lubie Mr. Green
Pozatym ona ma kostke,jakies naszywki,chodzi w jakichs dziwnych sukienkach przezroczystych prawiue [alchemy gothic ;p] i nosi pieszczochy O_o ale juz sie chyba odpieprzyła ^^
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 15:45
Temat postu:
gabruś..... mam podobny problem gdzieś już chyba pisałam no ee mi grożą jakieś mega mroczne [nazywane przezemnie hipermrocznymi] i poprostu sie z nich śmieje i w ogóle a co do udawania to lepiej udawać satanistke w wieku 1 gim niż nią pseudo być wi wieku 3 gim bo to bardziej śmieszne
mroweczka - Pią 11 Mar, 2005 15:52
Temat postu:
Sorry pomyliło mi sie z kims z innego forum Laughing A i tak dla mnie to troche smieszne Razz
Eee...co mkasz do pieszczoch? Rolling Eyes Neutral
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 15:58
Temat postu:
ja nie nosze pieszczoch,ta metalowa nosi xD
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 16:14
Temat postu:
Miałem nic nie pisać, ale się nie powstrzymam kurde ;p. Śmieszni jesteście i najwyraźniej nie macie zielonego pojęcia o ideologii satanizmu Wink
Anonymous - Pią 11 Mar, 2005 16:22
Temat postu:
Jezuśśś....Ja sie nie robie na satanistke ==" moj kolega to typowy jamajca boy i wszedzie ma napisy '666' Neutral
Ja nie nosze pieszczoch,nie powalam krzyzy na cmentarzach [raz sie zdarzyło ze sie oparłam i sie przewalił ale go postawiłam a pozatym miałam wtyedy 8lat ^_^,nie jem ukatrupionej żywcem przez siebie kury surowej na śniadanie,nie gwalce nikogo...
R2 ma racje Neutral
Cytat:
Sorry Gabra ale poprostu to jest smieszne jesli ktos robi z siebie jakas satanistke... no bo przez co mam rozumiec 666... eh.. i to jeszcze w tak młodym wieku
[post agnieszki]
666,pentagramy i inne badziewia nie zrobią satanisty ze mnie Rolling Eyes
Anonymous - Sob 12 Mar, 2005 11:41
Temat postu:
Cytat:
Ja nie nosze pieszczoch,nie powalam krzyzy na cmentarzach [raz sie zdarzyło ze sie oparłam i sie przewalił ale go postawiłam a pozatym miałam wtyedy 8lat ^_^,nie jem ukatrupionej żywcem przez siebie kury surowej na śniadanie,nie gwalce nikogo...


To też nie czyni satanistą, a jedynie wandalem i niepoczytalnym czlowiekiem ^.
Satanizm tkwi w głowie, a wyjaśniać wszystkiego po kolei co, jak i po co nie mam ochoty. Napisze że satanisci to nikt inny jak ludzie myślący bardzo racjonalnie i nieustannie się doskonalący. Nie mają nic wspólnego z żadnymi mordami, przewracaniem krzyży, zabijaniem zwierząt. To zwyczajni ludzie.
mroweczka - Sob 12 Mar, 2005 14:20
Temat postu:
No ale co macie do pieszczoch? Confused Wielu moich znajomych nosi i nie sa bynajmniej satanistami....Sama bym nosila ale mam za mala lape Smile
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:21
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Hm...Gabra o ile mam byc szczera to ja sie tej "metalówie" nawet nie dziwie Razz Tzn. nie popieram jej ale nie wiem jak ja bgym sie zachowała widzac dzieciaka z podstawówki z 666 ==' . Tzn, bez obrazy to tylko moje zdanie Mr. Green . No ale po porstu...śmieszy mnie to... Moim zdaniem to tak dla szpanu jakby jest troche...No ale dobra. W każdym razie u mnie w szkole dużo jest "metali" w kostkach,glanach,naszywkach i ciemnych ciuchach ale raczej z trezecich klas(w mojej klasie(pierwsza) są trzy osoby w tym ja) i jakoś nie zjeżdżaja za kostke,glany itp. ale nie sadze czy by dali mi spokoj gdybym byal z podstawóki a an plecaku miała napisane 666 i ave...==' no to jest śmieszne moim zdaniem jak juz mowilam...A co do dziewczyny...No raczej zawsze rzuci sie jakies haslo i sie laska odwali... Ale w Twoim przypadku bedzie trudno...Skoror ona jest starsza a Wy jestescie tylko w dwie...Sadze ze juz bedziesz musiala sie przyzwyczail ze zawsze cos do ciebie bedzie miala ale nie dogadujjej w ogole sie do niej nie odzwyaj to sobie wkoncu znajdzie innego kozła ofiarnego ;P .

Ej ale chyba kazdy ma prawo do wlanego zdania i moze sie ubierac jak chce, no nie? Wiec rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink

Co do tych lasek - mialam podobna, choc troche inna sytuacje. Zostaje olewac je cieplym moczem, ignorowac. Jest trudno, ale kiedys im sie znudzi. Wink

Pozdrawiam.
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:32
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink


nie śmiejta sie nie! przypomniałaś mi coś bo znam dziewczyne ona teraz jest w piątej klasie podstawówki która uważa sie za metala i chodzi w glanach/bluzkach slipknota pieszczochcach i nawet sie maluje==` i ona ma plecak z didla i na nim ma Slipknota, Vadera i KoRna

<respekt>
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:37
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
rownie dobrze Gabra moglaby miec plecak z Diddle i naszywy, i pentragany na nim, prawda? Wink


nie śmiejta sie nie! przypomniałaś mi coś bo znam dziewczyne ona teraz jest w piątej klasie podstawówki która uważa sie za metala i chodzi w glanach/bluzkach slipknota pieszczochcach i nawet sie maluje==` i ona ma plecak z didla i na nim ma Slipknota, Vadera i KoRna

<respekt>

Ale prawda jest, ze moze tak chodzic i to jej wlasne zdanie ze tak uwaza, bla bla i nie ma powodu by z niej szydzic. Razz O to mi wlasnie chodzilo, o! biggrin
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:39
Temat postu:
nie? szczerze mówiąc to nie jest jej zdanie tylko jej 16 letniej siostry bo zakochała sie w koledze siostry który jest metalem
jeśli chcez wiedzieć więcej to pofarbowała sie na czarno i średnio dwa razy w tygodniu próbuje go poderwać jak odwiedza jej siostre;)
Anonymous - Wto 15 Mar, 2005 09:43
Temat postu:
kradziejka napisał/a:
nie? szczerze mówiąc to nie jest jej zdanie tylko jej 16 letniej siostry bo zakochała sie w koledze siostry który jest metalem
jeśli chcez wiedzieć więcej to pofarbowała sie na czarno i średnio dwa razy w tygodniu próbuje go poderwać jak odwiedza jej siostre;)

Ale chodzi mi o to, ze skoro jej sie tak podoba, to nie widze wyraznego sensu w zjezdzaniu jej. Oky, to wyglada dziwnie i panienka moze i jest dziwna, ale skoro jej sie to podoba to nalezy to uszanowac, bla bla i tak dalej. Wink
mroweczka - Wto 15 Mar, 2005 17:08
Temat postu:
No pewnie,że może. Czy ja mówiłam,że nie może? Neutral Ani razy o tym nie wspomniałam Gabrielen... Neutral
Po prostu śmieszne są te wszystkie "ave" i pentagramy na pokaz...Ty,bardziej na Diddlach u 11-13 letniej dziewczynki =='
Anonymous - Pią 18 Mar, 2005 19:27
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
No pewnie,że może. Czy ja mówiłam,że nie może? Neutral Ani razy o tym nie wspomniałam Gabrielen... Neutral
Po prostu śmieszne są te wszystkie "ave" i pentagramy na pokaz...Ty,bardziej na Diddlach u 11-13 letniej dziewczynki =='

no to wlasnie cos takiego glupio odebralam. Wink fakt faktem nie mowilas. Smile
no a wlasnie, dla Ciebie smieszne, bo masz plecak kostke, naszywki i sluchasz takiej muzyki. ale jak np. ona nie ma kasy na nowy plecak etc.? Wink poprostu wiem, to smieszne, sama tak uwazam, ale nie szata zdobi czlowieka... kazdy chce czasem zaszpanowac, chociaz raz chcial byc 'normalny' i po czesci 'modny'... Wink

Gabra - jak tam?


ps. a co do diddlowych panienek to zaczepila mnie dzisiaj w szkole taka, to jej pokazalam glana i sobie poszła Laughing Wink
mroweczka - Wto 22 Mar, 2005 10:19
Temat postu:
Sesese...Ja właśnie nie szufladkuje ludzi wg tego czy ich stac czy nie...Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...albo tak jak ppowiedziala Gabra napisałą to sobie "dla jaj"...A osoba ktora ma plecak z diddlem chyba sama z soebie nie robiłaby posmiewiska piszac na nim "ave" Wink Heh,nie umiem CI tego po porstu wytłumaczyć...
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 10:45
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Sesese...Ja właśnie nie szufladkuje ludzi wg tego czy ich stac czy nie...Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...albo tak jak ppowiedziala Gabra napisałą to sobie "dla jaj"...A osoba ktora ma plecak z diddlem chyba sama z soebie nie robiłaby posmiewiska piszac na nim "ave" Wink Heh,nie umiem CI tego po porstu wytłumaczyć...

Wlasciwie teraz mi to dokladnie wytlumaczylas. Razz Nie chodzilo mi o szufladkowanie ze ma kase, czy nie, bo to odmienny temat. Razz
Wink

PS. Czy ktos mi wytlumaczy, dlaczgo ludzie sie na mnie dziwnie poatrza, gdy mam na sobie bluzke z lapa i na torbie lape? ;/<lol>
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 16:05
Temat postu:
Cytat:
Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...

kuuuuuuurwa, AVE to nic innego jak zwykłe pozdrowienie znaczące nie mniej nie więcej jak "Witaj". Śmiem stwierdzać, że sama nie masz pojęcia o znaczeniu tego slowa ;/
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 16:24
Temat postu:
to znaczy 'zdrowas'
ave maryja
zdrowas maryjo
Chesterka - Wto 22 Mar, 2005 16:44
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:
PS. Czy ktos mi wytlumaczy, dlaczgo ludzie sie na mnie dziwnie poatrza, gdy mam na sobie bluzke z lapa i na torbie lape? ;/<lol>


Jak jest to łapa heyaha to się nie dziw ;]

lól
Anonymous - Wto 22 Mar, 2005 17:18
Temat postu:
Gabra napisał/a:
to znaczy 'zdrowas'
ave maryja
zdrowas maryjo

ave nie znaczy zdrowaś xD co prawda ave maryja to pozdrowienie i mozna to tak przekladac xD ale geneza tego slowa jest zupelnie inna i nie wzięło się z Maryi ;d

jeżeli się nie myle ave pochodzi z jezyka starorzymskiego, idąc tropem dalej stąd jest:
"Ave cezar imperator morituri te salutant"
xD
[edit] co do tego ave maryja to nie znaczy nic wiecej jak badz pozdrowiona mario ;d
[edit 2 ]
Cytat:
to znaczy 'zdrowas'

jeszcze sie pośmieje xD
Kinga - Czw 24 Mar, 2005 16:36
Temat postu:
Sorrki rozbawiło mnie to troche Smile

Ale Ave faktycznie znaczy Witaj Smile

Tak jak wlasnie z wymienionym wyzej przykładem Ave cezar :> ... no chyba nie mowili do Cezara " Zdrowaś Cezar " biggrin ...


Od dziś bede sie witać Zdrowaś :>

EDIT Razz ... jako ze sie jedna osoba przyczepiła do mojego NIEDOKŁADNEGO tłumaczenia "ave" piszę Razz że "ave" to znaczy "bądz pozdrowiony" .... = = sorry ze niedokladnie napisałam = =
Papierowa Tęcza - Czw 24 Mar, 2005 19:55
Temat postu:
Rotflor biggrin Ludziki kochane: Ave - jest to forma powitania, której znaczenie brzmi: Bądź pozdrowiony/a - amen ;p


a teraz czekam aż następne 10 osób się szyderczo pośmieje i wytłumaczy to stwierdzenie - tak jak ja xD
Anonymous - Czw 24 Mar, 2005 23:35
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Gabrielen napisał/a:
PS. Czy ktos mi wytlumaczy, dlaczgo ludzie sie na mnie dziwnie poatrza, gdy mam na sobie bluzke z lapa i na torbie lape? ;/<lol>


Jak jest to łapa heyaha to się nie dziw ;]

lól

ale co w tym dziwnego? Razz no bo to, ze pol szkoly to pseudo-metale juz jakos sie przyjelo... a wczoraj jakas malpa miala tez lape, to myslalam ze oczy wydrapie Twisted Evil
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 11:06
Temat postu:
"Witaj" to po łacinie "Salve".
Anonymous - Pią 25 Mar, 2005 14:26
Temat postu:
Gabrielen napisał/a:

ale co w tym dziwnego? Razz no bo to, ze pol szkoly to pseudo-metale juz jakos sie przyjelo... a wczoraj jakas malpa miala tez lape, to myslalam ze oczy wydrapie Twisted Evil

noi widzisz juz wiesz czemu sie gapili!bo sie im podobało i sie wyrózniasz z tych pseudo metali!! ;]
mroweczka - Sob 02 Kwi, 2005 13:29
Temat postu:
R2 napisał/a:
Cytat:
Chodzi mi jedynie o to,że śmieszą mnie pentagramy i "ave"...u osoby ktora nie wie co to znaczy...

kuuuuuuurwa, AVE to nic innego jak zwykłe pozdrowienie znaczące nie mniej nie więcej jak "Witaj". Śmiem stwierdzać, że sama nie masz pojęcia o znaczeniu tego slowa ;/

no kur...A wiesz moze co ja napisalam "AVE i PENTAGRAMY" Ave i pentagramy no kur... Neutral Rolling Eyes
Anonymous - Sob 02 Kwi, 2005 14:01
Temat postu:
No rzeczywiście pantagram do szatana pasuje jak kot do buta. Pentagram moja droga to symbol harmonii i doskonałości, i bodajże oznaczał 5 ran zadanych Chrystusowi.
Gratuluje wiedzy
mroweczka - Sob 02 Kwi, 2005 14:04
Temat postu:
R2 napisał/a:
No rzeczywiście pantagram do szatana pasuje jak kot do buta. Pentagram moja droga to symbol harmonii i doskonałości, i bodajże oznaczał 5 ran zadanych Chrystusowi.
Gratuluje wiedzy

no wlasnie. i o to mi chodzi ze pentagram jest zazwyczaj zle koajrzony. :/
Dzikeuje bardzo moj drogi.
i skonczy juz moze ta bezsensowna dyskusje ktora do niczego nie prowadzi.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group