Dzieci OnLine

O Forum - Ranking na Modreatorów

ToJa - Czw 16 Gru, 2004 11:50
Temat postu: Ranking na Modreatorów
Można głosować na TAK i na NIE na każdą osobę tylko raz w danej edycji.
Dopisywać można siebie, albo/i inną osobę. Podać należy nazwę Użytkownika i Forum, które ma być moderowane - 1 Forum!.
Jeśli ktoś chce moderować więcej for, to niech dopisze się tyle razy ile ma być tych for (przy nazwie Użytkownika podając odpowiednie forum).
Jeśli, któryś z Moderatorów chce moderować jakieś jeszcze forum też może się dopisać, ale chyba lepiej jeśli dadzą szansę nowym.
Decyzję kiedy zakończyć 1 Edycję zostawiam Wam. Po zakończeniu edycji giną znaczki "New" i pokazują się tylko przy dodaniu nowej osoby.
Tabela jest rozjechana, ale po dodaniu pierwszej osoby wszystko będzie OK
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 18:51
Temat postu:
Chciałabym (wiem że to głupie) aby każdy uwasadnił swoją odpowiedz dlatego tak a nie innaczej głosuje. Dla mnie to będzie lepsze - bo będę wiedziala co muszę zmienić w sobie abym kiedyś w przyszłości była akceptowana jako moderator.
Nikita - Czw 16 Gru, 2004 19:07
Temat postu:
Wero to sobry pomysł Wink Tylko nie wiadomo czy da się tak ustawić...Wszystko w Twoich rękach ToJu Smile Heh...
Anonymous - Czw 16 Gru, 2004 19:11
Temat postu:
Nie da się, bo to jest tylko gotowy plug-in (wtyczka). Chyba, że ToJa umie programować w php ;>
Ona89 - Czw 16 Gru, 2004 19:12
Temat postu:
Ja również jestem za. Chciałabym wiedzieć, czy moje posty są złe i dlaczego i co powinnam w nich zmienić. Ale żeby nie było napisane kim jest autor komentarza, bo by się później wszyscy ze sobą kłucili.
ToJa - Czw 16 Gru, 2004 20:15
Temat postu:
Nic z tego Sad Musicie sobie zrobić ankietę. To tylko Ranking a nie forum. Wygra ta osoba, która będzie miała najwięcej głosów. Wiadomo, że jeśli będzie jedna chętna osoba do moderowania np. Psychologii, to ona wygra (chyba, że będzie miała więcej głosów na Nie).
frigg - Czw 16 Gru, 2004 20:20
Temat postu:
przepraszam ale ja chyba glupia jestem.... gdzie jest ten ranking moderatorow, bo chcialabym zaglosowac (zaglosowac a nie zgloscic)
ToJa - Czw 16 Gru, 2004 20:21
Temat postu:
W menu na górze forum (tam gdzie się logujesz)
Ona89 - Czw 16 Gru, 2004 20:22
Temat postu:
A do kiedy mniej więcej będzie sie głosować? Narazie jest mało chętnych, więc chyba nie będzie to trwać długo.
ToJa - Czw 16 Gru, 2004 20:25
Temat postu:
Na razie niewielu pewnie zauważyło zmiany. Nazwa linku niewiele się różni od poprzedniej - Ranking moderatorów - Ranking na moderatorów. Jak nie bedzie chętnych to nie ma zmartwienia. I tak już "zielono" na forum.
Nikita - Pią 17 Gru, 2004 16:18
Temat postu:
A ile trzeba mieć głosów na TAk żeby zostać modem? Oczywiście jeśli tych na NIE ma się znacznie mniej...
ToJa - Pią 17 Gru, 2004 16:20
Temat postu:
A ile chcecie. Dla mnie może być i 1 Razz
Ja wyłączm się z tego. Sami decydujcie kto ma być modem a kto nie
Elun - Pią 17 Gru, 2004 16:33
Temat postu:
A moze Weronika zostanie modem? z tego co wiem, jest na tym forum od poczatku jego istnienia, a nie byla jeszcze nigdy modem, poza tym, nie mam do niej jakis wiekszych zastrzezen.
Nikita - Pią 17 Gru, 2004 16:36
Temat postu:
Wronice się należy Wink
I Ona_89 też Smile Ma bardzo dużo głosów na TAk , a mało na NIE
Kinga - Pią 17 Gru, 2004 16:37
Temat postu:
Weronika chyba była już modem ... ale moge sie mylić
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 16:41
Temat postu:
Byłam byłam moderatorem, ale to już długa historia.....
Dziękuje wam że tak chcecie żebym była moderatorem....
Nikita - Pią 17 Gru, 2004 16:45
Temat postu:
To nzaczy że jak byłaś już modem to nie spełbniłaś swego zadania...
No ale to przeszłość Wink Każdy powinien mieć zawszę drugą szansę , także mile bym Cię widziała na tym stanowisku Smile Heh...
Masz rację że moderatorzy działu " O wszystkim " żadko tu zaglądają ,a zwłaszcza Lilly
Elun - Pią 17 Gru, 2004 16:51
Temat postu:
ale poza tym przy jednym dziale jest zwykle malo roboty, niz gdyby ktos mial ich kilka pod opieka
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 19:12
Temat postu:
chciałam się dowiedzieć dlaczego mam 6 głosów na NIE
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 19:43
Temat postu:
ToJa, nie podoba mi się ten pomysł Neutral Każdy się dodaje, dodaje przyjaciół, głosuje na nich itp. W końcu będą sami moderztorzy. To TY powinnaś ich wybierać. W końcu ty sama najlepiej wiesz kto się nadaje, kto jest na tyle odpowiedzialny żeby prowadzić dział.

Moja propozycja - z tych wszystkich którzy tam są, wybrać jednego z największą ilością głosów na TAK. W innym wypadku... modo-forum Neutral
ToJa - Pią 17 Gru, 2004 19:54
Temat postu:
W tym problem, że nie znam... Jest tylu nowych Użytkowników, których postów nie czytałam, że nie mam bladego pojęcia. To Wy z nimi rozmawiacie. Ja muszę organizować kasę dla Taty, bo mamy coraz mniej czasu...
A co do rankingów, ankiet, itp., zawsze będzie coś nie tak. Ten kto zdoła przekonać do kliknięcia więcej osób - wygra. Jestem też niemal pewna, że większość, która jest na takim rankingu klika na Nie dla innych. To normalka i tego nie zmienimy.
Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest wybór, ale na forum. Podajemy Moderatora i Forum i ludzie wypowiadają się. Wtedy wiadomo dlaczego ktoś jest "Za", albo "Przeciw" Można też ustalić, że jeśli jest xx głosów przeciwnych, to taki kandydat odpada.
mroweczka - Pią 17 Gru, 2004 20:32
Temat postu:
A ja myślę,że to dobry pomysł. Szkoda tylko,że nie można pisać powodów ale nie można mieć wszystkiego Very Happy . Ja się szczerze przyznam-dużo głosów dzisiaj oddałam na NIE. Wiem,że zaraz będzie "mroweczka Ty też nie nadajesz się na moderatora" ale trudno...To tylko moje zdanie. Oddałam głos na "nie" dla Gabry i Ona89 do moderowania działu "Seks". Przykro mi,ale moim zdaniem po prostu...no po porstu nie nadajecie się. Weronika-przykro mi ale na Ciebie również zagłosowałam na NIE. Naprawdę sorry,ale...To tylko moje zdanie a sama prosiłaś,byśmy się przyznali...Moim zdaniem trochę Ci jeszcze brakuje do miana moderatora O Wszystkim. Po prostu...Nie mówię,ze tak jest ale Ty jako moderator kojarzysz mi się z osobą,która tylko na prawo i lewo sypała ostrzeżeniami,bo jest moderatorem...PODKREŚLAM CHOCIAŻ TO ZDANIE W TYM POSCIE POWTÓRZYŁO SIĘ JUŻ PARE RAZY: TO TYLKO MOJE ZDANIE!!!
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 22:23
Temat postu:
Ja też oddałam dużo głosów na nie, lub nie głosowałam, jest dużo nowych osób, które nie znam zbyt dobrze, a już na moderatora idą...
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 22:36
Temat postu:
No więc juz dodałam siebie:) mam nadzieje ze sie uda.
Anonymous - Pią 17 Gru, 2004 22:46
Temat postu:
Ja też w wielu przypadkach klikałam na Nie. Ale akurat co do tego, że Ona89 powinna być modem w kulinaria jestem w 100% pewna. Widać, że dziewczyna ma jakiś tam talent kulinarny, daje regularne przpisy. I rady, a nie jakieś berbecie spisane z książki kucharskiej. Smile
ToJa - Pią 17 Gru, 2004 23:09
Temat postu:
Fakt. Uwija się nieźle i wygląda na to, że to lubi Razz Zrobimy ją moderatorem we wszystkich kategoriach Kącika Kulinarnego i niech ona decyduje kto powinien tam jej jeszcze pomagać. Dobierze sobie ludzi do innych kategorii. Może nie od razu, ale z czasem okaże się kto się do tego nadaje Smile
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 08:25
Temat postu:
A ja już chyba kapuję dlaczego mam 6:7
Dlatego że już byłam moderatorem, co nie?
Proszę tu o szczerość, bo ja się nei załamie.
Nikita - Sob 18 Gru, 2004 12:38
Temat postu:
Weroniko nie rozpaczaj Wink
Widocznie użytkownicy nie chcą abyś moderowała forum O wszystkim.
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 13:39
Temat postu:
Ale właśnie o to chodzi że nie rozpaczam.
Wiem już że Mróweczka dała głos na Nie, ale chiałabym wiedzieć dokładnie kto jeszcze.
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 13:53
Temat postu:
Ja zaraz dodam głosik na ciebie:) mysle ze byłabys tam dobrym moderatorem... tak przy okazji hehe ja tez tam kandyduje... Mr. Green
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 15:17
Temat postu:
mroweczka napisał/a:
Oddałam głos na "nie" dla Gabry

Dzięki! Neutral
A zresztą walić to.
Ona89 - Sob 18 Gru, 2004 15:19
Temat postu:
J agdy pierwszy raz weszłam na ranking to zobaczyłam, ze zostałam dodana przez Nina_006 do kandydowania na seks i przyznam, że nawet mnie to ucieszyło, ze ktoś mnie docenia, ale po dniu zrozumiałam, że ja sie jednak do tego nie nadaję, a femme fatale dobrze sobie tam radzi. Jednak co do kulinarii to jest to moja tak jakby pasja. Moja mama chce mnie posłać na jakieś studia kulinarne hehe, ale ja wolę gotować dla samej przyjemności, a nie z musu Wink
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 15:22
Temat postu:
bardzo prosze kogos albo ToJę żeby usunęła mnie z rankingu.O ile sie da.Z góry dzięki.
mroweczka - Sob 18 Gru, 2004 15:36
Temat postu:
Zapomniałam dodać oczywiście,że oddałam także dużo głosów na Tak. Przecież tu nie chodzi o to,by tylko innych krytykować. Gabra nie obrażaj się, przecież to moje zdanie i każdy ma prawo wybrać-albo Nie,albo Tak. Nie będę dopasowywać się do innych. Po porstu moim zdaniem się nie nadajesz, tak samo jak ja się nie nadaje do moderowania działu Seks. Moim zdaniem powinna to być osoba naprawdę odpowiedzialna i(wiem,że nie powinnam tego mówić)-ale trochę starsza niż to 12,13 lat. Seks jest tematem o wiele poważniejszym niż np. Psy i Koty...Także Dojrzewanie to zupełnie co innego, ja naprawdę nie wyobrażam sobie,abym moderowała forum Seks...Tak samo jak wiele innych osób i powinnaś się liczyć także z krytyką. Nie ma sensu od razu się obrażać i usówać się z rankingu no ale cóż-to tylko Twoja wola.
Mróweczka Kwiat
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 15:38
Temat postu:
nie obrazam sie po prostu chce aby mnie usunieto bo stracilam wiare w siebie to sie ciagle zdarza wiec spokojnie
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 15:58
Temat postu:
Gabra napisał/a:
nie obrazam sie po prostu chce aby mnie usunieto bo stracilam wiare w siebie to sie ciagle zdarza wiec spokojnie


Rany, Gabra. Mamy mniej więcej podobny stosunek głosów na "nie" i czym się przejmować? To, że ktoś jest modem nie czyni go osobą większą. Bo liczy się jakość postów, a nie napis pod nickiem MODERATOR. Wink
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 15:59
Temat postu:
ale Ty masz większe szanse
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 18:07
Temat postu:
Za takie pięcio-wyrazowe posty zaraz dostaniesz ostrzeżenie.

Gabrielen, dziwi mnie postawa niektórych. Dają 'Nie' bo zazdroszczą? Ja dałam 'nie' Gabrze, bo wyskoczyła ni z gruszki, ni z pietruszki z modem w Seksie. ''Bo nadaję się do tego'' - to ma być wszystko? Bo się nadaję? To udowodnij to postami, zachowaniem. Tym, że możesz pomóc.
Jak już pisałam - jestem absolutnie za, żeby Ona89 była modem w kulinariach. Ma talent.
Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.

To tyle, resztę pozostawiłam bez głosu, albo dałam 'Tak'.
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 19:57
Temat postu:
Tavion - możliwe, że dają "nie" konkurencji itd.
Wydaje mi się, że ktoś kto się zgłasza, powinien to jakoś uzasadnić większą ilością słów, np. tutaj. Razz Ja się zgłosiłam, bo dużo koleżanek pyta mnie o sprawy dotyczące dojrzewania, ale cóż, modem być nie muszę [bo mnie nie bycie nim w niczym nie ogranicza].
Ja w większości dałam "Tak", ale "nie" także niektórym osobom dałam. Zachowam to dla siebie... Twisted Evil [wybory tajne, powszechne, bezpośrednie i równe Laughing].
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 20:01
Temat postu:
Dlaczego dla siebie?

Ja bym chciała wiedzieć czy przypadkiem nie dostałam głosu na nie od ciebie
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 20:08
Temat postu:
Weronika napisał/a:
Dlaczego dla siebie?

Ja bym chciała wiedzieć czy przypadkiem nie dostałam głosu na nie od ciebie


Rany, chyba moge to dla siebie zatrzymać, prawda? Po to jest ta jakby "ankieta". Bo inaczej każdy mółgby w takim poście jak ten pisać. Rolling Eyes A nawet jeśli, no to możesz zapytać. Gdyby ktoś chciał odpowiedzieć to Ci powie...

Wiesz, nie wiem, może głosowałam, może nie. Szczerze to nie pamiętam czy na ciebie głosowałam w ogóle.
Ona89 - Sob 18 Gru, 2004 21:20
Temat postu:
Mi się wydaje, że większość osób pewnie się boji pisać komentarze dlaczego dali na nie, bo później mogła by wyniknąć z tego jakaś kłutnia: "a dlaczego mi dałaś na nie? to ja też ci dam!", "co uważasz, że się nie nadaję?!" itp. Chyba każdy rozumie o co mi chodzi
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 21:21
Temat postu:
a ja juz dzis zaliczyłam 2 kłutnie z tego powodu.Wiecej nie powiem.
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 21:40
Temat postu:
Ona89 napisał/a:
Mi się wydaje, że większość osób pewnie się boji pisać komentarze dlaczego dali na nie, bo później mogła by wyniknąć z tego jakaś kłutnia: "a dlaczego mi dałaś na nie? to ja też ci dam!", "co uważasz, że się nie nadaję?!" itp. Chyba każdy rozumie o co mi chodzi


A potem ciągłe offtpy i kłótnie w postach, łapanie za słowa aż poprostu przekleństwa lub używanie niemiłych epitetów... Rolling Eyes
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 23:19
Temat postu:
O matko coraz bardziej wydaje mi się, ze ten ranking jest zbyt zły jak na nas, a wydawało się Toji, ze będzie dobrze. Ludzie nie kłućcie się kto na tak, kto na nie. Czy się obrażacie za to, ze ktos uważa, ze się nie nadajecie do jakiegoś działu? Dzisiaj dalam kilka na tak, bo zauważyłam, ze chyba kilka propozycji jest sensownych... ale tak dawać siebie modem byle czego, byle tylko mieć napis moderator i wrzucać ludziom ostrzeżenia. To bez sensu... zastanówcie się nad tym.. jak zostawałam moderatorem działu gry to się znałam na temacie w sumie lepie, teraz mogę bardziej tylko wulgaryzmy usuwać, a o muzykę poprosiłam, bo ten temat jest moą mocną stroną i w sumie z każdego rodzaju muzyki coś wiem i tam czuję się pewna. Tak samo się miewam do mediów.
frigg - Sob 18 Gru, 2004 23:41
Temat postu:
Tavion napisał/a:


Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.



no sa odniedwna i nie maja bo 500 postow, ale zdecydowana wiekszosc jest postami z sensem...a ze nie widzialas to twoj problem nie moj, ze zle obserwujesz tamte dzialy (nie wiem jak posty nid bo psy i koty to nie moja dziedzina, moja jest psychologia)..a ze dodaly sie po kolezensku? bo inne osoby sie na tej zasadze nie dodaja? nie masz problemu ze ktos sie zglosil sam? nie meczy cie to ze moze sie dodal bo chce miec 'wladze' forum?..czisaz mniej hipokryzji...moglas w sumie poprzesatc ze jestemy od niedawna bo reszta to bzdura jaks..
i jescze mi przyszla do glowy takie rzeczy...juz wczesnij obie mowilysmy co studiujemy i wybralysmy dzialy pokrewne naszym studiom (tym bardzije ze niewiele nam barkuje do ich ukonczenia)..nie maja znaczenia kwalifikacje? tylko znajomosci?
i druga rzecz..to juz bardzij ogolnie- admini moze powinni wziasc pod uwage ze temety o rangingu powinnym byc zablkowane..czemu? wystaczy spojrzec na posty..ktos sie gniewa..komus przykro..ktos sie irytuje...a glosowanie ( z zalozenia )powinno byc anonimowe...
Naomi - Nie 19 Gru, 2004 15:12
Temat postu:
frigg napisał/a:
Tavion napisał/a:


Oddałam 'Nie' na frigg i nidhogg, bo są tutaj od niedawna, a postów w tych działach, które chcą, nie widziałam. Nie mówiąc o tym, że się znają i dodały się 'po koleżeńsku'.



no sa odniedwna i nie maja bo 500 postow, ale zdecydowana wiekszosc jest postami z sensem...a ze nie widzialas to twoj problem nie moj, ze zle obserwujesz tamte dzialy (nie wiem jak posty nid bo psy i koty to nie moja dziedzina, moja jest psychologia)..a ze dodaly sie po kolezensku? bo inne osoby sie na tej zasadze nie dodaja? nie masz problemu ze ktos sie zglosil sam? nie meczy cie to ze moze sie dodal bo chce miec 'wladze' forum?..czisaz mniej hipokryzji...moglas w sumie poprzesatc ze jestemy od niedawna bo reszta to bzdura jaks..
i jescze mi przyszla do glowy takie rzeczy...juz wczesnij obie mowilysmy co studiujemy i wybralysmy dzialy pokrewne naszym studiom (tym bardzije ze niewiele nam barkuje do ich ukonczenia)..nie maja znaczenia kwalifikacje? tylko znajomosci?
i druga rzecz..to juz bardzij ogolnie- admini moze powinni wziasc pod uwage ze temety o rangingu powinnym byc zablkowane..czemu? wystaczy spojrzec na posty..ktos sie gniewa..komus przykro..ktos sie irytuje...a glosowanie ( z zalozenia )powinno byc anonimowe...


Bez nerwów... Frigg zrozum, nie znamy cię jeszcze zbyt dobrze i nie wiemy jaka z ciebie osoba... Lepiej poczekaj, a potem staraj się o moderatorstwo Wink
frigg - Nie 19 Gru, 2004 15:29
Temat postu:
ja sie nie denrewuje...naprawde nie ma o co..jednak wytknelam tavion wyglaszanie opinii o mnie i nid, ktore maja niewiele wspolnego z rzeczywistoscia i jak dla mnie pobmrzmiewa w nich nutka hipokryzji i bezkrytycznego podjscia zarowno do siebie jak i innych forumowiczy, ktorzy sa troszke dluzej niz my...co do usuniecia sie z rankingu...juz nas tam nie ma (prosilam toja o to przedwczoraj czyli zanim powstaly te posty, z przyczyn roznych m.in dlatego, ze to co sie wyrabia w zwiazku z tym rankingiem przypomnia mi walki o stolek, ktorymi sie osobiscie brzydze - naprawde nie sadzilam, ze tak mlode osoby jak wy sa zdolne do takich przepychanek, ale coz czlowiek uczy sie przez cale zycie)
wiec coz..ranking jescze trwa, ale juz w tym momencie chcialabym tym ktorzy wygraja pogratulowac...
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 15:41
Temat postu:
Tavion to świetnie okresliła, najlepiej byloby założyć odszielne forum i tam dawać jako ankietę głosowanie i że osoba musi zdobyć jakąś ilość głosów po zrównoważeniu "Nie" i "Tak", bo to się dzieje jest żałosne i jest walką o stołek jak to już koleżanka okresliła.
Frigg, a ja akurat na was głosowałam, bo skoro studiujecie w tym kierunku
I porszę o usunięcie mojego zgłoszenia do blogów, bo Nadia się trochę pomyliła i dałą przez przypadek... a co do horrorów to też wezmę udział w wyścigu szczurów, bo lubie poprzeczki
Nikita - Nie 19 Gru, 2004 18:13
Temat postu:
Ten osobny dział jest jednak lepszym pomysłem od " Ranking na moderatorów" Wink
Widzę że dużo z Was ( ktorzy są w rankingu ) chcą uzasadnienia głosowań...
To ja Wa podam na kogo , jak i dlaczego tak zagłosowałam...

Agentka ( Do śmiechu ) zagłosowałam na Tak, gdyż nie miałam nic przeciwko aby została tam moderatorem, ale poźniej stwierdziłam że to błąd , bo bardzo nie spodobało mi się jej zachowanie...To nie jest żaden wyścig! Tak bardzo chciałaś zostać modem? Rolling Eyes Neutral

panienka_wierzba - ( Moda,Uroda,Wygląd ) sam ją tam wkleiłam i zagłosowałam na Tak , ponieważ.bo poprostu.byłaby tam idealną moderatorką

elfka_nenar -( Horror) Jeszcze nie zagłosowałam...nie mogę się zdecydować

elfka_nenar ( Blogi ) Zagłosowałam na Nie , bo moim zdaniem takie działy typu : Blogi , Serwis , Tapety powinna moderować tylko ToJa lub Sylwester

Nadia_25 ( Skargi ) Zagłosowałam na Nie , gdyż taki dział powinna moderować tylko admin lub adminka

Weronika ( O wszystkim ) Zagłosowałam na Nie , gdyż myślę że potrzeba jeszcze trochę czasu aby została modem

Ona_89 ( Seks ) sama ją tam wkleiłam i zagłosowałam na Tak , dlatego że jest bardzo pomocna w Trudnych Pytaniach Wink

Agnieskza_12 ( Moda,Uroda,Wygląd ) Zagłosowałam na Nie , ponieważ nie widziałam tam ani jednego postu w którym by komuś pomogła...

Gabrielen ( Dojrzewanie ) Nie mam nic do niej...Ale w dojrzewaniu jest aż 4 moderatorów , a 5 byłby niepotrzebny...

Akacja_12 ( Sama słodycz) Głos oddałam na Tak , gdyż bardzo ją lubię i myślę że nadawała by się tam na moderatora

Kibic Legi ( Sport ) Kompletnie go nie znam. Chyba jest tu na forum nie cały dzień...
A już chcesz być modem? Przecież w ogole cie nie znamy Wink Musisz się tu zadomowić ,a dopiero pozniej myslec o moderowaniu.

Chesterka ( Kulinaria) Wstrzymałam się od głosu...nie mogę się zdecydować

Kinga ( O wszystkim ) Oczywiście zagłosowałam na Tak. Często wchodzi na forum , jest bardzo i to bardzo pomocna i na pewno spełniła by tam swoje oboiązki Wink

Agnieskza_12 ( O wszystkim ) Zagłosowałam na Nie. Nie widziałam tam abyś się choć trochę udzielała

Inspektor - ( Wszystkie) Oczywiście zagłosowałam na Nie. Niedość że obraził Toję to jeszcze chce być moderatorem wszystkich działów. Po moim trupie...
panienka_wierzba - Nie 19 Gru, 2004 19:03
Temat postu:
tak dzisaij tu weszłam i mi szczena opadła jak przeczytałam te wszystkie posty..
troche to glupie.. (niestety na ten ranking jeszcze ani razu nie weszłam więc cie wiem kto jest i dlaczego i na nikogo nie głosowałam) no ale hm.. wszyscy chcieli dobrze, ale dobrymi chęćmi jest piekło usłane więcniech juz ten ranking moze potrwa do konca a potem jak tu ktos wspominal założyło by się na ten temat topic. I bye sie na ludzi tam głosowało, z uzasadnieniem i wogóle.
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 19:22
Temat postu:
I to się nazywa szczerość!
Very Happy Very Happy
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 20:00
Temat postu:
Wiecie co? Jak patrzę na ten ranking, to mi się rzygać chce.
Macie po 2, 3 działy i pchacie się dalej, no bo mało. Ludzie, co wy, adminami tutaj być chcecie? Neutral Pomyślcie zanim dodacie się do tej listy, bo aż mi za was wstyd. Egoiści.

I do jasnej ciasnej, nie dodawajce się z sympatii. Błagam ToJa, zamknij ten ranking.

A teraz PeEsy:

Agniesia12 - ile ty tych działów chcesz, dziewczyno? Prawda jest taka, że żaden ci się nie należy, bo pchasz się na ten stołek moda, ile wlezie. Przestań się ciągle dopisywać. Jak widać nikt cię nie chce na moda. Phi, egoistka. Jeszcze raz zobaczę cię w rankingu (po raz czwarty! (sic!!!), to powieszę na kiju od miotły! I mówię poważnie, panienko żądna moda.
Nina - masz 2 działy. Mało ci? Neutral Poczekaj, poczekaj. Jeżeli uważasz, że się nadajesz, to pokaż to innym.
Kinga - ...no comments...
Gabrielen - myślę, że może kandydować.
Weronika - patrz wyżej.
Fierzba - zagłosowałam na 'Tak' Wink
Agentka - wolę o niej nie myśleć, bo mnie krew zalewa... -_-'
Elfka - absolutnie na 'Tak'! Ona powinna prowadzić dział 'Horror' biggrin Ale Blogi, absolutnie nie. Bo dodała ją tam nadia, od tak sobie.
Młoda - niedawno zostałaś modem! Mało ci? Więcej, więcej! Neutral
Nadia - ty pomyśl dziewczyno. To forum dla admina, a nie do moderowania. To tak, jakbym ja chciała moderować 'O forum'. Neutral

Inni, których nie wymieniłam są mi obojętni. (Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 22:26
Temat postu:
Ja nawet tych blogów nie chce, więc głosujcie na "Nie" ile wlezie, nie obrażę się biggrin
A co do niektórych osób np. kibic legii to absolutnie nie powinien być modem, wiecie jakby potem dział wyglądał? Wszystko poblokowane i tylko tematy o legii, za życia do tego nie dopuszczę i raczej większość z was też.
Później był podany Inspektory tu się nawet nie wypowiem
frigg - Nie 19 Gru, 2004 22:28
Temat postu:
Tavion napisał/a:


(Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')


tavion....na mnie i na nid tez zaglosowalas nie...mam rozumiec ze uwazasz mnie i ja za mutanta?
Anonymous - Nie 19 Gru, 2004 22:36
Temat postu:
frigg napisał/a:
Tavion napisał/a:


(Nie mówiąc o tych mutantach, którzy są na 'NIE')


tavion....na mnie i na nid tez zaglosowalas nie...mam rozumiec ze uwazasz mnie i ja za mutanta?

Jej pewnie chodziło o Kibica Legii, Skate, Inspektora... czy kogoś nie wymieniłam
Nadia potrójnie się nadaje do działu "do śmiechu" ^^. Myślę, ze modami powinny się stać osoby, które mają powyżej 1 na plus, bo takich jest strasznie mało...
Taviuś dzięki za poparcie Kwiat Kwiat Kwiat okradłam kwiaciarnię dla ciebie^^
frigg - Nie 19 Gru, 2004 23:06
Temat postu:
jesli faktycznie tak jest to wszytsko janse, rozumiem co chodzi...co mialam napisac do tavion juz napisalam...dziekuje, przepraszam, dowiedzenia...
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 13:44
Temat postu:
[cenzura]
Elun - Pon 20 Gru, 2004 14:05
Temat postu:
oh insektorku, jakis ty mily jestes dla dziewczyn i dla wszystkich. Rozumiesz chociaz takie pojecie jak "kultura osobista", czy tego cie w szkole nie nauczyli? (a moze do niej nie chodzisz Twisted Evil ) I nie miej pozniej do wszystkich zalu, ze cie banuja za kazdym razem. Moze pobijesz swoj dotychczasowy rekord banow na jedno IP heh
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 14:11
Temat postu:
że co :o ja chodze na ustawki a nie do szkoły.
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 16:49
Temat postu:
frigg, jasne że nie. Pisałam o tych inspektorach, Prosiakach, Kibicach i innych.
Napisałam już co myślę o innych. Dzięki.
ToJa - Pon 20 Gru, 2004 17:04
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
tak dzisaij tu weszłam i mi szczena opadła jak przeczytałam te wszystkie posty..


Tobie opadła? To masz szczęście, bo ja musiałam swoją podnosić z podłogi i sklejać.
Myślałam, że Ranking będzie lepszy niż dawanie moda przez PW. Wielu ludzi nie znam i nie mam, kiedy czytać ich postów. Kto się zgłosił dostawał moda i jak się nie sprawdził frunął...
Ranking miał być po to żebyście sami decydowali, kto ma być moderatorem. Przy okazji miała być i zabawa...
W życiu nie spodziewałam się, że ludzi w naszym wieku stać na przepychanki, walki... Zawsze uważałam, że walka o władzę, komercja i pogoń za kasą to domena dorosłych i zawsze chciałam być z daleka od tego.
Ale skoro sprawia wam to radochę - skaczcie sobie do gardeł. To też może być niezła zabawa - szczególnie jeśli zajrzy tu ktoś ze starszych Razz
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 19:39
Temat postu:
Ej możecie mnie wywalić z rankingu?? jakos ludzie sie zaczynaja czepiac zreszta nie chce się "pchać na chama" zly pomysł z tym rankingiem.
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 19:47
Temat postu:
Maatko, Agnieszka. To Ty się zastanów i zdecyduj, kobieto. Najpierw dodajesz się do rankingu, startujesz w 'eliminacjach' do moderatora trzech działów, a teraz chcesz, żeby Cię wywalono z rankingu, bo Ci się nie powodzi i takie są tego skutki? ==' Chore. To było do przewidzenia. Naważyłaś piwa? Teraz je wypij, a nie uciekaj.
Akacja12 - Pon 20 Gru, 2004 20:17
Temat postu:
A ja chodz pewnie i tak na Agentke na tak głosowała, i chodz wiem że to niemożliwe chciałabym mój glos na tak chociaż nieoficjalnie uznać za nieważny. Co do dyskusji, po dodaniu trzeba było się liczyć że zostaniecie ocenieni negatywnie. Osobiście dziwi mnie to że aż tak dużo osób niewidziałoby mnie na tym stanowisku, nie ma co rozpaczać. Wydaje mi się że przed każdym konkursem, grą itp trzeba przygotować się psychicznie na przegraną, oczywiście robiąc wszystko żeby wygrać. No może nie wszystko ale wiecie o co mi chodzi Wink. Wtedy nie będzie ona takim ciosem.
Anonymous - Pon 20 Gru, 2004 20:29
Temat postu:
Femme, dobra i tak wylece z rankingu ...
ToJa - Pon 20 Gru, 2004 20:30
Temat postu:
O rany ludzie! Spoko. Zaraz zakończymy pierwszą edycję. Po co te przepychanki.
panienka_wierzba - Wto 21 Gru, 2004 07:46
Temat postu:
A ja choc na nikogo nie glosowalam, przedwczoraj zorientowałam sie ze wogole w rankingu jestem Wink jestem 3 ^^ (musialam sie wcholere pochwalic =p)
Noi dosc tych kłótni!! To nie ma sensu =/.
Tak jak ktos tu ujął, trzeba bylo się przygotować psychicznie i na przegraną, nie zawsze sie wygrywa (osh kurde wiem cos duzo o tym =/) ale wtedy nie mozna rozpaczac tylko zakasać rękawy =). Bo "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" ^^. pozdrawiam =*.
Akacja12 - Wto 21 Gru, 2004 15:51
Temat postu:
No Wierzba iście moje słowa biggrin. Dziękuje za wyrazy uznania Razz. "co mnie nie zabije to mnie wzmocni" pięknie to powiedziałas także. Zeby nie było offcia to powiem że ciesze się że zajełam szczytne 9 miejsce (tak jest napisane w nowym rankingu). I dziękuje wszystkim tym, co zagłosowali na mnie pozytywnie. ^^
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 20:27
Temat postu:
A mi aż głupio mówić, ale mi w sumie nie zależało aż tak jak innym, ale chciałam ten dział i zajęłam szczytne pierwsze miejsce i chciałabym podziękować wszystkim, którzy na mnie głosowali^^
Anonymous - Czw 23 Gru, 2004 16:50
Temat postu:
bravo Elfka:) gratulacje Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group