Dzieci OnLine

Fotografia - fotografika ...

Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 16:15
Temat postu: fotografika ...
Wiecie mam duzo pasji ale ostatnio interesuje sie fotografika i chcialabym po skonczeniu gimnazjum isc do liceum fotograficznego ale nie wiem:) co mozna robic po studiach fotograficznych? dokladniej
Malvina - Czw 11 Lis, 2004 18:34
Temat postu:
Być np. fotoreporterką biggrin Albo pracowac w jakims studiu i tam zdjęcia do gazet robic (chodz mi np. o takie coś jak pleyboyu(tak sie pisze?Razz) czy w brawie...) Możesz tez jedzcic do jakiś krajów np. takich jak Irak i tam robić zdjęcia wojny
Anonymous - Czw 11 Lis, 2004 22:25
Temat postu:
Ciekawe ja bym wybrała ze jezdzic do roznychkrajów Smile ale hmmm raczej nie do Irakow i innych wojny.. Confused
Malvina - Pią 12 Lis, 2004 11:20
Temat postu:
No to może mogłabys jezdzic gdzieś do Afryki lub Ameryki i robić zjdęcia malpom...tygrysom... i innym zwierzątkom Wink
Anonymous - Sob 13 Lis, 2004 19:38
Temat postu:
Hahahaha no w sumie fajne lubie zwierzatka.... wiec zaden problem:) Mr. Green
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 19:10
Temat postu:
chyba nie fotografiką tylko fotografią...
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 19:46
Temat postu:
Tak, fotoreporterem. Jeździć do Iraku, robić zdjęcia zmasakrowanym ciałom, samobójcom. Jeździć na wojny, robić zdjęcia rozstrzelanym żołnierzom, jakimś walającym się po polu ciałom itp. Co szef każe, ty robisz.

Ale ma to też dobre strony - jeździsz do Wenecji, w góry, dziewicze puszcze i robisz zdjęcia do gazetek.
2 strony. Fajnie Wink
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 20:23
Temat postu:
hm.... zawsze chciałam podrózowac... wiec moze fotoreporterka:) ale z tym Irakiem to mnie przeraziłas Tavion Laughing
Anonymous - Sob 18 Gru, 2004 20:26
Temat postu:
a p. Waldemar Milewicz jak zginął? był fotoreporterem/reporterem
Mała - Sro 22 Gru, 2004 08:22
Temat postu:
zapał czasem ne wystarcza.. ale życze powodzenia.
ja ogólnie nie wiąrze przyszłości z fotografią, amatorstwo wystarcza. czasem wcale nie trzeba być profesjonalistą żeby robić dobre zdjęcia. Choć liceum do jakiego idę (prawdopodobnie ide) ma profil artystyczny z fotografią.
nika - Sro 29 Gru, 2004 20:56
Temat postu:
Mała ma rację zaopał czasem niewystarcza.Chętnie zobaczyłabym twoje zdięcia. Po studiach może zostać np.fotoreporterką będziesz wtedy pracować w gazecie lub w studiu fotograficznym. Może za jakiś czas dowiemy się z gazet że pewna dziewczyna została wielką mistrzynią fotografii dzięki radą ludzi z forum. Very Happy Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group