Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - bit connet/spirit

aku626 - Pon 15 Cze, 2009 20:51
Temat postu: bit connet/spirit
mam problem ze ściąganiem plików z torrentów instelowałem już 2 programy pierwszy działał ściągnął polowe filmu i zaprzestał myślałem że puźniej będzie lepiej ale niestety nie działało i ściągnołem bir spirit i też nie działa Sad wie ktoś czemu . Nie wyskakuje żaden błąd po prostu włanczam i nie nie ściąga jest i nie robi postępu po prostu stoi nic więcej... Sad
Anonymous - Pon 15 Cze, 2009 21:25
Temat postu:
To od tego nie zależy - po prostu nikt nie seedował.
aku626 - Wto 16 Cze, 2009 20:22
Temat postu:
ale tak w obydwu programach i z czterema produktami (różnymi)
eviltwin1 - Wto 16 Cze, 2009 20:52
Temat postu:
Ale co? Nikt nie seedował i już. To nie zależy od programu, czy czego tam chcesz.
Anonymous - Wto 16 Cze, 2009 20:58
Temat postu:
Jest roślinka. Kilka roślinek. Gdy ktoś chce coś z nich uzyskać, wyrywa je z ziemi. Wtedy ilość roślinek zmniejsza się.
I właśnie ty pobrałeś trochę tej roślinki. Ale zostawiłeś ją na noc i uschła. Nie nadaje się do użycia. Ktoś musi posadzić nową - seed -, żebyś mógł wziąć kolejną i dokończyć to, co chciałeś. Nawet przy użyciu kombinerek i nożyczek - programów - nie uda ci się tej roślinki wyjąć.
eviltwin1 - Wto 16 Cze, 2009 20:59
Temat postu:
Chippy, dziadzie. Mam prawa autorskie do tego :<. On mi to ukradł... za to ci się włamię do PC, albo chociaż sformatuję C:\.
Anonymous - Wto 16 Cze, 2009 21:02
Temat postu:
No co, jak mi to dawałeś to żadnych licencji, tak więc uznaję to za creative commons biggrin.
eviltwin1 - Sro 17 Cze, 2009 09:03
Temat postu:
Tamto powyżej, a dokładnie ''Jest roślinka. Kilka roślinek. Gdy ktoś chce coś z nich uzyskać, wyrywa je z ziemi. Wtedy ilość roślinek zmniejsza się.
I właśnie ty pobrałeś trochę tej roślinki. Ale zostawiłeś ją na noc i uschła. Nie nadaje się do użycia. Ktoś musi posadzić nową - seed -, żebyś mógł wziąć kolejną i dokończyć to, co chciałeś. Nawet przy użyciu kombinerek i nożyczek - programów - nie uda ci się tej roślinki wyjąć.'' Obejmuje copyright. Wszelkie prawa zastrzeżone. Od teraz : ). Usuń to, a nie zacznę ci zapychać dysku gołymi babami. Albo nie - gołymi facetami :>.
Anonymous - Sro 17 Cze, 2009 10:30
Temat postu:
Od teraz się nie liczy, mogłeś wcześniej pomyślić. A co do zapychania - wolę gołe baby : D.
eviltwin1 - Sro 17 Cze, 2009 10:37
Temat postu:
Gołe baby to nie kara, to przyjemność :>.
Ale nim to napisałem, to ty to wkleiłeś :<.
Anonymous - Sro 17 Cze, 2009 10:39
Temat postu:
Cytat:
Ale nim to napisałem, to ty to wkleiłeś :<.


Niezbyt rozumiem... Może kończymy ten offtopic, bo tutaj Nikitka przyjdzie i usunie? Smile
Słupek - Sro 17 Cze, 2009 11:42
Temat postu:
Własność intelektualna to bzdura. Polecam stronę Macieja Miąsika, jednego z developerów gry Wiedźmin :]

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group