Dzieci OnLine

O Forum - Odchodzę.

Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 09:02
Temat postu: Odchodzę.
Dzisiaj podjęłam decyzję - odchodzę z forum.
Głupio się czuję, bo jestem tutaj od 27 lipca, zostałam moderatorem, mam tutaj przyjaciół...
Za dużo ostatnio się tutaj dzieje. Przez ostatni miesiąc doszło wielu oszołomów (mówię tu np. o Pycie, Chitmenie itp.), 10 osób stało się moderatorem (w tym ja).
Nie podoba mi się to, że kto prosi o moda zostaje nim. Ja nie chcę być już dłużej moderatorem. Sama musiałam prosić, a żałuję, bo wolałabym nim zostać z woli admina (tzn. za ładne posty). Ale niestety nie daję się na niego jak widać, bo jakoś nikt moich postów nie podziwia (mimo, że od początku staram się pomagać). Sad

Będę za wami tęskniła... naprawdę. To najlepsze forum na świecie i pewnie będę żałowała tej decyzji.
Żegnam wszystkich, a przede wszystkim adminkę naszego forum. Wink Życzę dalszych sukcesów w pracy forum.

Papa, pozdrawiam - Tavion Smile
(z bólem serca stwierdzam, że to mój ostatni post - usuńcie mi konto, bo pewnie będzie mnie tu ciągnęło Wink kocham to forum! kocham, kocham, kocham)
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 10:42
Temat postu:
Tavion nie opuszczaj nas ... nie chcę Cię na siłę zatrzymywać ale przykro mi że podjęłaś taką decyzję ... posty masz naprawde sensowne ... a to że sie nikt nad nimi nie zachwyca nie "ah'a" i nie "oh'a" ( co to za słowa ... coraz częsciej piszę jakieś farmazony ... Razz ) to tylko dlatego że poprostu kazdy tu pisze dosc sensownie i takie zachwycanie sie nad kazdym mogloby byc uznane za nabijanie postów Smile wiesz ... Heh zresztą mówię Ci to teraz : Piszesz naprawde super posty, i podoba mi sie Twój tok myslenia Smile <tuliimy> biggrin mam nadzieje że jezcze to przemyślisz biggrin
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 11:32
Temat postu:
Kinga, miałam na myśli docenianie, nie zachwycanie się Wink

Ale wiesz, no powiedz sama. Czy ja uczciwie zostałam moderatorem? Razz Musiałam prosić...
A z resztą, nie wydaje ci się, że jest za dużo modów?
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 11:35
Temat postu:
Tavion akurat Tobie sie to nalezy Wink naprawde jestes swietnym modem
Ale musze przyznać że forum nie jest juz takie jak kiedyś ... też to pewnie zauważyłaś ?
Przybywa coraz wiecej ludzi, którzy robia mega zamieszanie wokół siebie, lub na forum ...
czasami jedno i drugie ...
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 11:38
Temat postu:
Dokładnie tak. Kinga, ja jednak zostanę, przynajmniej jakiś czas. Zobaczę jak będzie... ehh.. ToJa, mogłabyś zablokować albo wywalić ten temat? Z góry dzięki Smile

Przepraszam za szum, ale na prawdę, miałam poważne wątpliwości co do mojej obecności tutaj.
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 11:39
Temat postu:
Nie ma sprawy kazdemu moze sie zdarzyć Wink
A tak wogóle to co ty nie w szkole ? Wink
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 11:42
Temat postu:
No, w domu siedzę. Chora jestem Confused
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 11:43
Temat postu:
To tak jak ja Smile no to moge Cie spokojnie przytulic nie obowaiając się że cie zaraże <tuuuli> Smile dobrze że jednak zostajesz Smile
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 11:45
Temat postu:
<tuuuuule Kingunię> No zostaję, ale nie obiecuję, że na długo. Moge pogadać z tobą na GG?
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 11:59
Temat postu:
Zamieszania i oszołomów nigdy nie zabraknie. Zawsze ludzie będą odchodzić i będą przychodzić nowi. Gdyby nowi nie przychodzili, to forum by "umarło". Sami chyba widzicie ilu starych użytkowników odeszło. To normalne..
Tavion m.in. po to są moderatorzy żeby nie było tu chamstwa i oszołomów. Po to macie chociażby możliwość usuwania postów czy ostrzeżenia. Zakaz pisania niewiele jednak daje dla bardzo upierdliwych. Często zakładają nowe konto i dalej rozrabiają. Takich banuję na amen. Zaglądają tu również ludzie w wieku 16-19 lat. To są często wyjątkowi głupole. Bawi ich, że padają tu pytania, na które oni znają odpowiedź od kilku lat. Tego nie da się uniknąć.
Masz rację rozdawałam ostatnio mody. Nie mam czasu czytać postów tych ludzi i dobrze wiesz dlaczego. To Wy lepiej ich znacie i czytacie ich posty na bieżąco. Jeśli jednak ktoś się nie sprawdzi, to mody też są zabierane. Nie mam tu znajomych z reala czy ludzi, których traktuję inaczej. Chomiczka się nie sprawdziła i poleciała z moda. Nemeia mimo, że jest dużo starsza również. Były fora bez moderatorów i zostawali tam modami ludzie na zasadzie - kto pierwszy ten lepszy.
Nic jednak nie stoi na przeszkodzie żebyście to Wy - Użytkownicy wybierali moderatorów i proponowali zdjęcie z funkcji ludzi, którzy się nie nadają. Nie chcę tylko żeby zawiązała się tu grupa "kolesów", którzy rządzą. Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników Razz
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 12:02
Temat postu:
Cytat:
Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników


Smile hehehe no ciekawe Smile

Ale ToJa masz racje wiele osob sie nie sprawdza jako moderator ... no cóż
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 12:27
Temat postu:
Kinga napisał/a:
Cytat:
Wiadomo, że np. Kinga będzie inaczej traktowała Noida niż resztę użytkowników


Smile hehehe no ciekawe Smile

To akurat był przykład. Ale to fakt, że inaczej będziecie traktować ludzi, z którymi rozmawiacie przywatnie na GG a inaczej resztę ludzi z forum.
Kinga odbierzesz moda dla najlepszej kumpeli? - Tylko szczerze!
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 12:29
Temat postu:
ToJa o ile dobrze zrozumiałam to chodzi Ci o to czy odebrałabym moda najlepszej kumpeli tak ?
więc najlepszej, No oczywiscie że nie Smile
Tak to jest kieują nami często emocje Wink
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:32
Temat postu:
adieu!
cytując z "eulogy" :

"she had a lot to say, she had a lot nothing to say, we'll miss her"
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 12:33
Temat postu:
Koporfag uważasz że tavion miała dosłownie "dużo niczego" do pwoiedzenia ?
Tzn że niby nie miała nic ciekawego ??
kicp - Pon 15 Lis, 2004 12:42
Temat postu:
proszę o nie przekręcanie mojego nicka.
nie, poprostu cytuje z eulogy, nie znam jej, ale sądzę, że jej iq jest powyżej średniej tego...ekhem, forum, więc to jest jakaś tam strata
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 12:47
Temat postu:
TAVION - kiedy dopiero zauważyłam, że masz 17 lat - nie wierzyłam. Love Love Ja też jestem chora.. Tavion - dzięki twoim postą wróciłam do normalności - wyznałam miłość komuś (nie pytać - IŚKA CICHO SIEDŹ Very Happy ). Nawet jeżeli będziesz chciała za jakiś rok odejść - niepuszczę cię.

koprofag - cokolwiek to miało znaczyć - wnioskując z wypowiedzi Kingi powiedziałeś że ma dużo niczego do powiedzenia. ToJa, i inni pamiętają jak nie wielokrotnie chciałam odejść - i co? Nadal tu jestem i te tematy tam zostały, i czasem ludzie je czytają i wiedzą, że nie warto przyjść na 2 lata a poźniej odejść
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 12:50
Temat postu:
Koprofag a uważasz ze ile wynosi srednie IQ tego forum ??
A wogóle kim jestes zeby tak wszystkich oceniać
najpierw sugerujesz ze tavion nie ma nic do powiedzenia
teraz że średnia iQ jest niska
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 13:11
Temat postu:
Kinga, koprofag nie napisał o niskim iq... Nie wywołuj burzy...
Jesteś tu od dawna i dobrze wiesz, że były już tu kiedyś posty o odejściu. Większość miała na celu "wymuszenie" na użytkownikach postów typu "zostań", "jesteś super", "nie odchodź", itp. W końcu ludzie mieli dosyć i zamiast proszenia, żeby zostali były prosty "Jak sobie chcesz - my nie bedziemy cię prosić" Czasami można się przeliczyć. Przecież gdybym zajrzała tu przed późniejszym postem Tavion, że zostaje - konto by już nie istniało. Jest dobrym moderatorem, ale moderator, który zostawia wszystko (właściwie bez powodu), to pewnie już drugi raz by nim nie był.
Kinga - Pon 15 Lis, 2004 13:15
Temat postu:
No faktycznie ToJa Confused
Err ... troche zle to zrozumiałam ( tak bywa goraczka i wogóle )
No cóż sorki ze sie uniosłam ( kieruję to też do koprofaga ) Kwiat
kicp - Pon 15 Lis, 2004 13:21
Temat postu:
Hmm Smile czytanie ze zrozumieniem nie boli. tyle mojego
ToJa - Pon 15 Lis, 2004 13:29
Temat postu:
W każdym razie chyba nie warto tego ciągnąć. Takie niwinne przepychanki kończą się częto wojną Razz
Tavion zostaje i kwita!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group