Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - JAKI STYL MUZYKI LUBISZ NAJBARDZIEJ??

Keska - Nie 05 Wrz, 2004 12:19
Temat postu: JAKI STYL MUZYKI LUBISZ NAJBARDZIEJ??
GŁOSUJCIE! Maksymalnie możecie zaznaczyć 3 odpowiedzi! Może za dużo nie ma tych styli, ale to dlatego, że ja głosuję na klasyczną i poezję śpiewaną! (wywnioskujcie sami)
mroweczka - Nie 05 Wrz, 2004 14:39
Temat postu:
A czemu nie ma rocka? Mr. Green Ja zagłosowałam na metal.
Malvina - Nie 05 Wrz, 2004 14:40
Temat postu:
Hh i rap to jest to samo ... Ja zagłosowalam na hh i rap .
Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 15:37
Temat postu:
Skoro HH i rap są osobno to powinnaś oddzielić metal i rock, bo to zasadnicza różnica. Niewierna Razz . Zagłosowałam na metal i inne mając na mysli muzykę kojącą uszy czyli rock
Anonymous - Nie 05 Wrz, 2004 15:37
Temat postu:
Skoro HH i rap są osobno to powinnaś oddzielić metal i rock, bo to zasadnicza różnica. Niewierna Razz . Zagłosowałam na metal i inne mając na mysli muzykę kojącą uszy czyli rock
panienka_wierzba - Nie 05 Wrz, 2004 17:36
Temat postu:
ja na rock i na inne bo nie ma metalu gotyku ani wielu innych na które bym zagłosowała =]
Nikita - Pią 10 Wrz, 2004 21:29
Temat postu:
Ja zagłosowałam na Pop ( ale tylko w dobrym wykonaniu ) , Hip Hop i Muzykę Klasyczną Smile Wink
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 15:36
Temat postu:
Ja lubie Metal i Rock i przeboje z wszystkich innych rodzajów
sami10 - Sro 15 Wrz, 2004 18:24
Temat postu:
myslałam że większość wybierze hip-hop!
Malvina - Sro 15 Wrz, 2004 19:55
Temat postu:
No bo ludzie myslą ze hh to tylko przeklinanie ... Gdyby się wsłuchac w text ... to jest lepszy od ryczenia LP
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 21:49
Temat postu:
Mam szacunek do hip hopowych zespolow undergroundowych, jak np. Uklad Warszawski, ale po prostu nie moge zniesc tego idiotycznego dissowania sie w tekstach takich debili jak Mezo, co sie kurde kloci o ksywke Razz Ale rozsmieszylo mnie "twoja siostra bardziej kocha mnie niz ciebir" hehe, przypominaja mi sie dziwki z mojej bylej klasy Wink
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 21:53
Temat postu:
Teraz to co puszczają w telwizji z HH to roznegliżowane babki tulą się do grubych raperów, którzy zarzucają tekstami "Fajna z ciebie laska, wczorajsza noc była spoko, robić lubi..." i tak dalej i o melanżach.
Anonymous - Sro 15 Wrz, 2004 22:15
Temat postu:
Ale zobaczcie... MTV Polska cenzuruje np. Kelis, gdzie pada słowo "dick" i "shit", a nie ceznzuruje polskiego HH. Tam co chwila pada słowo "pier...".
Zapamiętałam jakiś kawałek. Nie pamiętam wykonawcy:
(Dzwoni telefon)
"-Co robisz?"
"-Piszę"
"-Teledysk!"
"-O kur..!!!"
....................
Bez cenzury. A większości widzów MTV P. "wiszą" amerykańskie bluzgi. Polskie zawsze zrozumieją. Neutral
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 06:51
Temat postu:
Dzień dobry.
Zagłosowałem na metal i na "Inne" mając na myśli rock. Wink I to raczej tyle, o HH więcej nie powiem jak tylko to, że go...Po prostu nie lubię.
Pozdrawiam.
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 08:27
Temat postu:
Ja zaglosowalam jak KoT ;]
Malvina - Czw 16 Wrz, 2004 14:19
Temat postu:
Tez nie lubie takich piosenek hh gdzie dziewczyny w rozwalonym dekoltem tulą się do raperow ... Wink . Lubię inne ... :>
Anonymous - Czw 16 Wrz, 2004 15:24
Temat postu:
No iwesz swojego czasu kilka lat temu przez jakis czas słuchałam Peji... ale wtedy HH był inny. Nie był aż taki melodyjny i miał jakiś sens, sensowne słowa. Mam jedną ze starszych kaset Peji... teraz to tylko jakieś popowe brzmienia i byle jaki gostek wyskakuje na tedyskach śpiewając o tym co ten z teledysku przed nim i z jeszcze wcześnijeszego... a każdy nadaje na innych mówiąc, ze to on tworzy prawdziwy HH.
Malvina - Czw 16 Wrz, 2004 16:31
Temat postu:
Ja Peji słucham .. ale bardzo rzadko .. Zgadzam się z wszystkimi Twoimi słowami ...Śpiewają tzw. hiphopolo a naskakują na innych mowiac ze to on spiewa ... Za tymi piosenkami ktore sie ukazjują ... nie przepadam ... Śpiewają o byle czym ... zeby tylko było . Np. takie " Suczki " . Niewiem co w nich takiego fajnego .. - w tej piosence . Ja słuchając tej piosenki uznałam z zespol Ascetoholix uznaje wszystkie wysokie laski z dekoltem i krotkiej miniowie za suczki ... albo " wąska w pasie , dobrze pcha sie " Neutral . Zostawie ten fragment bez komentarza ...
homyck - Pią 17 Wrz, 2004 07:56
Temat postu:
Nie no, ci, co mnie znają to wiedzą JAK głosuje sie na takich aukcjach :P

HH , Rap ( to samo , ale co tam ... ) i ... metal ! :P

*W czarnym stroju z very mocno bardzo poważną miną* Słucham Linkin Park... ROTFL XD

Naomi - Sob 18 Wrz, 2004 10:37
Temat postu:
Ja zagłosowałam na Hip-hop i Pop Smile
Chesterka - Czw 30 Wrz, 2004 19:08
Temat postu:
Ja głosowałam na metal i inne mając na myśli oczywiście rock. Też uważam że HH sszedł na psy. Pomijając "Suczki" na których podczas dyskoteki można sobie pogibać, ale widzieliście ten teledysk, w którym taki gostek jest z dziewczyną u psychologa, a później rzuca kasą i gdzieś tam jedzie śpiewając texty w stylu "byłaś tylko na jedną noc, może jak dojrzeję będziesz miała większe szanse"?! Przecież to jest beznadziejne!!!!! Na dodatek ten gostek sepleni! Żenada.... Neutral Albo taka Brodka. Słyszałam, że ma 15 lat, a wystylizowała się na jakieś dwadzieścia. Lekka przesada Confused
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 19:58
Temat postu:
Niee, Brodka ma z 18... A widzialas Jojo? Ponoc dziewczynka ma 13 lat, hehe Smile
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 20:03
Temat postu:
Jojo to niezła lipa... dziewczyna ma 13 lat, tak tak Nena. A ma tapetę jak mało, teledysk kręci w liceum (in Amerika się idzie od 14/15 lat) a drugim teledysku wygląda jak podróba Jennifer Lopez. Dziękuje bardzo za takiego idola. Według mnie ona nie jest dopuszczona do słowa i tylko robi to co jej każą. Jest za młoda jak na wielką gwiazdę muzyki pop typu Madonna, która się trzyma nieźle długo
Chesterka - Czw 30 Wrz, 2004 22:48
Temat postu:
Nany nie słyszałam, za to Jojo jest zdecydowanie za.......... Nie uważacie, że to całkiem zabawne? Nana - Jojo hehe Very Happy
Anonymous - Czw 30 Wrz, 2004 22:58
Temat postu:
Ja tam nie wiele śmiesznego widzę...
A mam pytanie Chesterka jakich zespołów tak bardziej słuchasz? Wiesz o co mi chodzi Linkin park na pewno, a jeszcze jakich Smile bo chyba sie jeszcze na ten temat nie wypowiadałaś Smile
Malvina - Pią 01 Paź, 2004 08:08
Temat postu:
Chesterka napisał/a:
ale widzieliście ten teledysk, w którym taki gostek jest z dziewczyną u psychologa, a później rzuca kasą i gdzieś tam jedzie śpiewając texty w stylu "byłaś tylko na jedną noc, może jak dojrzeję będziesz miała większe szanse"?! Przecież to jest beznadziejne!!!!! Na dodatek ten gostek sepleni! Żenada.... Neutral

To jest inaczej .... "A ty na jedną noc jesteś musisz to wiedzieć " ... Razz a co z tym dojrzewaniem " Dziewczyno po co Ci taki chłopak ? ..... za kilka lat dojrzeje wreszcie " biggrin Tylko to chciałam napisac . Co do tej JoJo .... Czytałam ze ma 13 lat .. ale mi sie jakos nie chce wierzyć
Anonymous - Pią 01 Paź, 2004 14:33
Temat postu:
Ma 13 lat i jest z Polski Jojo się wzięło od jej inicjałów, dzisiaj koleżanka mi o tym mówiła. Jak dla powinna być Jajo, bo ma idealnie jajowatą głowę.
Malvina - Pią 01 Paź, 2004 15:51
Temat postu:
Z POlski ?! O tym niewiedziałam :]
A jakie macie zdanie na piosenke - Mandaryna-Here go again ( chyba tak sie pisze ;p)
Ja tylko dodam od siebie .... że mandaryna nie umie smiewac.. bleh .. i ten klimat disco-pola... Wink A co wy myslicie na temat tej piosenki ?
panienka_wierzba - Pią 01 Paź, 2004 16:54
Temat postu:
Here I go again, taaaaaaaaak kocham tą piosenkę kiedy ją usłyszałam rzuciłam w kąt moje trampki, stare podarte dzinsy, wyrzuciłam z kompa od razu Credki, Within Temtation, WłochAtego i wogóle bo ta piosenka to jest "to" o czym zawsze marzyłam =) usłyszałam ją stosunkowo niedawno ale płytę muszę kupić Smile
Malvina - Pią 01 Paź, 2004 18:55
Temat postu:
Lol =PP ...
Co do JoJo... w jakiejś gazecie pisało ze ona jest z USA... przed chwilą czytałam :]
panienka_wierzba - Pią 01 Paź, 2004 19:20
Temat postu:
kureee a ja tej JOJO czy JAJO czy jak jej tam nie widziałam ani nie słyszałam -_-
Anonymous - Pią 01 Paź, 2004 19:22
Temat postu:
Na pewno nie z Polski... Moze ma jakis dziadkow w Polsce, ale Polka nie jest, za dobbry ma akcent.
Pulkownik Nikt - Pią 01 Paź, 2004 19:47
Temat postu:
A kto to ta Jojo? Smile
Chesterka - Pią 01 Paź, 2004 22:17
Temat postu:
Malvina napisał/a:

A jakie macie zdanie na piosenke - Mandaryna-Here go again ( chyba tak sie pisze ;p)
Ja tylko dodam od siebie .... że mandaryna nie umie smiewac.. bleh .. i ten klimat disco-pola... Wink A co wy myslicie na temat tej piosenki ?


Ja uważam, że Mandaryna w ogóle nie umie śpiewać, i że wydali jej płytę tylko dzięki M. Wiśniewskiemu Rolling Eyes A na dodatek angielskiego też nie umie Razz
Anonymous - Pią 01 Paź, 2004 22:20
Temat postu:
Cytat:
A kto to ta Jojo?
Miala jakis miesiac temu taki pol-hit... Dotarl najwyzej na 5 miejsca list przebojow... Jak nie ogladalo sie muzycznych stacji tv, to wlasciwie nie bylo szans jej zobaczyc, bo raczej nie bylo jej w 30 tonach, czy Pop liscie... Ot, gwiazdka jednego przeboju, jak Stacie Orrico, Michele Branch i tym podobne dziewuszki o których od dawna sie nie mowi... I tu musze pochwalic Britney - wie dziewczyna co zrobic, zeby nie zostac stracona z wierzcholka, jak tamte... Swego czasu bylo o niej cicho, ale znow jest na listach i okladkach brukowcow.
Chesterka - Pią 01 Paź, 2004 22:27
Temat postu:
elfkaNenar napisał/a:
Ja tam nie wiele śmiesznego widzę...
A mam pytanie Chesterka jakich zespołów tak bardziej słuchasz? Wiesz o co mi chodzi Linkin park na pewno, a jeszcze jakich Smile bo chyba sie jeszcze na ten temat nie wypowiadałaś Smile

Ja lubię Papa Roach, Rammestein, Good Charlotte i takie inne... Smile
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 14:08
Temat postu:
Kiedyś słuchałam tych zespołów Smile A Rammsteina nadal słucham chociaż wolę starsze piosenki takie jak "Mutter", "Ich will"
Trzeba było jeszcze zrobić opcje nu metal, bo to hmmmm... z metalem według mnie ma niewiele wspólnego.
panienka_wierzba - Sob 02 Paź, 2004 16:07
Temat postu:
wczoraj pod wieczór pułkownik podał mi adres jakiegoś bloga na mylogu, chyba www.love-jojo.mylog.pl myślałam że sie pożygam i posikam jednocześnie jak na niego weszłam boze i to dziecko ma 13 lat tak? ja sie nie zdziwie jak za rok maksymalnie 2 będą o niej plotki łazić że jest w ciązy z jakimś aktorem -_- ja pierdziele, nigdy tej laski nie słyszałam wiec jak usłyszałam muzyke w tle tego bloga to sie poddusiłam ze śmiechu =)
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 16:31
Temat postu:
Tej piosenki nie slyszalam akurat... Ale jest identyczna jak tamta.
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 17:10
Temat postu:
Ona jest brzydka, mała i grubaśna. Neutral
A pfu, a oni robią z niej gwiazdę. Szczerze mówiąc, wygląda mi na jakąś lolitę... Neutral
Anonymous - Sob 02 Paź, 2004 17:56
Temat postu:
Na tym zdjęciu wygląda jeszcze bardziej pokemoniasto. Wiecie co jest w tym najgorsze, ze takie wielkie gwiazdy jak James Hetfield... no dobra powiedzmy o wielkich gwiazdach typu Madonna, bo jest gwiazdą jest... nawet mi się podoba jej parę piosenek szczegulnie "Frozen". A po za tym ona się utrzymuje paręnaście ładnych lat, ale no cóż nie o madonnie miałam pisać.
A więc Jojo jest Polką Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad tak straszna rzeczywistości ona jest Polką tak jak Lepper i inni tacy. Może wam później zamieszczę z nią wywiad, bo koleżanka ma Viva Fakt.
Ciekawe pod którą latarnią ona stoi? Albo za którym hipermarketem w tych ciuchach i tym makijażu, jak ja sama rzadko się maluję, a jak coś to tylko na specjalne okazje.
mroweczka - Sob 02 Paź, 2004 21:12
Temat postu:
O pierdziule -__-Ale lolita... Geek Ubiera,maluje się jakby miała z 30 lat. Jednym słowem-próbuje być przebojowa. Średnio jej to wychodzi -___-
Anadriel - Nie 31 Paź, 2004 21:07
Temat postu:
METAL!! uwielbiam metal... Love to jest bóstwo!!
Idda - Pon 01 Lis, 2004 19:15
Temat postu:
Zagłosowałam na metal,klasyczną i inne(rock Razz) biggrin A co do tej JoJo,to rzeczywiście głupia....wiecie,ze ona czasem poderwie chłopaka,a po 2 dniach go rzuca????I w ten sposób twierdzi ,że jest niezalezna... Evil or Very Mad Mad Shocked
Anonymous - Wto 02 Lis, 2004 11:42
Temat postu:
Ja jakbym ją spotkała to wyminęłabym ochronę, zasadziła z glana między oczy, poszłabym na jakąś rozprawę, a za ten czas bym założyła zespół metalowy i się wypromowała na aferze i tyle by było dobrego z JoJo. A pierwszym teledyskiem by był jakiś ośmieszający JoJo cover jej piosenki Cool
Gothic - Wto 02 Lis, 2004 12:37
Temat postu:
Ja zagłosowałam na "Inne", bo mi brakuje tutaj gothic roku lub gothic metalu [nie widzę, zresztą między tym różnicy:P]


Pozdrawiam

[mój pierwszy post, tutaj:P]

Pulkownik Nikt - Wto 02 Lis, 2004 14:30
Temat postu:
Cytat:

[mój pierwszy post, tutaj:P]


Zatem witamy i mamy nadzieje ze nie sprawisz klopotu a wrecz przeciwnie :] Moze powiesz cos o sobie?Smile ( ciekawski dzisiaj jestem Smile )
I sie tak spytam jeszcze: Na avatarze to ty?Smile) Bardzo ladna twarz na tym zdjeciu jest ;]
panienka_wierzba - Czw 04 Lis, 2004 13:32
Temat postu:
o witam panienkę Gotkę =) podzielam Twoje zainteresowania muzyczne =) też lubię goth.
arekk - Nie 14 Lis, 2004 12:17
Temat postu:
Metal i tylko metal
kicp - Nie 14 Lis, 2004 20:25
Temat postu:
dlaczego do jasnej ciasnej nie ma Rocka?
Lubię muzykę alternatywną
justka007 - Wto 16 Lis, 2004 16:55
Temat postu:
Ja najbardziej lubie rocka, ale pop też.
Akacja12 - Wto 16 Lis, 2004 21:31
Temat postu:
a mi sie właśnie strasznie podoba piosenka Brodki (ta o zegarze i drzwiach Razz), w sumie słucham apocalypticy bo bardziej mi odpowiada ich przeróbka niż oryginał metalicy. Lubie takze system of a down chop suey, toxicity (nie britney:P), lubie The Rasmus (troche mało oryginalne:P), evanescente, lubie także HH troche ale jest to mała garstka piosenek które mi sie akurat spodobały lub po prostu kojarzą mi się dobrze. są to skamieniali i jak zapomnieć. Słucham też klasyki sporadycznie i poezji śpiewanej. Krótko mówiąc słucham prawie wszystkiego Razz jedynej muzyki jakiej zupełnie nietrawie to techno.
kicp - Sro 17 Lis, 2004 11:27
Temat postu:
odmienia sie 'apocalyptiki i metalliki'.

co ja moge powiedzieć o Twojej muzyce...cóż, sam pop i radiowe hity [moze poza apocalypticą]
roger-1989 - Pią 26 Lis, 2004 22:39
Temat postu:
ja lubie metal i hip-hop
GothicLolita - Pon 02 Lut, 2009 11:18
Temat postu:
O ! Widzę, że metal rządzi! : D
Chociaż słucham gotyckiego rocka [Moi Dix Mois], Grunge [Nirvana], no i metal : D [Slipknot] XD
hippie - Pon 02 Lut, 2009 15:34
Temat postu:
punk, blues, rock, metal
Anonymous - Pon 02 Lut, 2009 16:47
Temat postu:
electronic,disco,electronic,electronic,electronic,trance,chiptune,chiptune,trance. Wystarczy?
@siex - Pon 02 Lut, 2009 18:57
Temat postu:
Pop, Hip- Hop i czasami Rap!
Tremere - Pon 02 Lut, 2009 19:41
Temat postu:
boze moj gust sie tak zmienil, teraz slucham raczej psychobilly, rockabilly, rocksteady, r'n'ra, troche electro, glamrocka, no i drum'n'bass <333
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 02:03
Temat postu:
Uu. Muzyka do Jumpstyle, hip-hop. Ogólnie słucham w becie gg8 ały czas radia "Freszzz" Razz
Duchu - Sro 24 Cze, 2009 20:55
Temat postu:
Rock, Metal
Maziak - Czw 25 Cze, 2009 09:33
Temat postu:
Ja również glosowałam na Metal i inne a tu na myśli miałam Rock i Reggae
Mikołaj - Czw 02 Lip, 2009 01:40
Temat postu:
Tylko Rock i Hip Hop
Anonymous - Czw 02 Lip, 2009 10:48
Temat postu:
gdzie tutaj jest chociaż jeden gatunek elektroniczny? Smile
Anonymous - Czw 02 Lip, 2009 11:25
Temat postu:
Metal i rock to badziewia!!!!!!!
Ja dałem disco i inne w sensie że techno!!!
Mikołaj - Czw 02 Lip, 2009 12:24
Temat postu:
Władysław66 napisał/a:
Metal i rock to badziewia!!!!!!!
Ja dałem disco i inne w sensie że techno!!!

Mówił ci już ktoś, że o gustach się nie dyskutuje. Co lubisz to lubisz więc nie pisz, że inne style muzyki, których nie lubisz to badziewia.
Anonymous - Czw 02 Lip, 2009 12:42
Temat postu:
No i co z tego??Wolny kraj wyraziłem swoje zdanie!!!!! i cicho więc!!!
Mikołaj - Czw 02 Lip, 2009 22:36
Temat postu:
Władysław66 napisał/a:
No i co z tego??Wolny kraj wyraziłem swoje zdanie!!!!! i cicho więc!!!

Wolny, ale nie dla debili.
Tremere - Czw 02 Lip, 2009 23:10
Temat postu:
Chippy napisał/a:
gdzie tutaj jest chociaż jeden gatunek elektroniczny? :)

disco. electroclash to zmodyfikowane disco, chyba powinieneś takie rzeczy wiedziec skoro zajmujesz sie muzyka.
Luke_Skywalker - Pią 03 Lip, 2009 11:23
Temat postu:
a rap to hip hop biggrin ale to szczegół
Tremere - Pią 03 Lip, 2009 11:38
Temat postu:
rap to muzyka a hip hop subkultura.
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 11:40
Temat postu:
Tremere napisał/a:
disco. electroclash to zmodyfikowane disco, chyba powinieneś takie rzeczy wiedziec skoro zajmujesz sie muzyka.


Wiem, ale mi disco bardziej się kojarzy z latami 70'tymi, w których nie było syntezatorów. A nawet w "normalnym" disco syntezatory są raczej dla picu (chyba że chodzi o eurodisco czy italodisco, to jest już mistrzostwo), ponieważ i tak wszystkie dźwięki są powtarzane i to raczej samplery są ;]. A ja jak piszę - muzyka elektroniczna - to mi chodzi o prawdziwą, czystą muzykę (trance też czasem może być, ale też jest "stereotypowe).

[ Dodano: Pią 03 Lip, 2009 10:43 ]
A, i nie lubię gdy jakiś mały pakerek idzie z komórką przez miasto nastawioną na np. 50 centa (którego oczywiście kompletnie nie rozumie) i twierdzi że jest spox. A rap to muzyka, hiphop to subkultura jak Tremere napisała.
Tremere - Pią 03 Lip, 2009 13:23
Temat postu:
wiadomo ze kiedys nie bylo mozliwosci zeby tworzyc muzyke na takim poziomie jak teraz, ale gdyby nie kiczowate italo disco to teraz nie byloby nawet techno :p a trance jest boskie, nie wyobrazam sobie imprezy bez hardstyle. szkoda tylko ze ludzie poszli na latwizne i z takich majstersztykow zrobili głupie napier*alanki dobre na wiejskie wixy. i potem muzyka klubowa jest kojarzona z bialymi kozakami i irokezikami. bylam na sensation black 2007 i moge powiedziec ze z reka na sercu polecam te impreze, tam jest prawdziwa muzyka elektroniczna biggrin (tzn. nie polecam niepelnoletnim i przeciwnikom narkotykow)
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 13:51
Temat postu:
Tremere napisał/a:
wiadomo ze kiedys nie bylo mozliwosci zeby tworzyc muzyke na takim poziomie jak teraz, ale gdyby nie kiczowate italo disco to teraz nie byloby nawet techno :p a trance jest boskie, nie wyobrazam sobie imprezy bez hardstyle. szkoda tylko ze ludzie poszli na latwizne i z takich majstersztykow zrobili głupie napier*alanki dobre na wiejskie wixy. i potem muzyka klubowa jest kojarzona z bialymi kozakami i irokezikami. bylam na sensation black 2007 i moge powiedziec ze z reka na sercu polecam te impreze, tam jest prawdziwa muzyka elektroniczna biggrin (tzn. nie polecam niepelnoletnim i przeciwnikom narkotykow)


Akurat z tym muszę się zgodzić. Moi koledzy z klasy twierdzą że italodisco to g*wno jakieś, a discopolo i techno (nie mówię tutaj o trance, które "ma przekaz") to jest nowa szkoła jazdy i jest cool. Nawet czysta muzyka eletroniczna (coś w moim stylu, clubbing + progressive) to dla nich nic. Nie wiedzą co to znaczy muzyka ;]. I jeszcze "chodź tu do mnie", twierdzą że ten tekst to poezja. Hłęhłę.
Tremere - Pią 03 Lip, 2009 13:55
Temat postu:
ale ja też kiedyś kładłam wszystko do jednego wora z szyldem 'techno', potem odkrylam drum&bass i zaczelam sie interesowac. teraz imprezy ze zwykla muzyka mnie nie bawia Razz wiec moze wszystko przed nimi biggrin
Anonymous - Pią 03 Lip, 2009 14:34
Temat postu:
Być może, a, mam pytanie - czy twierdzisz że Chemical Brothers to drum'n'bass, bo o to to rzekomo spierają się najwięksi fachowcy biggrin.
Tremere - Pią 03 Lip, 2009 14:57
Temat postu:
jak dla mnie nie - za slabe na dnb
quara99 - Sob 04 Lip, 2009 10:52
Temat postu:
ja słucham rocku i metalu Wink
Anonymous - Sob 04 Lip, 2009 11:50
Temat postu:
Tremere, wydaję mi się, że chcę tworzyć clubbing. Niedługo wstawię jakiś przykład ;].
Anonymous - Pią 10 Lip, 2009 14:09
Temat postu:
A u mnie- co jest bardzo, bardzo dziwne- klasyczna, metal i rock.
Luke_Skywalker - Pon 13 Lip, 2009 12:55
Temat postu:
Ja też lubię klasyczną i rap biggrin
ana9924 - Wto 04 Sie, 2009 16:22
Temat postu:
Ja wybrałam hh Very Happy
Gestapo - Pią 04 Wrz, 2009 19:21
Temat postu:
Disco i pop. Może być też rock, ale tylko w wykonaniu Queen. Very Happy
Will96 - Sob 05 Wrz, 2009 16:53
Temat postu:
Metal i klasyk rządzą!!! Mr. Green

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group