Dzieci OnLine

SEKS - co to jest?

sami10 - Sob 13 Lis, 2004 18:11
Temat postu: co to jest?
hej mam pytanko co to jest wibrator bo na koloni wyszyscy mówili coś o wibratorach a ja jedyna byłam zielona
Naomi - Sob 13 Lis, 2004 18:13
Temat postu:
Nie pytaj... To coś do dawania przyjemności kobietom Wink
sami10 - Sob 13 Lis, 2004 18:42
Temat postu:
nie pytam i dzięki za odpowiedź
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 18:44
Temat postu:
lol to moze ja odpowiem =P
jest to urządzenie mechaniczne dla kobiet wzmagające podniecenie seksualn, urządzenie do masturbacji =P mozna je kupic w kazdym sexshopie ^^
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 18:45
Temat postu:
A najnowszy trend w tej dziedzinie to w kształcie motylka... na vivie nemieckiej było... oglądałam do tego z kolegą i mamusią, ale wszyscy się nieźle smiali z tego
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 18:47
Temat postu:
Wzmagające?

Jest to sztuczny męski członek, dla kobiet samotnych. (przeważnie)
Używa się go normalnie - jak męskiego członka Wink tj. dopochwowo Wink To urządzenie na baterie, które po włączeniu po prostu wibruje.

Są różne - plastikowe, szklane, gumowe, drewniane - duże, małe, średnie - z wypustkami, dwustronne. Do wyboru, do koloru.
panienka_wierzba - Sob 13 Lis, 2004 18:49
Temat postu:
noi widzicie =p bo wierzba odpowiedziala po czesci =( mówiłam ze wierzba byc stupido =( choc wiedzialam dokladnie to nei napsialam Sad
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 23:01
Temat postu:
No to jak wszyscy mowia... taki sztuczny penis sluzy hehe do odnie cania sie dla kobiet. Wsadzaja sobie wiesz sama gdzie i to tak wibruje.. aj juz nei bede mowila
mycha92 - Nie 14 Lis, 2004 13:22
Temat postu:
Nie tylko można kupować wibratory w sexshopach. Są również dostępne w katalogach wysyłkowych np. Bon Prix i Quelle. Ale sami: radzę Ci na razie nie próbować Razz Poza tym nie sprzedadzą Ci. Laughing
Malvina - Nie 14 Lis, 2004 15:32
Temat postu:
mycha92 napisał/a:
Poza tym nie sprzedadzą Ci. Laughing

Ty nie znasz ludzi biggrin Czego się nie robi dla kasy?Razz A pozatym kto powiedział że wibratory można sprzedawac ludzią którzy ukonczyli 18 rok życia?:>
Anonymous - Nie 14 Lis, 2004 21:59
Temat postu:
A ja myślałem ze to taka marka samochodów
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 19:37
Temat postu:
To je takie sos cu wyglada jak maszanka tylko ze wklada sie do niej baterie lub akumulator od samochodu i to sie wtedy rusza tak na boki
Anonymous - Pon 15 Lis, 2004 19:43
Temat postu:
http://pieszczoszek.pl/images/1605.jpg <--- np. to :]


alo to nowość :

http://img.interia.pl/komputery/nimg/komp442993.jpg

wibrator pod usb do pc :D
Akacja12 - Wto 16 Lis, 2004 14:06
Temat postu:
wredus cośtam. Nie powinieneś takich zdjęć tutaj umieszczać ponieważ tu też wchodzą ludzie 9-10 letni. Ja też nie chciałabym tego oglądać :/
kicp - Wto 16 Lis, 2004 14:20
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
wredus cośtam. Nie powinieneś takich zdjęć tutaj umieszczać ponieważ tu też wchodzą ludzie 9-10 letni. Ja też nie chciałabym tego oglądać :/


to nie wchodź w te linki? Neutral
Ona89 - Wto 16 Lis, 2004 15:20
Temat postu:
Akacja12 napisał/a:
wredus cośtam. Nie powinieneś takich zdjęć tutaj umieszczać ponieważ tu też wchodzą ludzie 9-10 letni. Ja też nie chciałabym tego oglądać :/


Przecież pod nazwą tego działu jest dokładnie napisane " Posty w tym dziale mogą zawierać treści nie odpowiednie dla dzieci. Wchodzisz na własną odpowiedzialnośc." Dziecko, które tu wchodzi jest przygotowane na to, że może zobaczyć tu coć dla niego nieodpowiedniego. A tak po za tym. Akacjo12 to nie jest takie okropne zdjęcie. W wielu gazetach umieszczane są zdjęcia prezerwatyw są nawet często reklamowane w TV, a dla mnie prezerwatywa, a wibrator niczym się za bardzo nie różni.
Akacja12 - Wto 16 Lis, 2004 20:19
Temat postu:
no dobra wygłupiłam sie wybaczcie Smile
Anonymous - Sro 17 Lis, 2004 00:12
Temat postu:
Witam.
Każdy ma prawo do błędu. A co do tego super-nowego wibratora ze złączem usb, to się uśmiałem nieźle. biggrin
Pozdrawiam Kwiat
Anonymous - Pią 10 Gru, 2004 16:57
Temat postu:
wibrator to taki sztuczny penis (gumowy) który wibruje. Laughing
roger-1989 - Pią 10 Gru, 2004 17:25
Temat postu:
Ty a co to ma być, chyba nie ołówek!
Miracle - Sob 11 Gru, 2004 19:14
Temat postu:
To jest sztuczny penis ktory wibruje(na baterie). Surprised
Anonymous - Nie 12 Gru, 2004 18:59
Temat postu:
Miracle napisał/a:
To jest sztuczny penis ktory wibruje(na baterie). Surprised


Napisałaś to samo, co Gabra! Confused

Tak, zazwyczaj korzystają z niego samotne kobiety. Wink
Pan_Feanor - Sro 15 Gru, 2004 09:49
Temat postu:
CO tu napisać aby niewyjść na zbyt wyuzdanego :]....
Oczywiście żaden kawałek plastiku z oscylatorem harmonicznym niemoże się równać z kawałkiem soczystego mięcha Twisted Evil
nika - Wto 21 Gru, 2004 14:29
Temat postu:
Tak jak napisała ona89 przed wewjściem na ten dział można przeczytać że wchodzi sie tu na własną odpowiedzialność. Jak by jakieś dziecko to zobaczyło to pewnie by niewiedziało co to jest i do czeo służy.
Pan_Feanor - Wto 21 Gru, 2004 16:32
Temat postu:
nika napisał/a:
Tak jak napisała ona89 przed wewjściem na ten dział można przeczytać że wchodzi sie tu na własną odpowiedzialność. Jak by jakieś dziecko to zobaczyło to pewnie by niewiedziało co to jest i do czeo służy.


Przepraszam czy panna wieży w bociana ???.... czy to tylko udawana naiwność....
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 20:16
Temat postu:
nika napisał/a:
Tak jak napisała ona89 przed wewjściem na ten dział można przeczytać że wchodzi sie tu na własną odpowiedzialność. Jak by jakieś dziecko to zobaczyło to pewnie by niewiedziało co to jest i do czeo służy.


Khym khym. Dowiedziałoby się z postó i załączonych zdjęć. Wink Razz
Anonymous - Wto 21 Gru, 2004 20:23
Temat postu:
Pan_Feanor napisał/a:
CO tu napisać aby niewyjść na zbyt wyuzdanego :]....
Oczywiście żaden kawałek plastiku z oscylatorem harmonicznym niemoże się równać z kawałkiem soczystego mięcha Twisted Evil

Myslę, że raczej Ci nie chodzi o wolowinkę ze sklepu, bywasz czasem niesmaczny (też tak mam... bywa)
A co do tego, ze samotne kobiety to podobno to zależy od potrzeb, te z partnerem muszą niektóre częściej, niektóre żadziej...
Pulkownik Nikt - Wto 21 Gru, 2004 23:58
Temat postu:
Juz wiadomo jaka jest pasja Pana Fenora :> Ale tu sie zgodze . Zadnej babie zaden dildos nie zastapi chlopa. Chyba ze ma jakies zboczenie :]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group