Dzieci OnLine

Moda, Uroda, Wygląd - Malinki??:D

Idda - Czw 03 Mar, 2005 17:57
Temat postu: Malinki??:D
mam taki problem..otóż...jakąś godzinę temu zrobiłam sobie diwe malinki...skoczkiem ! biggrin i teraz drugi problem-w niedzielę idę na Punky reggae live...wszystko by grało,ghdyby nie ot,ze tam idzie Potter!!!To jest chłopak,o którym już kiedyś pisałam : P no,i....ja tam nie mogę sę pokazać z dwiema wielkimi malinami na czole!! biggrin POMOCYYYY!!!! Twisted Evil Smile Very Happy Shocked Laughing Wink Razz
Kinga - Czw 03 Mar, 2005 18:00
Temat postu:
na czole ? ...
Jesli nie zniknie to przypudruj czy cos ... Smile korektorem zatuszuj
Noid - Czw 03 Mar, 2005 18:11
Temat postu:
Mój kumpel miał podobny przypadek i zniknęło mu to po jakichś 2-3 tygodniach =P Może u Ciebie będzie szybciej, może później =P Ale jeżeli nie zniknie to faktycznie jedynie przypudrować czy coś takiego =]
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 18:11
Temat postu:
No właśnie przypudruj sobie ten malinki. Dobry makijaz wszystko załatwi. Albo zawiąż sobie wandamkę na czoło to już wogle nic nie bedzie widać Razz
dziewczyneczka - Czw 03 Mar, 2005 18:30
Temat postu:
Skoro nic nie możesz z tym zrobić potraktuj to jako atut tzn. zrób jakiś makijaż w kółkana reszcie twarzy dorób może jakieś gwiazdki itp.
Idda - Czw 03 Mar, 2005 18:49
Temat postu:
ekhm..tylko ja tak ten...się...nie lubię malowac biggrin Moja koleżanka mówiła,że trza zrobić bardzo lodowaty okład z waty(ale się rymnęło biggrin)tzn. jej to pomogło biggrin ale ona miała na ręce...
Naomi - Czw 03 Mar, 2005 18:55
Temat postu:
Załóż jakąś fajną czapeczkę zasłaniająca w części czoło np. kaszkiet(?) (daszek jak najniżej^^) =]
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 19:11
Temat postu:
Hahahaaha<próbuje powstrzymać napad śmiechu> mój kumpel z bloku zrobił se przedwczoraj takie coś na policzkach Very Happy Wygląda jak heehe mato ł(bez obrazy Smile ) A te malinki to masz czerwone czy fioletowe tak jak mój kumpel? jeśli czerwone, to przypudrój to, ale wcześniej przyłóż na chwilke lód. Jeśli fioletowe, to zostaje ci przypudrować i założyć czapke, chyba że masz te maliny gdzieś z boku, to wtedy zaczesz sobie tak włosy,żeby przedziałek był z boku, a pasmo włosów zakrywało te malini Smile
P.S. Juz wiem, czemu tam pisze "dla dzieci od 3 lat" Razz
Idda - Czw 03 Mar, 2005 19:39
Temat postu:
no....mam fioletowe XD kurde...chyba sprobuje z tym lodem ;p;p i z wata..bo zara niewyrobie biggrin
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 20:59
Temat postu:
ej sory co to jest malinka?:/
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 21:16
Temat postu:
No więc malinka to czerwony ślad po tym jak ktoś się do ciebie przyssa prosto mówiąc... no więc ja nie widziałam sinich :/ ale z czola powinny zejść w niecały tydzień i do tego zrobione skoczkiem... najdłuższa jaką znałam/obserwowałam/musiałam nosić zeszła chyba po 3 tygodniach,a le to dlatego, ze jej nie chciałam :/
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 21:17
Temat postu:
dobra a co to jest skoczek?biggrin
Agentka - Czw 03 Mar, 2005 21:41
Temat postu:
Skoczek to taka zabawka z chipsów.
Idda - Czw 03 Mar, 2005 22:01
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
No więc malinka to czerwony ślad po tym jak ktoś się do ciebie przyssa prosto mówiąc... no więc ja nie widziałam sinich :/ ale z czola powinny zejść w niecały tydzień i do tego zrobione skoczkiem... najdłuższa jaką znałam/obserwowałam/musiałam nosić zeszła chyba po 3 tygodniach,a le to dlatego, ze jej nie chciałam :/


Czyli,że ja mam chcieć,żeby nie zeszła,czy żeby zeszła?? biggrin Kradziejka-skoczek,to taka zabawka,krórą się wygina,można powiedzieć,na drugą stronę,kladzie na podłodze i ona po chwili skacze,ze tak powiem biggrin No..i ja własnie tego skoczka se do czoła "przyssałam"ale normalną stroną biggrin Jak do niedzieli chociaz trpchę mi nie zejdzie,to się..nie wiem,co zrobię biggrin chyba powieszę : P juz pisałam,czemu mi musi zejść do niedzieli biggrin
Kinga - Czw 03 Mar, 2005 22:03
Temat postu:
Taka głupota mi przyszła na mysl ale to tylko zart :p bo wczesniej pisalam zebys sobie przypudrowała jakis fluid czy korektor Razz

A co do zartu to zawsze mozesz sobie wiecej malinek zrobic i pwoiedziec ze masz jakas nowa odmiane ospy czy cos Razz
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 22:05
Temat postu:
No więc zejsć chociaż trochę zejdzie na pewno =), tylko, że mały slad pozostaje dłużej, ale taki malutki i to nie bedzie wyglądać jak malinka... i mi się zdaje, ze z czoła szybko zejdzie, bo że tak powiem na czole masz mało skóry... a po za tym kto robi malinki na czole =P
Anonymous - Czw 03 Mar, 2005 23:36
Temat postu:
hehehe, przypomina się mi moj kolega, niedawno tez sobie zrobił ale na policzku. Ja jak wszyscy radze wandammke lub puder ewentualnie fluid... no nie lubisz sie malowac ale chyba warto dla Twojego Pottera biggrin hehe
Nikita - Pią 04 Mar, 2005 14:39
Temat postu:
Jak tu już napisały poprzednie dziewczęta, zatuszuj to czymś, najlepiej pudrem =) Lub załóż czapkę, która zasłoni Ci tą malinkę Very Happy No i udanej randki Very Happy Jeżeli dobrze zrozumiałam Razz
Miracle - Pią 04 Mar, 2005 17:30
Temat postu:
Moja qmpela dzisiaj szla z budy do domu i z takim synkiem sie rabnela glowami (niewiem w jaki sposob bo mnie przy tym nie bylo ale opowiadala mi dzisiaj wszystko ze szczegolami) i ma na policzku takie cos chocby malinke. Hmm... Wyglada jak malinka to moze to jest malinka??? Mr. Green A jak ci to nie zniknie to fluid, puder i korektor jest jedynym rowiazaniem no chyba ze zaslonisz czyms czolo.Ale czym???
Chesterka - Pią 04 Mar, 2005 17:38
Temat postu:
Jak nie zejdzie to pozostaje czapka, chustka, opaska... cokolwiek ;]

Ale skąd Ci przyszło do głowy, żeby zassać sobie skoczka na czole?! :>
Anonymous - Pią 04 Mar, 2005 21:10
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
Jak nie zejdzie to pozostaje czapka, chustka, opaska... cokolwiek ;]

Ale skąd Ci przyszło do głowy, żeby zassać sobie skoczka na czole?! :>

Ja też obie przyssałam. Akurat miałam wtedy gips to bezstresowo zeszło. Ale z kółkiem na czole fajnie wyglądałam. =)
Olcia - Pią 04 Mar, 2005 22:15
Temat postu:
U mnie wszkole byla moda na te skoczki...ale po feriach chyba im przeszlo i moja siorka zrobila sobie dwie takie malini na czole i dwie na prawym policzku, i byly tak czerwone ze nawet ich fluidem nie zakryla....wiec dam ci rade taka jaka ja wykorzystalam jak z nudow obcielam sobie grzywke...nos wandamke na glowie tak jak Eminem w jednym ze swoich klipow ( nie wiem jakim bo wielka fanka jego to ja nie jestem...) ja nosilam przez dwa miechy a teraz spinam wlosy spinkami i wygladam jak debil hehs...nom ale za wlasna glupote tzeba pozniej placic (bez obrazy)
Pozdrooofka Kwiat
paulinka-blondynka - Pią 01 Kwi, 2005 18:33
Temat postu:
Już chyba po ...
Więc co zrobiłaś??
nasty_girl - Pią 01 Kwi, 2005 21:58
Temat postu:
jak zronbilas je "skoczkami" to to chyba nie nazywa sie malinki tylko jakies slady na czole po skoczkach :d i nie wiem co na to poradzic, na szyji mozna zakryc golfem albo apaszka.. a na czole? moze jakas hustka, czapka, opaska?
Idda - Pią 01 Kwi, 2005 22:37
Temat postu:
Nic nie zrobiłam xD Pochorowałam się na grypę,nie poszłam,a potem samo zeszlo.. biggrin

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group