Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Gitara

Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 15:50
Temat postu: Gitara
Właśnie zaczęłam uczyć się grać na gitarze i mnie nieźle bolą paluszki, ale na forum musze wejść i napisac małe co nie co Smile przyszedł mi do głowy pomysł zapytania się czy na forum dużo osób umie grać na gitarze. A jesli tak to na jakiej gra Smile max. 3 odpowiedzi
Nikita - Nie 05 Wrz, 2004 15:54
Temat postu:
Nie umiem grać na gitarze , bo nigdy nie probowalam. Interesuję się innymi instrumentami np. fortepian , pianino i flet - na nich gram
Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 16:16
Temat postu:
Nie umiem. Chcialabym sie nauczyc, ale w moim miescie trzeba miec akustyka, zeby sie uczyc, a ja nie mam i na pewno predko nie sobie nie kupie, bo ostatnio zakupilam nowy deck w Mentorze.
Malvina - Nie 05 Wrz, 2004 17:03
Temat postu:
Ja rowniez nie umię ..
panienka_wierzba - Nie 05 Wrz, 2004 17:33
Temat postu:
tak Elfko wiesz dobrze, że sama może już niedługo zacznę się uczyć (nie bede płacić tylko jakiś znajomy/znajoma będzie mnie uczła) na elektryku =] a Tobie życze wiele sukcesów w nauce Mr. Green
Pulkownik Nikt - Nie 05 Wrz, 2004 19:47
Temat postu:
Ja umie jedynie 4 chwyty na elektrycznej Razz ( a dokladniej jedna piosenke Smile )
Umiem: e, A , C , D .
Moze sie keidys wiecej naucze ;D
Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 21:22
Temat postu:
panienka_wierzba napisał/a:
tak Elfko wiesz dobrze, że sama może już niedługo zacznę się uczyć (nie bede płacić tylko jakiś znajomy/znajoma będzie mnie uczła) na elektryku =] a Tobie życze wiele sukcesów w nauce Mr. Green

Ja się uczę na klasyku kolegi, ale jeśli mi podejdzie, to mamusia kupi jakąś gitarkę - ona chce akustyka, ale ja marzę o elektryku, albo basówce, a jak na razie ledwo pisze obolałymi paluszkami
mroweczka - Nie 05 Wrz, 2004 21:39
Temat postu:
Ja takż enie posiadam umiejetności gry na gitarze Mr. Green Moja koleżanka gra od roku tylko na arzie pojedyncze nutki(szczerze mówiąc na Dzień Chłopaka jak chciałą zagrać Sto Lat na gitarze to nam tylko siarę zrobiła,ale OK Rolling Eyes) imoja przyjaciółka też będzie się uczyć Smile
Idda - Nie 05 Wrz, 2004 22:04
Temat postu:
Ja teżnie umiem...albo raczej teżumiem tylko parę chwytów na pudle...np.A,A7,D,D7,e,E,fis....takie i inne...no i oczywiście C Very Happy i Gbiggrin..i a...biggrinbiggrinA tak na codzień to gram na skrzypcach i trochę na fortepianie(tzn.umiem w basowym kluczu czytać,ale fortepian jest tylko moim instrumentem dodatkowym w muzycznej:D)
klacz - Nie 05 Wrz, 2004 23:31
Temat postu:
A mnie miał nauczyć brat 2 lata temu. Jak się zkończyło? na gadkach 'jak wymienię struny to Cię nauczę' ale już nei ma szans bo brat się wyprowadził...a nie chce mi się do niego łłazić...i tak by nie miał dla mnie czasu Rolling Eyes

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group