Dzieci OnLine

DOM RODZINA - Pożar+adopcja= problem ze szkołą i uczuciami???? Help!!!

Lady-Lena-Horse - Sro 12 Sty, 2005 18:04
Temat postu: Pożar+adopcja= problem ze szkołą i uczuciami???? Help!!!
Na imię mi Lena, mam 14lat. Pod koniec września mój dom spłoną. Ja jedna sie uratowałam...
Nie chcę tego opisywać, tylko zamieszcze kawałek mojego opowiadania.

"Łza zza oceanu- na podstawie prawdziwych wydarzeń"


-Karen! KAREEEEEEEN!!!-dziewczyna płakała.
Była słychac jej szloch.
-Mmm... Mmmm...-Ktos szamotał sie w łóżku, nie zdając sobie sprawy, że dom...
-PALI SIĘ! Anka! Gdzies ty sie podzia...?!-nie dokończyła. Głośnie "POMOCY" zagłuszyło jej wołanie. Nie bacząc na płomienie, biegiem wleciała do łazienki, złapała przyjaciółkę za poparzoną rękę i pociągnęła za sobą.
Wypychając dziewczyne przez balkon, pomyślała:" Wybacz mamo. Nie zdąrzyłabym" Skoczyła.
Upadku nie poczuła. Zemdlała spadając z drugiego piętra...
Kiedy otworzyła oczy, znajdowała się w ambulansie pędzącym do szpitala w Roosveld. Ktoś siedział obok niej.
-M... Mać... Maciek?... Czy ja jeszcze zyję???- spytała. Zamiast odpowiedzi "Tak, chyba jeszcze tak..." chłopak pocałował ją w policzek.
"Chyba nie zyję. Jestem w raju..." Pomyślała, zanim znowu zemdlała.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

No i narazie napisałam tyle.
Dodam, że w domu dziecka spędziłam 2m-c Sad, a w grudniu zostałam adoptowana : )
Tak strasznie sie czuję...
Chodzę dalej do tej samej szkoły, ucze się dobrze. Nie mam z kim tak pogadac o tym... Moja przyjaciółka złamała nogę, poza tym jest chora, wiec nie moge się z nią zobaczyć.

Ja chyba zaraz wykorkuje!!!!!
Nie wiem co mam zrobic, bo cały czas tylko o tym myśle.
Nawet kiedyś byłam tak zdołowana, że napisałam wiersz o moich uczuciach.
Zamieszczę go na innym forum.
Inversja - Sro 12 Sty, 2005 18:59
Temat postu:
Lady.
W moich oczach nie masz przekonania. Poprostu jakoœ ci nie wierze.
Mam nadzieję że to nie jest bulwersujšca odp.
Wink
Ale poprostu mnie nie przekonałaœ.
Tym postem.
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 07:33
Temat postu:
Witam.
Muszę się przyznać, że mnie też niezbyt, ale przyjąć możliwość prawdy - trzeba. Czego oczekujesz? Nie możesz o tym zapomnieć? Cóż...Czas to zatrze. Prędzej czy później, to zależy od Ciebie. Możesz zapomnieć o tym w ramionach...kogoś, a przynajmniej spróbować to zrobić.
Pozdrawiam
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 15:17
Temat postu:
Nie bardzo mnie to przekonało.. nie moglabys o tym tak otwarcie mowic czy po smierci wszystkich bliskich tak latwo sie z tym pogodzic? Rolling Eyes sorki ale CI nie wierzę.
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 15:39
Temat postu:
zły dowcip oj zły.....

nie wierze ci bo w profilu masz wpisane rok urodzenia 1992 a tu piszesz ze masz 14 lat
ekhm pozatym to troszke dziwne że piszesz "zostałam adoptowana i tutaj dajesz Smile [uśmiech]" a potem "tak strasznie się czuję..."

więc?...
Kinga - Sob 15 Sty, 2005 15:55
Temat postu:
Ale jazda ... a w gg ma "Tomek24" Smile
Chesterka - Sob 15 Sty, 2005 16:58
Temat postu:
Widać to jakiś/aś zawodowy/a kręciciel/ka... Wink
Asiula1994 - Sob 15 Sty, 2005 18:35
Temat postu:
Lena.
Niezbyt Ci wierzę.
Ale jeśli to się zdarzyło naprawdę to bardzo Ci współczuję.

P.S Ja też kocham konie
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 19:02
Temat postu:
buhahaha.. no to sie wkopała dziewczyna... albo chłopak... no albo ta trzecia opcja... jak to tam bylo hehe

Zawsze są jakies sposoby na wykrywanie Mr. Green
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 19:26
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Ale jazda ... a w gg ma "Tomek24" Smile

Hmm... czy Wam też się to źle skojarzyło?? Confused
Anonymous - Sob 15 Sty, 2005 19:32
Temat postu:
Mi zdecydowanie...heh Mr. Green
Olcia - Sob 15 Sty, 2005 20:12
Temat postu:
Dziewczyna ma poprostu bujana wyobraznie jezeli chcesz kogos brac na litosc to idz sobie na jakis czat i udawaj pokrzywdzona a tu (przynajmniej ja tak mysle ) powinno sie dawac posty na powazny a przedewszystkim PRWAWDZIWY temat!
Anonymous - Nie 16 Sty, 2005 06:53
Temat postu:
Witam.
Okej, przykro mi, dzięki wścibstwu forumowiczów tym razem nie wyszło. Wink Dziękuję za pretekst do wciśnięcia mojego ulubionego przycisku "zablokuj" i zabrania Wam kolejnego tematu służącego nabijaniu postów. Wink
Pozdrawiam

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group