Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Dyskoteki

Danther - Sro 30 Lip, 2008 14:38
Temat postu: Dyskoteki
Od ilu lat wpuszczaja na powazne dyskoteki?
ilore - Sro 30 Lip, 2008 15:45
Temat postu:
18
Shaunri - Sro 30 Lip, 2008 22:37
Temat postu:
Oooo ilore, akurat w większości miast Polski teraz nastąpiła spora zmiana i wiek podwyższono do 21, z powodu agresywności studenciaków ; )

Tak więc aktualnie 18, albo (w bardziej szanujących się klubach) 21 : )
CHoCoLaTE - Sro 30 Lip, 2008 22:42
Temat postu:
czesto i tak wpuszczaja nawet 15 latkow
ilore - Czw 31 Lip, 2008 09:53
Temat postu:
Jak dasz w łapę bramkarzowi ;D
Shaunri - Czw 31 Lip, 2008 10:25
Temat postu:
I tu też się nieco mylicie - granice wiekowe w klubach są ustalane przez same kluby i dlatego są dosyć ściśle przestrzegane. Bo to nie prawo ogranicza tutaj ilość klientów, ale sam klub dla swojego dobra : )
CHoCoLaTE - Czw 31 Lip, 2008 12:12
Temat postu:
no wiec pewnie dlatego wpuszczaja malolatow, zeby zarobic
Shaunri - Czw 31 Lip, 2008 13:20
Temat postu:
Nope - Za duże prawdopodobieństwo że małolat się upije/zaćpa, przyjedzie policja/pogotowie i lokal zostanie zamknięty. Nikt już dzisiaj nie może sobie na coś takiego pozwolić : )

Zresztą prawo nie zabrania wpuszczania małolatów - to kluby same sobie nakładają takie wymogi : )
takanatalia - Sro 19 Lis, 2008 09:27
Temat postu:
Na poważne to czasem i od 21 Wink
nasty_girl - Sro 19 Lis, 2008 10:51
Temat postu:
Teraz już niestety większość jest od 21 .. ciekawe, jak będę mieć 21 do ilu to podrośnie ;p Chocolate, dlatego zazwyczaj wpuszczają dzieciaki tam, gdzie jest mało klientów, a tam gdzie jest ich za dużo jest granica wiekowa. Często też w klubach, gdzie w weekendy (w które jest masa ludzi) wpuszczają od 21, a w tygodniu od 18, albo w ogóle nie sprawdzają, bo im się to nie opłaca..
Jakubo - Sro 19 Lis, 2008 18:42
Temat postu:
Zauważcie że w Czarnych Owcach wpuszczają wszystkich, moi koledzy weszli o 20 tam xD
Shaunri - Sro 19 Lis, 2008 20:42
Temat postu:
Niestety nie wiemy co to Czarne Owce, nie wiemy zatem od ilu tam wpuszczają, ale generalnie tendencja w dniach dzisiejszych jest taka, że zawyża się wiek wchodzących osób na szanujące się imprezy : )
Jakubo - Czw 20 Lis, 2008 15:12
Temat postu:
Shaunri, bramka każdego wpuiszcza teraz w mazowieckim...
Shaunri - Czw 20 Lis, 2008 16:02
Temat postu:
Eeee tam, nie możesz tak uogólniać, bo wszędzie nie byłeś - tak samo i Ja nie uogólniam że wszędzie jest od 21, ale wielokrotnie się już spotkałem z sytuacjami w których:

a) Ktoś nie został wpuszczony ze względu na ograniczenie wiekowe.
b) Zmieniono w pub'ie, lub klubie prób wiekowy z 18 na 21 lat.

A że same kluby sobie te ograniczenia nakładają (nie ma tu regulacji prawnej), tak więc jest to najwyraźniej w ich czystym interesie, bo jak mówiłem wystarczy jeden pijany małolat i klub żegna się z koncesją : )

A z nalotami policji też się spotkałem : )
Izzie - Wto 16 Gru, 2008 21:23
Temat postu:
o mój boże xd weszłam na "poważną" dyskoteke jak miałam 10 lat. xD ciocia mnie wprowadziła. i zauważyłam tam 15-latków , 16-latków. xDD
Anonymous - Sro 17 Gru, 2008 11:15
Temat postu:
A ja wszedłem na niby poważną, gdzie była tylko jedna osoba w moim wieku i ani jednej starszej. Tam był taki klaun i orkiestra grała....
Tremere - Sro 17 Gru, 2008 22:28
Temat postu:
z tym wpuszczaniem przynajmniej u mnie w miescie jest roznie. serio, jest kilka klubow w ktorych solidnie przestrzegaja zasad, a sa kluby w ktorych wystarczy usmiechnac sie do bramkarza/selekcjonera i wchodzisz bez problemu.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group