Dzieci OnLine

Twój wolny czas - Konto

trinithi013 - Wto 20 Maj, 2008 14:50
Temat postu: Konto
siemka;ja tu pisze na temat konta dla małoletnich;
co sądzicie na temat konta izzy w mBanku??
czy faktycznie jest darmowe;czy tylko tak piszą??Może ktoś je ma?
pozdr.

Very Happy
Słupek - Wto 20 Maj, 2008 20:08
Temat postu:
Nie ma żadnych opłat miesięcznych, za przelewy kiedyś było 50 gr, mieli chyba całkiem zlikwidować opłatę, ale nie wiem bo dawno nie korzystałem. Dostęp oczywiście tylko przez Internet. Jedyne co może przeszkadzać to dość mało bankomatów (w mniejszych miejscowościach praktycznie wcale, w dużych miastach da się przeżyć, gdzieś na stronie jest lista). Do przelewów internetowych bardzo dobre.
trinithi013 - Czw 22 Maj, 2008 10:13
Temat postu:
Bo ja potrzebuję tylko konta z kartą do zakupów w sklepie,w internecie,darmowego,
Almycha - Wto 24 Cze, 2008 14:24
Temat postu:
Ja polecała konto w BPH Wink. Podobno, że jest nie najgorsze, a kartę dostaniesz Smile
PotworAreturn - Wto 24 Cze, 2008 14:46
Temat postu:
Ja zas polecam BZ WBK konto <30. DO 30 roku zycia bez oplat, karta mozesz placic w sklepue, w interneci (zastepuje karte kredytowa, oczywiscie w granicy ustalonego limitu), a nawet za granica.
nasty_girl - Sro 25 Cze, 2008 13:38
Temat postu:
No, z tym limitem kredytowym to zależy od przychodów itd, bo musisz ten limit włączyć. Nikt dzieciakowi, który dostaje kieszonkowe na konto nie da takiego przywileju. A konto, rzeczywiście polecam. Sama muszę iść sobie założyć ;p
PotworAreturn - Sro 25 Cze, 2008 13:39
Temat postu:
No ja mialam ten przywilej mimo ze przychody nie byly zbyt wysokie Wink Wiec nie opowiadaj bajek
nasty_girl - Sro 25 Cze, 2008 16:16
Temat postu:
Mówię o 13 latkach, które nic nie zarabiają, tylko dostają jakieś drobne od rodziców na konto.
PotworAreturn - Sro 25 Cze, 2008 16:31
Temat postu:
Bez roznicy. Wszyscy posiadacze tego konta, bez wzgledu na wiek maja te same prawa.
nasty_girl - Sro 25 Cze, 2008 18:54
Temat postu:
No nie wiem, Sebastian jak chciał sobie limit ustalić to musiał to zgłosić, czekał na odpowiedź, czy mu się to należy, potem proporcjonalnie do zarobków miał ustalony limit. Do tego jeszcze za otwarcie kredytu dodatkowa opłata (50 zł), nie wiem czy coś się zmieniło, może tak jak mówisz było wcześniej, później, albo w stosunku do małych kwot. Jak chcesz mieć konto z limitem 1000 - 2000 to było troszkę więcej papierków, trzeba było przyjść, podpisywać, zapłacić, bla bla bla..
PotworAreturn - Sro 25 Cze, 2008 20:04
Temat postu:
Ja mowie o limicie ktory naklada sie na uzytkownika konta w sensie mozliwosci wyplacenia danej kwoty w ciagu dnia/tygodnia/miesiaca. W granicy tego limitu mozesz uzywac karty strikte bankomatowej jak karty kredytowej. Oczywiscie nie ma tu mowy o kredycie.
nasty_girl - Sro 25 Cze, 2008 20:43
Temat postu:
A, no takie to wszędzie można ustalić. Myślałam, że chodzi o możliwość wejścia na debet, z czym tak łatwo nie jest;p
PotworAreturn - Czw 26 Cze, 2008 11:32
Temat postu:
No z tym sie zgodze. Ale nie kazda karta BANKOMATOWA mozesz zaplacic np w internecie, nie w sensie przelewu bankowego ale w sensie karty kredytowej w obrebie wolnych srodkow. Np w portalu Wizzair.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group