Dzieci OnLine

Sport - TENIS

wanisha - Pon 29 Lis, 2004 15:34
Temat postu: TENIS
co sądzicie o tym sporcie ??? czy gracie??? jakie sa wasze osiągnięcia???(oczywiscie wszystkie pytania dotyczą tenisa Very Happy )
ja uwielbiam ten sport , chociaż dopiero zaczęłam niedawno grać zdobyłam puchar za 3 miejsce w turnieju gry pojedyńczej dziewcząt sezon 2004
BamBI - Pon 29 Lis, 2004 15:37
Temat postu:
A to gratuluję. Ja nic nie zdobyłam , nie gram nawet w tenisa, ale 2 lata temu lubiłam pooglądać go w telewizji Very Happy
Elun - Pon 29 Lis, 2004 15:41
Temat postu:
tak szczerze mowiac, to zdecydowanie wole siatkowke Smile ale lubie sobie tez od czasu do czasu pograc w tenisa na wakacjach (troche nie trafiam w ta pieczke, ale kto by sie przejmowal hee Smile )
Tisiana - Wto 30 Lis, 2004 14:52
Temat postu:
Ja tak jak agnieszka..o wiele bardziej wolę siatkówkę..
a Chodzi ci o tenisa ziemnego ? no to tez z deczka sobie troszq nie trafiam w piłkę...no w sumie to gram od czasu do czasu an wakacjach...a w takiego stołowgo to lubię grać..gram dobrze...ale osiągnięć to chyba nie mam żadnych..( narazie )..
Anonymous - Wto 30 Lis, 2004 16:16
Temat postu:
Ja bardzo mocno lubię tenis Mr. Green Bardziej oglądać niż grać, bo do uprawiania tego sportu jakoś mnie nie ciągnie Wink
Anonymous - Wto 30 Lis, 2004 18:54
Temat postu:
Ja grałam w tenisa. Ba, byłam nawet niezła, ale doznałam kontuzji nadgarstka i lekarka zabroniła mi grać. Confused A Ty graj i zdobywaj te puchary, szczęścia życzę. *^^*
Elly - Sob 04 Gru, 2004 17:37
Temat postu:
Kiedyś chciałam grac w tenisa i nawet byłam na korcie pare razy ale teraz mi się to znudziło .
roger-1989 - Wto 07 Gru, 2004 16:53
Temat postu:
No nam (klasie) kazali troche poćwiczyć, to zszedłem bo trafiłem typa z klasy w dynie i wcale nie przez przypadek.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group