Dzieci OnLine

SONDY ANKIETY - Jakie zwierzęta najbardziej lubicie?

mroweczka - Czw 02 Wrz, 2004 18:21
Temat postu: Jakie zwierzęta najbardziej lubicie?
ja zagłosowałam na KOŃ:] Lubię też koty i psy^^
Malvina - Czw 02 Wrz, 2004 20:14
Temat postu:
Ja lubie myszkiiiiiiiii biggrin Sa takie sprytne :> A szczegolnie moje !Razz . Oczywiscie nie moge zapomniec o moim szczurq ktory nie został podany ;( Ale rozumiem ... ;] Mało znane zwierze Wink
Anonymous - Czw 02 Wrz, 2004 20:50
Temat postu:
Ja zagłosowalam na inne, bo najbardziej lubię szczurki i świstaki. W tej ankiecie nie zauważyłam odpowiedzi psy, a na pewno dużo forumowiczów bardzo lubi psy. Chyba, ze psy zostały pominięte celowo.
mroweczka - Czw 02 Wrz, 2004 21:04
Temat postu:
Ojej na śmierć zapomniałam o psach! Laughing Czy mi sie tylko tak zdaje,czy moja ankieta zniknęła? Sad
--------------
dobra ja coś jak zwykle zepsułam,nie piszcie tutaj, zaraz zrobię nowy temat o tym Evil or Very Mad
Anonymous - Pią 03 Wrz, 2004 13:37
Temat postu:
ja lubie koty ale myszoskoczki też są fajne albo koszatniczka Smile
Anonymous - Pią 03 Wrz, 2004 15:19
Temat postu:
Czy tylko mi się tak wyświetla czy ankieta zbzikowała są ze 3 konie, kilka myszy i tak dalej!!! WOW ale długa ankieta. Chyba, ze mam zepsutego kompa.
mroweczka - Pią 03 Wrz, 2004 18:15
Temat postu:
Wiem, u mnie też tak jest bo za dużo namieszałam Elfka Mr. Green Dobra wiem,ze są 2 konie i koty za dużo i tak dalej,ale głosujcie cay czas na jedno tzn. jak głosujecie na konia to na tego,an którego wszyscy głosują.
Ale niezła ankieta nie? Mr. Green
klacz - Sob 04 Wrz, 2004 22:00
Temat postu:
Ja oczywiście zagłosowałam na konia(mam 5 koni):] Ale lubię też koty(mam 3...jeden Birmański w domu, jedno kocię dachowe w stajni, ale 3 mi uciekłSad ).
Nikita - Pią 10 Wrz, 2004 21:34
Temat postu:
Wow...ile tych zwierzaków...mienią mi się w oczach i chyba widzę je podwójnie , to wszystko przez to że za długo siedze przy kompie heeeehhh..... Wink

Szkoda ze możnabyło zaznaczyć tylko jedną odpowiedź. Najchętniej byym zaznaczyła te wszystkie zwierzaki... Ale musiaalm wybierac Crying or Very sad Smile
No i wybrałam PSA
Juwenta - Sob 11 Wrz, 2004 08:51
Temat postu:
Ja kocham psy i lubię bardzo króliczki, ale jednak zagłosowałam na króliki Smile
Monnaly - Nie 01 Lut, 2009 21:20
Temat postu:
Ja mam dziwne upodobanie, ponieważ... uwielbiam węże :0 ale lubię też psy Wink
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 02:05
Temat postu:
Pieski, myszki, szczurki, chomiczki, kotki i ogólnie modne zwierzaki biggrin
GothicLolita - Wto 03 Lut, 2009 10:44
Temat postu:
Ja tam każde zwierzątko mogłabym przygarnąć *w*
Moja klasa zebrała pieniądze i pojechaliśmy do Olsztyna, aby przywieść karmę, koce i miski dla zwierzaków ; ) Myślę, że to była super akcja.!
lampka666 - Wto 03 Lut, 2009 11:32
Temat postu:
Dodam, że na kotka już mam kuwetę, karmę oraz to co się do uwety wsypuję. Nie mam kota bo musiałem oddać, kot warczał na psa <hahaha>

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group