Dzieci OnLine

Muzyka, Kultura, Media - Last FM

Bodziek - Sro 01 Kwi, 2009 17:52
Temat postu: Last FM
Ma ktoś może Last FM? Smile
www.lastfm.pl
A tu link do mojego profilu:
http://www.lastfm.pl/user/Dimol

(Tylko proszę, nie pytajcie się, co to za strona...
A co do mojego profilu - to nie żaden ref link...)
Shaunri - Sro 01 Kwi, 2009 18:34
Temat postu:
Ja nadal nie mogę zrozumieć po co zakładać konto na tej stronie - zwykły szpan, czy coś się za tym jednak kryje?

Dobra baza zespołów, to fakt, jednak nic więcej.
Słupek - Sro 01 Kwi, 2009 18:36
Temat postu:
Cytat:
Twoje porównanie z użytkownikiem Dimol wypada: Słabo

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera Serj Tankian, Killswitch Engage, System of a Down oraz Mudvayne.

Mnie znaleźć łatwo, mam stały nick.
Bodziek - Sro 01 Kwi, 2009 18:36
Temat postu:
Po to, żeby pokazać to, czego się słucha, poznawanie nowych ludzi etc. Smile .
Normalny portal społecznościowy Razz .
Słupek - Sro 01 Kwi, 2009 18:44
Temat postu:
Shaunri napisał/a:
Ja nadal nie mogę zrozumieć po co zakładać konto na tej stronie - zwykły szpan, czy coś się za tym jednak kryje?

Szpan? Przecież to masówka Smile
Bodziek - Sro 01 Kwi, 2009 18:45
Temat postu:
Dobra, ludzie, skończcie xD
Pytam się, kto ma konto na lastfm.pl, a nie po co jest ten portal, po co robić konto, ile jest tam ludzi, jacy są tam ludzie etc. ;d
Shaunri - Sro 01 Kwi, 2009 21:42
Temat postu:
<wzrusza ramionami> Nasza rozmowa w niczym nie przeszkadza zeby ktoś tu wszedł i napisał Ci że konto posiada.

Bodziek - No tak, poznanie nowych ludzi, ale po co poznawać ludzi z którymi nigdy nie będziesz mógł zawrzeć żadnego kontaktu, a jedyne co was łączy to wspólny gatunek muzyki?

Szczególnie zastanawia mnie po prostu ciągłe nabijanie "utworów" w ilości przesłuchanych : )

Słupek - No a na masówce to szpanu nie ma? Ja mam 4k przesłuchanych utworów, inni mają 3k i już jest fajnie : )?
Tremere - Sro 01 Kwi, 2009 23:05
Temat postu:
ja zalozylam miedzy innymi po to zeby kiedys sobie spojrzec czego sluchalam, w jakiej ilosci ewentualnie jak przepadaja mi piosenki z dysku to potem wiem co sciagac ;p
Bodziek - Czw 02 Kwi, 2009 06:43
Temat postu:
Cytat:
ale po co poznawać ludzi z którymi nigdy nie będziesz mógł zawrzeć żadnego kontaktu

Zawsze można zrobić jakiś zjazd Smile .

Cytat:
Szczególnie zastanawia mnie po prostu ciągłe nabijanie "utworów" w ilości przesłuchanych : )

Kto nabija, ten nabija ;p .
Ja słucham po prostu muzyki xD
Shaunri - Czw 02 Kwi, 2009 08:50
Temat postu:
Bodziek - No dobra, uznajmy że zawieranie znajomości po prostu do mnie nie trafia. Załóżmy że mam znajomych i więcej nie potrzebuję : ) Ta strona innego celu nie ma? : )

Drugą irytującą sprawą jest mus słuchania muzyki przez kompa, czego zrobić nie jestem w stanie po prostu : )
Anonymous - Czw 02 Kwi, 2009 13:05
Temat postu:
Mam konto na last.fm, a nick - taki jak zawsze, a mam konto - po prostu do słuchania, a niedługo (jak się da) zrobię z siebie artystę Smile
@siex - Czw 02 Kwi, 2009 17:46
Temat postu:
Ja nie mam, ale chyba załoze bo widzę ze fajne
Fikcja - Sob 10 Paź, 2009 11:50
Temat postu:
http://www.lastfm.pl/user/Senowaa


mój gust muzyczny jak na tacy.
quara99 - Sob 10 Paź, 2009 21:57
Temat postu:
http://www.lastfm.pl/user/quara99

założyłam sobie dzisiaj, bo stare konto było już do [cenzura] i nic z niego już nie dało się uratować, a najgorsze jest to że przepadło mi pare tysięcy wysłuchanych piosenek i nie wiem czego słuchałam jakiś czas temu :/

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group