Dzieci OnLine

Z życia szkoły... - Mundurki i wpis do regulaminu ucznia

Aśka_93 - Pią 16 Lis, 2007 18:29
Temat postu: Mundurki i wpis do regulaminu ucznia
Jestem w klasowej trojce i mielismy ostatnio spotkanie wszystkich przewodniczacych i pani dyrektor zaproponowala abysm my wymyslili kare za nie noszenie mundurkow... wiecie to musi byc cos czego nawet najwiekszy zapominalski bedzie sie bal (wstydzil) no i jakby to mialo wygladac... pomozcie bo ja nie moge nic wymyslec !!!!!!!!!!!!!!!!!
Laki - Pią 16 Lis, 2007 18:49
Temat postu:
O lol, a po co teroryzowac dzieciaki, każdy ma prawo zapomniec, a kary i tak nie częstą będą egzekwowane..Niech lepiej zajmą się uczeniem, a nie karaniem, czy stresowaniem.
Nikita - Pią 16 Lis, 2007 18:52
Temat postu:
Przeniosłam temat do odpowiedniego działu.

W mojej szkole jeszcze nie ma mundurków i na razie ich nie widać. Ale już wiemy, że w ciągu roku szkolnego będziemy mogli siedem razy przyjść bez. Po co stosować kary? Ustalcie, ile razy będzie można przyjść bez mundurka i tyle.
Aśka_93 - Pią 16 Lis, 2007 18:54
Temat postu:
To nie przejdzie trzeba jakas kare wymyslic!!!!!!!!!!!!
Słupek - Pią 16 Lis, 2007 19:00
Temat postu:
A co Cię tak korci do karania kolegów i koleżanek? Gdzie solidarność uczniowska?
Aśka_93 - Pią 16 Lis, 2007 19:03
Temat postu:
nie ze chce im dokopac... ale jak juz mamy bys sprawiedliwi to karzmy tych co nie nosza i nagradzajmy tych co nosza... oni moga sobie chodzic bez mundurka a taki przecietny uczen kowalski nosi caly czas... i gdzie tu sprawiedliwosc... mieliscie mi pomoc a nie...
Monik - Pią 16 Lis, 2007 19:10
Temat postu:
Słupek napisał/a:
A co Cię tak korci do karania kolegów i koleżanek? Gdzie solidarność uczniowska?

No właśnie, dokładnie :>
U nas prawie wcale nie zwracają uwagi na mundurki, dużo osób chodzi bez i nikt nic im nie mówi, czasem tylko jak sobie nauczyciele przypomną to komuś powiedzą i tyle, ale żadnych kar ;] Chyba raz tylko polonistka wpisywała punkty ujemne, ale to też pewna nie jestem.
Aśka, jeśli nie chcesz być uważana za sztywniaczkę i "tą, przez którą nauczyciele się mnie czepiają", to odpuść sobie ;] Chyba że jest u Was dużo kujonów i będziesz miała z kim trzymać ;]
Aśka_93 - Pią 16 Lis, 2007 19:12
Temat postu:
nie jestem zadnym kujonem tylko poprostu nie podoba mi sie to ze ja codziennie chodze w mundurku a taki moj kolega sztabor to sobie co 3 dzien zaklada i on nic z tego nie ma i ja... a u nas w szkole zwracaja na to uwage...
Monik - Pią 16 Lis, 2007 19:26
Temat postu:
Aśka_93 napisał/a:
nie podoba mi sie to ze ja codziennie chodze w mundurku a taki moj kolega sztabor to sobie co 3 dzien zaklada

Kto Ci broni nie zakładać?
Aśka_93 napisał/a:
nie jestem zadnym kujonem

Ale tutaj nie jesteś solidarna z uczniami, tylko myślisz o tym, że akurat Ty nosisz mundurek, a Twój kolega nie, i to jest takie straszne bo Tobie ambicja nie pozwoli go zdjąć, bo a nuż jakiś nauczyciel Ci coś powie, dlatego chcesz żeby inni też cierpieli, bo wszyscy za jednego? Naprawdę szczerze radzę Ci nic nie wymyślać. Kiedyś się wyda.
Słupek - Pią 16 Lis, 2007 20:03
Temat postu:
Zawiść to bardzo brzydka rzecz Mr. Green
Laki - Sob 17 Lis, 2007 13:42
Temat postu:
Aśka_93, Skoro jesteś frajerem to go noś..A później takie piszą tematy, czemu nikt mnie nie lubi?
Aśka_93 - Sob 17 Lis, 2007 14:33
Temat postu:
jestescie nie sprawiedliwi... osadzacie mnie ze nikt mnie nie lubi chociaz mnie nie znacie... ale sie mylicie bo jestem lubiana.... i wy nie bedzieci mnie obrazac od frajerow bo frajerami sa ci ktorzy udaja solidarnosc z innymi a tak naprawde za plecami wbijaja im noz w serce... wiec laki... jestes takim frajerem... nie znacie mnie ale jacy wy madrzy jestescie... w szkole dali taki temat do dyskusji wiec poprosilam zebyscie mi pomogli... moja szkola jest szkola z tradycjami i dyrekcja i nauczyciele nie pozwala aby ona zeszla na psy... wiec i my powinnismy... przemyslcie to bo hyba nie wiecie dlaczego dowas napisalam i wyciagacie jakies brudy niewiedomo skad...
Akacja12 - Sob 17 Lis, 2007 14:47
Temat postu:
Ha! Taaa szkoły z tradycjami są najlepsze ;D ;D
Jeżeli wprowadzono temat dyskusji, to mogłabyś po prostu powiedzieć, że według Ciebie nie powinno się do tego przykładać takiej wagi i tyle. Tak to jest z tym świetnym zarządzeniem ministra, szkoła też w rezultacie robi tak, żeby mimo wszystko dawać trochę wolności uczniom omijając przepisy, oczywiście "musicie nosić mundurki, nie ma innej możliwości!" ale to tylko tak oficjalnie ;p
smoczek250 - Sob 17 Lis, 2007 18:27
Temat postu:
Aśka_93 napisał/a:
jestescie nie sprawiedliwi... osadzacie mnie ze nikt mnie nie lubi chociaz mnie nie znacie... ale sie mylicie bo jestem lubiana.... i wy nie bedzieci mnie obrazac od frajerow bo frajerami sa ci ktorzy udaja solidarnosc z innymi a tak naprawde za plecami wbijaja im noz w serce... wiec laki... jestes takim frajerem... nie znacie mnie ale jacy wy madrzy jestescie... w szkole dali taki temat do dyskusji wiec poprosilam zebyscie mi pomogli... moja szkola jest szkola z tradycjami i dyrekcja i nauczyciele nie pozwala aby ona zeszla na psy... wiec i my powinnismy... przemyslcie to bo hyba nie wiecie dlaczego dowas napisalam i wyciagacie jakies brudy niewiedomo skad...


Jesteś na bank KONFIDENTEM!! Ja tez jestem w trójce klasowej i też kazali nam wymyslic kare ja sie odwołałem i wszyscy zrobili to samo. Ale niestety dyrekcja wzieła sprawe w swoje rence i za nienoszenie mudurka wpisuja nod . A my sie zawsze odwołujemy, na razie skutecznie...
Skoro tak chcemy wnieść sprawe aby mozna było 10 razy zapomnieć mundurka i tyle. Jeżeli sie dyrekcja nie zgodzi będziemy strajkować.
U nas był już jeden strajk. Tarasowaliśmy wejście do szkoły i dyrekcja zmiękła.
cropper - Sob 17 Lis, 2007 19:29
Temat postu:
No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar
nasty_girl - Nie 18 Lis, 2007 10:51
Temat postu:
No i teraz będą takie sytuacje, podzieleni uczniowie, chęć wyładowania się, nauczyciele zamiast nauką zajmują się sprawdzaniem mundurków itd, a miało być równo, i po kij te mundurki?
smoczek250 - Nie 18 Lis, 2007 19:30
Temat postu:
cropper napisał/a:
No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar


Dobrze! "Twardym trzeba być!"
KasiaP - Pon 19 Lis, 2007 19:34
Temat postu:
cropper napisał/a:
No weź. Ja jestem w czwórce klasowej (miałem z kimś po równo głosów) i nas sie zapytali. To ja powiedziałem że najlepszą karą jest brak kary. Ustalili że za brak mundurka dostajesz minusa. To sie samorząd wściekł szkolny i wszyscy zaczeli mundurki rzucać pod gabinet dyrektorki. No to ja prawie sie drzwi nie dało otworzyć (3/5 szkoły rzuciło pod gabinet mundurki) to dyrekcja nie daje kar


Dobre...

U mnie mundurki są i kary niestety też...Chociaż każdy ma to głęboko wiecie gdzie...
Mamy zachowanie punktowe,za każdy brak jest - 1 punkt...
julietta - Czw 22 Lis, 2007 08:31
Temat postu: To jest chore..........
Czy wszyscy doszczętnie zwariowali?? U nas dyrektorka chodzi po szkole i wpisuje uwagi tym którzy mundurka nie noszą! Na koniec obniża sprawowanie nawet wzorowym uczniom!. Tekst że masz szkołe z tradycją nie jest na miejscu bo czy można sie pochwalić głupią dyrektorką która nie ma nic innego do roboty oprócz gadania o mundurkach?
ehhh......
nasty_girl - Pią 23 Lis, 2007 11:44
Temat postu:
No niestety, ale zgadzam się z tym, że dyrektor jest od czegoś innego, w moim gimnazjum sprawdzali w ten sposób buty, i śmieszyło nas, kiedy na lekcji oficjalna komisja nauczycielek wchodziła i sprawdzała co każdy ma na nogach, wyobraź sobie, że zamiast taka zajmować się sprawami nauczycielskimi chodzi i ogląda buty. To jest niepoważne. Mam mamę nauczycielkę, i takie samo zdanie mam na temat mierzenia dzieci, i dopasowywania im mundurków zamiast prowadzenia lekcji, no chyba, że do szkoły chodzi się po to, żeby bawić się w krawca.. Skoro już taką głupotę wprowadzili nasi szanowni byli ministrowie, to niestety trzeba było zorganizować system szycia, mierzenia, sprawdzania mundurków. Może się tym przecież zając na szybko wychowawca na godz. wych? A mundurki rodzice chodzić i mierzyć w firmie, która się tym zajmuje..
Marcia10 - Pią 21 Gru, 2007 13:59
Temat postu:
lazenie po szkole w worku po ziemniakach. albo w obciachowym fartuszku.
przez caly tydzien.

takim roshoffym laleczkom na pewno to sie wbije do mozgu. W konncu nie beda mogly nosic swoich ulubionych bluzeczek z wielkim dekoldem etc.
CHoCoLaTE - Pią 21 Gru, 2007 18:58
Temat postu:
Nawet dziś na wigilię w szkole kazali nam ubrać mundurki.
Pani szatniarka powiedziała do mnie i kumpeli, że się dziwi, że musieliśmy je ubrać, i że te mundurki są okropne, i że dyrektor powinien to nosić xD
smoczek250 - Pią 21 Gru, 2007 20:16
Temat postu:
u nas też trzeba było. Mi wpisali uwagę bo mundurek to część stroju galowego! A ja jak to zwykle ja się odwołałem i uzasadniłem że mam za małą koszule i mudurek nie pozawala mi na swobodne chodzenie. Dyrekcja wniosek........ przyjeła. A to tylko dlatego że mam tam dobre kontakty. rok temu wymienili i moja nauczycielka (ulubiona w szkole) została vice dyrektorkom. I teraz jak jakaś stara baba wpisze to odrazu wszytsko unieważnia. I robi dobrze bo na cholere mi uwaga np. Że chodzę po ścianie?! (taką mi w zeszłym roku wpisali) Bo podobno trzymałem nogi na ścianie.
Nina.Kar - Wto 24 Lut, 2009 17:21
Temat postu:
U mnie było tak, że niby trzeba nosić mundurek, ale nikt nie nosił i je wycofali.
więc po co za nie płaciliśmy!!!!!!!! Confused(Mundurki wycofali 3 miesiące po zakupie)

[ Dodano: Czw 26 Lut, 2009 11:29 ]
W dodadku te mundurki wyglądały jak worki na ziemniaki Confused

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group